Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bağışklık desteği

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: bağışklık desteği

AHCC kadar etkilisi maalesef yok ancak 1,3 1,6 formda beta glukan alabilirsin 1 tabletinde 200 mg olanını ben rutin olarak kullanıyorum kış ayında hasta olmamak için. 1 tablet olarak kullanıyorduk. Şöyle hesap et ben şu an 200 mg kullanıyorum. AHCC 3000 mg kullanıyorduk. Miktar farkı da çok fazla. Ama AHCC ulaşana kadar en azından bağışıklığı sabitlemiş olursun mesajdan sana link atayım kendi kullandıgımı öneririm. Aktardan yeşil çay alıp french press ile demle, altınkılıç markasının kefirini alabilirsin migrosta satılıyor. Propolis alkol bazlı eğriçayır markasının alabilirsin.
    -Beta Glukan 200 mg
    -Yeşil Çay
    -Kefir
    -Propolis
    -D vitamini
    Bunlar da masraf maalesef...

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Beta gluken ne oluyor neye yarıyor benim bilgi sıfır

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Propolis Eğriçayır Alkol Bazlı- Günde 15 Damla
    D vitamini COLEFOR- Haftada 2 hap şeklinde yutulur.
    COLEFOR Kutu bittikten sonra başka bir marka olan Lipozomal D3K2 vitamini günlük 1000 IU
    3 günde 1 - 1 hap C vitamini - SOLGAR olabilir.

C vitamini ve COLEFOR 1 kutu olacak.
    Lipozomal yaza kadar olacak.
    Eğriçayır Propolisi ise hayatından çıkarma.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu arada doktor değilim ben. Gerçi bu önerdiğim şeyler de ilaç değil ama sen yine de doktoruna danış.

Durum
    Özel Üye

Sureyya beta glukan AHCCnin içeriğindeki madde, beta glukan alfa glukan vs. var AHCCnin içinde. Ancak AHCCdeki elde edilen beta glukan reishi mantarından shiitaki ekstresinden falan geliyor. Benim önerdiğim büyük ihtimalle ekmek mayasindan elde edilen beta glukan. Maya ya da mantardan elde edilen bir madde beta glukan. Bagisiklik guclendirici.

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Söylediklerinizin hepsini bugün uygulamaya yavaştan başladım beta glukan hariç ama maalesef hiçbir takviye ahcc gibi olmayacaktır. Ayda 1 kutu ahcc bitirsem günde 3 tane şeklinde o nasıl olur peki? Ya da günde 6 adet alıp ayda 20 gün içip 10 günü boş bıraksam her ay bu döngü olsa nasıl olur ki bilginiz var Mısır? Hiç ahcc alamamaktan daha iyidir diye düşünüyorum en azından tüm besin takviyeleri + her ayın 20 günü ahcc

Durum
    Tecrübeli Üye

Her gün Migros’tan aldığım probiyotik kefir içeceğim d vitamini için de bugün colefor aldım üstünde haftada bir yazıyor bugün içtim ayrıca 15 damla devit-3 damlattım küçük parça ekmeğe onu da hallettim bal ceviz falan karıştırıp yedim eğriçayır için de yarın bakacağım hayırlısı olsun diyelim 💖

Durum
    Özel Üye

4 tablet ediyor günde. Günde 4 tablet içersen eğer olur. 10 gün boş bırakmak mantıklı gelmedi bana. Maddi durumun yoksa ve kullanmak istiyorsan aralıksız kullan ayda 1 kutu kullan. Günde 4 tablet ediyor. 3000mg değil 2000mg içmiş olacaksın. Yararı olacağına inanıyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Hiç yararı olmamasından iyidir diye düşünüyorum en azından günde 6 kullananlar %100 ise ben 0 olacağıma 60-70 olurum daha iyi diye düşündüm. Duruma göre bakalım bakalımmm

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sureyya beta glukan AHCCnin içeriğindeki madde, beta glukan alfa glukan vs. var AHCCnin içinde. Ancak AHCCdeki elde edilen beta glukan reishi mantarından shiitaki ekstresinden falan geliyor. Benim önerdiğim büyük ihtimalle ekmek mayasindan elde edilen beta glukan. Maya ya da mantardan elde edilen bir madde beta glukan. Bagisiklik guclendirici.
    Nerden alabilirm ben konu kafam basmadı

Bu Konu için Etiketler