Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv viral yük ve cin ilişkisi

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv viral yük ve cin ilişkisi

Odak noktanı değiştirmen lazım @pisman, dünyada çaresiz birçok hastalık var, bugüne şükredip yola devam etmek önemli olan

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı vepehe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Odak noktanı değiştirmen lazım @pisman, dünyada çaresiz birçok hastalık var, bugüne şükredip yola devam etmek önemli olan
    Haklısın iyi olmaya çalışıyorum zaman herseyin ilacı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Gençler sakin olun, sizi çok iyi anlıyorum hatta sizin yazdıklarınızı okuyunca kafamda eski dönemlere gittim. aynı şeyleri yaşadık.
    bu süreçte tutunacağınız dal şu: ''size bir şey olmayacağı (kanser vs) ve bu sürecin gerçekten geçeceği''
    bazıları evlenemeycek miyim hayat boyu mu sürecek, çocuğum olabilir mi falan diyorlar. Hepiniz evleneceksiniz de, çlocugunuz da olacak, kanser falan da olmayacak.
    Sizler bilinçlisiniz, arada yorulabiliriz, arada isyan edebiliriz, hiçbir şey yapmıyorum yeter artık diye ama o gücü sonunda yine topluyor insan.
    güvenin bana bu günler bitecek emin olun, siz kendinize iyi bakın yeter. sigilleri düzenli mudahale ettirin sonra da yaşamınıza devam edin yeter.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler sakin olun, sizi çok iyi anlıyorum hatta sizin yazdıklarınızı okuyunca kafamda eski dönemlere gittim. aynı şeyleri yaşadık.
    bu süreçte tutunacağınız dal şu: ''size bir şey olmayacağı (kanser vs) ve bu sürecin gerçekten geçeceği''
    bazıları evlenemeycek miyim hayat boyu mu sürecek, çocuğum olabilir mi falan diyorlar. Hepiniz evleneceksiniz de, çlocugunuz da olacak, kanser falan da olmayacak.
    Sizler bilinçlisiniz, arada yorulabiliriz, arada isyan edebiliriz, hiçbir şey yapmıyorum yeter artık diye ama o gücü sonunda yine topluyor insan.
    güvenin bana bu günler bitecek emin olun, siz kendinize iyi bakın yeter. sigilleri düzenli mudahale ettirin sonra da yaşamınıza devam edin yeter.
    Çok sagol arya varlığın büyük destek hepimize bu forum olmasaydı acaba psikolojim nasıl olurdu diye düşünüyorum hep Allah razı olsun

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Daha önce de bahsettiğim Viral yük konusunda bir çalışma.
    Gelişim Lab testlerinde yazan LOG KOPYA ÖRNEK VİRAL YÜK seviyeleri ile ilgili net bir araştırma buldum.
    Buna göre Viral yük 3.5 altındaysa HPV yi atmak üzeresiniz. Eğer 5 üzerinde ise orta seviye, 8,5 üzerinde ise yoğun viral yük ve hücre bozulması.
    AHCC , D Vitamini , BIOREZONANS almaya başlamadan önce viral yükünüze bakın. Aradan 5 ay geçtikten sonra VİRAL YÜK 8,5 dan 4 ün altına düşmüşse fakat siz hala pozitifseniz moral bozulmasın. Viral yükü 8,5 dan 4 e çektiğiniz için doğru yoldasınız.

HIV virüsüne yakalanıp 70 yaşına kadar yaşayan insanlar var. Bunun sebebi viral yüklerini azaltmalarından kaynaklanıyor. Hastalık kadar viral yük de önemli.

101 HPV pozitif kadında ortalama yaş 40 yıl ve HPV negatif 93 kadında 42 yıldı.

HPV ile enfekte 101 kadın arasında, maksimum, orta, minimum HPVDNA yükü 100.000 insan hücresi başına sırasıyla 8.5, 5.2 ve 3.4 log HPV genomuydu.

En yaygın HPV genotipleri HPV 16 (%39) ve HPV 18 (%14) idi.

HPV 31 ve 33 için saptama frekansları sırasıyla %10 ve %9 idi.

Ayrıca diğer yüksek riskli HPV genotiplerinin (HPV 51, 45, 56, 39, 52, 58 ve 59) sıklıkları %1-7 olarak belirlendi.

Ayrıca, vakaların %11'i HPV koenfeksiyonu göstermiştir (Kadınlarda iki veya daha fazla HPV tipi vardır).

Durum
    Gocebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

@Detaycı bu bilgiler çok faydalı oldu, teşekkür ederiz.

Durum
    Admin

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sagol arya varlığın büyük destek hepimize bu forum olmasaydı acaba psikolojim nasıl olurdu diye düşünüyorum hep Allah razı olsun
    Ne demek elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Rica ederim. @gocebe.
    1 yıl HPV ye sahip olabilirsiniz. Viral yükü 3 seviyesinde tuttuğunuz sürece çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum. Gelişim Lab'da HPV virüs viral yük kontrelleri yapmakta fayda var. AHCC 3 ay kullandın sayalım. Viral yükün 3 ay sonunda 7 den 4 e düşüyorsa demekki AHCC ile doğru yoldasın.

Durum
    BurcuY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım , gelişimde yaptırdığım hpv testinde 16 - 52 pozitif hpv 16 : 4.6 viral yük ve hpv 52 : 5.8 viral yük. Kolposkopi sonucumda cin1 çıktı ve yaşım 25. Atlatabilir miyim bilmiyorum. Yeni öğrenmiş olmanın verdiği şaşkınlıkla birlikte çok kötüyüm psikolojik olarak

Durum
    Admin

Alıntı BurcuY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım , gelişimde yaptırdığım hpv testinde 16 - 52 pozitif hpv 16 : 4.6 viral yük ve hpv 52 : 5.8 viral yük. Kolposkopi sonucumda cin1 çıktı ve yaşım 25. Atlatabilir miyim bilmiyorum. Yeni öğrenmiş olmanın verdiği şaşkınlıkla birlikte çok kötüyüm psikolojik olarak
    Bu viral yük konusunu en iyi @detaycı biliyor araştırmalar yaptığı için