Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: Hpv olduunuzu grendikten sonra ilk ne yaptnz?

Kendisi sevgilimdi.. geri bu kelimeyi kullanmak da istemiyorum sevgi lafyla ayn yerde geecek biri deil bunu ok net grdm. ok fazla kasintim olmas sebebiyle doktora gittim ancak doktor bende mantar olduunu syledi o zaman rahattm fakat gemedi ve minik kabarcklar farkettim en sonunda da bunlarn siil olduunu ve cinsel yolla bulaan hpv nin sebep olduunu syledi. Benim ilk iliskimdi daha nce kimseyle olmamtm ve daha ilk seferinde byle bir duruma yakalanmistim 😔 ben ne kadar dikkat etsemde kendisi ok eli olduu iin bana da bulastirmisti.. ve ilikiden 12 gn gibi ksa bir sre sonra sigillerim kmt biraz aratrma yapnca bunun ok erken olduunu farkettim aslnda.. ya ok riskli bir tipe sahibim ya da birden fazla kaptigim iin oldu diye dnp gnlerce aladm .. bu hafta tipleme yaptiricam henz bilmiyorum ama imdi daha sakinim moralimi yksek tutmak zorunda olduumu biliyorum takviyelerle birlikte vucudumdan atacagima da inanyorum. Yeter ki gl duralm evet zor bir sre psikolojik olarak ama geecek elbet geecek..

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    0

rendikten sonra daha nce adn bile duymadm eyi deliler gibi aratrdm-psikolojim bozuldu ve zaten inili kl olan ilikim bozuldu. Hatta kar taraf beni sulad ve akabinde tartmalar ayrla dnt. Bu hayatta her ey geer, erken nlem alnrsa ve dikkat edilirse HPV de geer ama o sreleri yaarken yannzda olan insann sizin psikolojinizi bozmas travma yaratr. Doktora bile gittiinizde sanki eskortmusunuz gibi baklar zerinde hissetmeniz bile ayr bir bask bizim Trk toplumunda. Ve ben o gnden beri kimseye duygusal olarak hayatmda yer vermiyorum nk bende oluturduu travma byk. Tek istediim salkl-negatif olmak ve ruhuma iyi gelen eyleri yapmak.O yzden yaamnza giren insanlar iyi semenizi - enerjinizi smrenlerden uzak durmanz tavsiye ederim.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Sesame Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    rendikten sonra daha nce adn bile duymadm eyi deliler gibi aratrdm-psikolojim bozuldu ve zaten inili kl olan ilikim bozuldu. Hatta kar taraf beni sulad ve akabinde tartmalar ayrla dnt. Bu hayatta her ey geer, erken nlem alnrsa ve dikkat edilirse HPV de geer ama o sreleri yaarken yannzda olan insann sizin psikolojinizi bozmas travma yaratr. Doktora bile gittiinizde sanki eskortmusunuz gibi baklar zerinde hissetmeniz bile ayr bir bask bizim Trk toplumunda. Ve ben o gnden beri kimseye duygusal olarak hayatmda yer vermiyorum nk bende oluturduu travma byk. Tek istediim salkl-negatif olmak ve ruhuma iyi gelen eyleri yapmak.O yzden yaamnza giren insanlar iyi semenizi - enerjinizi smrenlerden uzak durmanz tavsiye ederim.
    Keke ben de hayatmdan karabilsem onun adna zlyorum ben de hpv yok onda var ancak ya ayrlrz ya benle ilikiye gir diyor yani bana da bulaacak yok yapamyorum deyince ayrlalm diyor tamam ayrlalm diyor bu kez de alyor ayrlamyorum da of ya nereden karma kt keke hi tanmasaydm mr boyu yalnz yaasaydm evet

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    01.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    0

Intihar etmek istedim de edilmiyor ki, bir ihtimal negatif oluruz

Yeni ye
    yelik tarihi
    04.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Gocebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Intihar etmek istedim de edilmiyor ki, bir ihtimal negatif oluruz
    Byle dnmemek gerekiyor. Tabikide negatif olacaz. Benim de 1 ay oldu reneli hpv pozitif olduumu. lk balarda ok ah vah ettim, ilk bir hafta ok ktydm. Ama sonrasnda insan fark ediyor, bunu sanki bir uyar gibi dnn. nsann bir eyler fark etmesini salyor. ( keke bu yoldan fark edilmek zorunda kalnmasa )
    lk bata da tm google sayfalarn yaladm yuttum resmen. Sanrm beni kt yapan ey de buydu. Sonrasnda alama krizleri vs kinci gnmde bu foruma denk geldim, fark ettim ki bunu yaayan tek insan ben deilim ve her geen gn negatif olanlarn yazlarn okuyarak daha da rahatladm. Bu srete modu yksek tutmak gerekiyor bence

Bu Konu iin Etiketler