Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv olan bir erkekten sorular

Durum
    Sormayageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv olan bir erkekten sorular

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından bakir/bakireyken olması daha cok koyar ya :d hiçbi şey yapmadan hpv kapmak en azından biz bedel ödüyoruz dhdjdjdkd değdi değmedi kısmına girmicem geçmiş geçmişte kaldı napalım yani
    Sanırım en çok koyan o ☺ ayrıca erkekte süreç daha zor çünkü biz negatiflik durumumuzu da bilemiyoruz.

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Sormayageldim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım en çok koyan o ☺ ayrıca erkekte süreç daha zor çünkü biz negatiflik durumumuzu da bilemiyoruz.
    nasıl bilemiyorsunuz? erkek arkadasımın penisine cubuk sokmuslardı o sekılde testı yapıldı. yani durumunuzu bilebilirsiniz.

Durum
    mstfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkeklerde test güvenilir değil maalesef. Kadınlardaki kadar kesin sonuç vermiyor. Benim araştırdıklarım da bu yönde

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ketem de sigil vs yokken erkege test yapiliyor mu ozel lab yok bulundugum yerde

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Daha once temas olmadan hpv olan hiç duymadım. Ama tam birleşme olmadan deri ya da sivi surtunmesiyle hpv bulasanlari duymustum.Alınan parçaları patolojiye gönderip hpv testi yaptırdınız mi acaba? Bu saatten sonra aşılariniz, d vitmanini, tras olmadan kısaltma yöntemi, ahcc, çinko ve c vitamini benim bildiğim öneriler. Uyku düzenine strese zarar verecek alışkanlıklardan da uzak durarak süreç geçiriliyor. Geçmiş olsun

Durum
    Seyilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Traş olmadan derken? Jilet niçin kullanmamak gerekiyor? Ben zamanında jilet kullanırken makatımda ciddi bir kesik olmuştu, baya da kanamıştı. Herkes jilet yazmış ama anlamadım jiletin ne zararı var? Bide bu bahsettiğiniz makat için mi yoksa sakal bıyık için de geçerli mi?

Durum
    Bedenci34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Seyilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Traş olmadan derken? Jilet niçin kullanmamak gerekiyor? Ben zamanında jilet kullanırken makatımda ciddi bir kesik olmuştu, baya da kanamıştı. Herkes jilet yazmış ama anlamadım jiletin ne zararı var? Bide bu bahsettiğiniz makat için mi yoksa sakal bıyık için de geçerli mi?
    Çünkü jilet sizin gördüğünüz ve görmediğimiz çatlaklar oluşturur. HPV’de Bu çatlaklardan kolay bir şekilde ilerler. Siğilleriniz artar. 😊

Durum
    Seyilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkürler. O zaman bu bahsettiğiniz sadece sigillerin olduğu kısımda jilet kullanmama meselesi. Yani saç sakal veya farklı yerlerdeki kıllar için kullansak sorun olmuyor diye anladım ben. Sigil varsa jiletten kesici aletten uzak dur ki yayılmasın 🤙 teşekkürler 🙏

Durum
    Serkeftin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Sormayageldim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar;
    Bu forumu daha önce ara ara google aramalarında görsem de üye olmamıştım ama nihayetinde üye olmak ve buradaki tecrübeli arkadaşlar uygun görürse cevaplarınden istifade etmeye gayret edeceğim.
    Öncelikle forumda ekseriyetle cinsel ilişki sonrası hpv bulaşan arkadaşlar görsekte maalesef ben hayatımda hiç cinsel ilişki yaşamamış biriyim. Buna yakın bulaş sağlayacak bir durumum da olmadı. Hijyenine aşırı da dikkat eden biriyim ama sakınan göze çöp batmış olacak ki cinsel organımda bir kaç siğil farkedip hemen doktora gitmemle bununla tanıştım. Bir seneden fazla süredir ara ara kriyoterapi yaptırıyorum ve siğil sayılarım 2-3 taneyi pek geçmiyor. En son gittiğimde net görünen 1 tane bir tanede çok çok küçük vardı. Başlarda doktorum imunex önerse de pek faydasını görmediğimden bıraktım. Sigara, alkol kullanmayan ve hareketli bir insanım. 3-4 ay sonra düğünüm olacak ve tamamen temizlendiğimden emin olana kadar ahcc dahil önerebileceğiniz hususlarda önerilerinizi bekliyorum. Bir insanın bunları açık açık yazması bile o kadar zor ki inanın. Doktorum bile cinsel ilişki yaşamadan nasıl bulaştığına şaşırdı. Ben sert zeminlerde virüsün kalması süresini düşünerek kafe,restaurant klozetlerinden bulaşma ihtimalini düşündüm hep. Hepinize sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
    Forumda cinsellik yaşamadan hpv kapan ikimiz tek variz herhalde, ben de enfeksiyon doktoruna anlattığımda inanmak istemedi, öpüşme dahil hiç bir yakın temasim olmadığı halde 8 milyar insan arasında gelipte beni bulmasi gerçekten de virüs kardeş, senin ben aq 😂

Durum
    Bedenci34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Seyilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler. O zaman bu bahsettiğiniz sadece sigillerin olduğu kısımda jilet kullanmama meselesi. Yani saç sakal veya farklı yerlerdeki kıllar için kullansak sorun olmuyor diye anladım ben. Sigil varsa jiletten kesici aletten uzak dur ki yayılmasın 🤙 teşekkürler 🙏

Rica ederim. Evet diğer bölgelerde kullanabilirsiniz sadece bacaklarını alıyorsanız jiletle kasık tarafını alırken dikkat edin çünkü ben çok dikkat etmeyince kasıklarda da siğil çıkardım. Çok geçmiş olsun 🙏