Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir araya gelelim mi?

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bir araya gelelim mi?

Yorgunum, yalnızım, bıkkınım ve korkuyorum. Günümün çok büyük bir kısmı burda yazılanları okumakla geçiyor. Umut dolu çoğu hikayeyi okurken müthiş bi sevinçle ağlıyorum. Bilgi edinmek açısından da çok faydalandım. O yüzden iyi ki demek istiyorum iyi ki var bu platform. Garip gidiyor süreç. Tam kolaylaşıyor derken tekrar tökezletiyor yol. Birileri can sıkıyor, birileri o sıkılan cana iyi geliyor ve şifa oluyor. Bugün öyle yalnız hissettim ki (kimseye anlatamadığımdan tabii) biri yanımda olsun, elimi tutsun, biliyorum yaşadığın her şeyi anlıyorum diye benimle temas kursun istedim.
    Sohbet etmek, destek olmak iyi gelecektir birbirimize diye düşünerek sormak istiyorum. İstanbul’da yaşıyorum. Toplaşalım mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bir araya gelelim mi?

Daha önce de telegramdan grup vs oluşturulmaya çalışıldı ama genelde pek bi toplanma olmadı. Anladığım kadarıyla çoğu kişi doğal olarak kimliğini gizlemek istiyor.

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Zaten yakınlarımızdan gizleniyoruz. Kendi çevremizin dışındaki ve benzer süreçlerden geçen birilerinden saklanmak niye anlamıyorum. Zor bir psikolojisi var sürecin, faydalı olabilirdi bu anlamda.

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Al benden de o kadar… Önümdeki sürece dair hiç bir fikrim yok. DNA ve tip sonuçları çıktıktan sonra biraz paniklerim geçti artık sonucu biliyorum. Şimdi cin kaç sonucunu bekliyorum ama ameliyat olmam gerektiğini duyduğum için bi paniğim kalmadı bezdim artık canımdan saçma sapan bir şeyin içindeyim artık olsun bitsin .. bari sınırlar negatif çıksın ya lütfen ya bari bu yüzüme gülsün

Durum
    gezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

🙋