hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Eyll.2022
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: tekrar tekrar kan siiller

Alnt dilaaaaaa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bildiim kadaryla koter siil yaktrma, kriyo ise dondurma ilemi yanlsam dzeltin ltfen. ben kriyo yaptryorum
    Evet kriyo dondurma ilemi, yukarda 13. Kez yaktrmaya gidiyorum diyince ben de cidden ardm nk hem maddi adan ok fazla hem de ok zorlayc bir sre olurdu iyileme bakmndan. Ben de 20 yandaym ve koter yaptrdm maddi adan ok zorlad.
    Dediim gibi vi kriyo yaptrdnz iin siiller dmyor olabilir ve seans tekrarlyordur, isterseniz doktorunuza koter ile yaktrmay sorabilirsiniz

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Lly Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet kriyo dondurma ilemi, yukarda 13. Kez yaktrmaya gidiyorum diyince ben de cidden ardm nk hem maddi adan ok fazla hem de ok zorlayc bir sre olurdu iyileme bakmndan. Ben de 20 yandaym ve koter yaptrdm maddi adan ok zorlad.
    Dediim gibi vi kriyo yaptrdnz iin siiller dmyor olabilir ve seans tekrarlyordur, isterseniz doktorunuza koter ile yaktrmay sorabilirsiniz
    iyi olmadm burdan belli dndmle yazdm eyler bile farkl maalesef ki hpv hayatm bu ekilde ok etkiliyor artk. koter yaptryorum her zaman ikinci bi gr iyidir diyerek tavsiye zerine baka bi doktora gittim yaktrdktan sonra 1 ay boyunca hi siilim kmad ve imdi yeni yeni 2-3 tane minicik siillerim var acaba yaktrmayp aldara krem mi kullansam? siz kullandnz m var m bi bilginiz acaba

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Eyll.2022
    Tecrbe Puan
    2

iyi olmadm burdan belli dndmle yazdm eyler bile farkl maalesef ki hpv hayatm bu ekilde ok etkiliyor artk. koter yaptryorum her zaman ikinci bi gr iyidir diyerek tavsiye zerine baka bi doktora gittim yaktrdktan sonra 1 ay boyunca hi siilim kmad ve imdi yeni yeni 2-3 tane minicik siillerim var acaba yaktrmayp aldara krem mi kullansam? siz kullandnz m var m bi bilginiz acaba
    Benim vajina iinde vard onlara doktor nerisi ile nioli ya srdm Aldara kullanmadm u an 2 doktor grd bir ey gremiyoruz dediler ama inan bu hastalk beni yle bir hale getirdi ki inanmyorum doktorlara.. Hastalk hastas oldum srekli kendimi kontrol etmekten delirdim :/ umarm senin iin her ey iyi olur

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Lly Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim vajina iinde vard onlara doktor nerisi ile nioli ya srdm Aldara kullanmadm u an 2 doktor grd bir ey gremiyoruz dediler ama inan bu hastalk beni yle bir hale getirdi ki inanmyorum doktorlara.. Hastalk hastas oldum srekli kendimi kontrol etmekten delirdim :/ umarm senin iin her ey iyi olur
    inan ben de senin gibiyim her gn sayamadm kadar kendimi kontrol ediyorum umarm her ey dzelir teekkr ediyorum ok gemi olsun 🙏🏻

Kdemli ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    1

inan ben de senin gibiyim her gn sayamadm kadar kendimi kontrol ediyorum umarm her ey dzelir teekkr ediyorum ok gemi olsun 🙏🏻
    Selam. Nasl oldun dila ?
    Bende 5.ayma giriyorum hala sayamyorum siilleri ne ahcc ne lazer seanslar ne leep ameliyat hi bir ey bende fayda etmiyor

Kdemli ye
    yelik tarihi
    15.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Purplecrystal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selam. Nasl oldun dila ?
    Bende 5.ayma giriyorum hala sayamyorum siilleri ne ahcc ne lazer seanslar ne leep ameliyat hi bir ey bende fayda etmiyor
    Benim de 4. Ayim bitmek zere tek tk ana blgede kyor verrtolle yakiyorum ama ay sonu dr a gidecegim ama ok faZla vitamin aliyorum

Kdemli ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Berree Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim de 4. Ayim bitmek zere tek tk ana blgede kyor verrtolle yakiyorum ama ay sonu dr a gidecegim ama ok faZla vitamin aliyorum
    Bende verrutolla yakyorum ama tek tk deil. Hala hala vajina giriimde bile ckyor. Doktorum onayl onlar da yakyorum ama ok inatlar. Yoruldum..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    12.Temmuz.2023
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba siilleriniz ne sklkla kyor. Mesela yakyosunuz somra dier yeni siil ne sklk ile kyor zaman olarak?

zel ye
    yelik tarihi
    14.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    2

bildiim kadaryla koter siil yaktrma, kriyo ise dondurma ilemi yanlsam dzeltin ltfen. ben kriyo yaptryorum
    Sen kriyo yaptryorsun
    Bu kadar ok tekrarlamas lazm
    Kan deerlerine vitamin deerlerine baktr
    D vitamini
    B12
    Folik Asit
    Magnezyum
    inko
    Selenyum

Bunlara baktr

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Evet arkadalar 1 ay nce mavi labda test yaptrp negatif aldm halde bugn yine 3 tane sigil dondurdum.doktor eliyle omzuma dokundu bende gelirken omzum yzme surtundu seborajik dermatitten yara var yzmde bula olur mu?Du alamadm nk dn kllar keserken farkettim ve sonra ykadm o blgemi hala virs ok diye girmeye korkuyorum dua tekrar.Eve gelince elimj ykadm sonra yzm ve boynumu ykadm lavaboda su akti gogsume falan. ortumu boxerimi deitirdim ama dua giremedim yattm yataa boazmda tahri(yara) var bagirmaktan.Ailemle sk kavga ediyoruz bagiris cagiris ailem hi yanmda olmuyor ne yazikki kimsem yok ocukluumdan beri kendi bama ayaklarmn stnde durdum bu hastalk olana kadar simdi de ihtiyacm varken yanmda deiller kendi bama ok zorlanyorum.Neyse konu boazmda yara uanda bu ekilde bogazima azma bulamadan bular m ne yapmalym?