Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bağışklık desteği

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bağışklık desteği

Öğrenci olduğum için düzenli AHCC kullanacak maddi güce sahip değilim maalesef, sadece 3 doz aşımı yaptırabilirim. Bana AHCC kadar etkili veya olmasa dahi bağışıklık güçlendirici takviye önerebilir misiniz? 💗

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: bağışklık desteği

Alıntı nedesembilemedim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenci olduğum için düzenli AHCC kullanacak maddi güce sahip değilim maalesef, sadece 3 doz aşımı yaptırabilirim. Bana AHCC kadar etkili veya olmasa dahi bağışıklık güçlendirici takviye önerebilir misiniz? 💗
    Günaydınn öncelikle hem uygun hem de hpv geriletiyormuş arya söylemişti bana da; Yeşil çay. Kış ayındayız ve kivi mandalina portakal yemeni tavsiye ediyorum bol bol. Vücuduna vitamin sok . Onun dısında takviye olarak çoğu kişi propolis kullanıyor ve memnunlardı . Ama mutlaka meyve ve sebze ye haftada bir de tüketebileceksen balık ye. Yeşillik ye. Kefir iç mesela. Alkol ve sigaaradan bi süre uzak dur stres yapma uykun düzenli olsun onun dısında inşallah atlatıcaksın beybi 💖

Durum
    Tecrübeli Üye

İnşalllaahhh hepimiz atlatır tertemiz oluruz en büyük duam bu💝 çok teşekkür ederimm

Durum
    Kıdemli Üye

İnşalllaahhh hepimiz atlatır tertemiz oluruz en büyük duam bu💝 çok teşekkür ederimm
    Rica ederimm birsey yapmadım🤍 en yeni üyeler olarak hepimiz birden inşallah birgün NEGATİFİZZZ Diye deli deli bagırıcaz çok yakında inan bana😂

Durum
    Tecrübeli Üye

Ahahahah inşallah hemen bağırırız ama bem henüz yolun çok başındayım siğillerimi bile yaktırma veya tekrardan kontrol ettirmeye vaktim olmadı. Açıkçası smear testin negatif gelmesi dışında da hiçbir şey yapmadım çünkü nereden başlayabilirim bilmiyorum önce aşı mı olsam yoksa tipleme için lab’a mı gitsem veyahutta ilk cildiye siğillere mi baksa o yönlendirse ay hiç bilmiyorum kız siz nasıl başladınız tedaviye? Benim smear’da endoservikal hücre görülemedi dediği halde doktor temizsin demişti ama araştırınca testin bozuk olduğunu öğrendim tekrarlatmam lazım sanırım. Anaaaam ben nasıl da yolların başındayım😄 buna rağmen asla negatif hisler barındırmıyorum içimde şu an bu açıdan iyiyim. Hangi aşamadan başlamalıyım önerin var mı? Sen neler yaptınnnn🌟

Durum
    Kıdemli Üye

Ahahahah inşallah hemen bağırırız ama bem henüz yolun çok başındayım siğillerimi bile yaktırma veya tekrardan kontrol ettirmeye vaktim olmadı. Açıkçası smear testin negatif gelmesi dışında da hiçbir şey yapmadım çünkü nereden başlayabilirim bilmiyorum önce aşı mı olsam yoksa tipleme için lab’a mı gitsem veyahutta ilk cildiye siğillere mi baksa o yönlendirse ay hiç bilmiyorum kız siz nasıl başladınız tedaviye? Benim smear’da endoservikal hücre görülemedi dediği halde doktor temizsin demişti ama araştırınca testin bozuk olduğunu öğrendim tekrarlatmam lazım sanırım. Anaaaam ben nasıl da yolların başındayım😄 buna rağmen asla negatif hisler barındırmıyorum içimde şu an bu açıdan iyiyim. Hangi aşamadan başlamalıyım önerin var mı? Sen neler yaptınnnn🌟
    Beybi ben de daha yolun çok basındayım ben de tiplendirme smear ya da işte aşı falan olmadım bahsetmiştim de konu açıp. Şöyle ki ben ilk cildiyeye gittim devlete. Ve doktor zaten görür görmez anladı ve müdahale etti kriyoterapi yaptı bu da siğillere birsey sıkıyor gaz, bu da donmasını sonra yara oluşup iyileşmesini sağlıyor cildiye bunu yapıyor yani. Bana 15gün sonra tekrar gel demişti 2.gidişim her gittğimde elbette siğil cıkardım ama ümidi umudu kırmamak gerek siğil çıkıyor diye herşeyden pes etmemek amaç. Ben tiplerini bile bilmiyorum sadece tanı kısmına kanser yapmayan siğil türü diye tanı koymus bir tek bildiğim o ve doktorum bana bu sende ömür boyu elbette kalmayacak bagısıklıkla atlatıcaksın diyip ahcc de önerdi ama en basında yeme içme sebze meyve ye dedi. Sana da önerim zaten onlar maddi olarak ahcc evet çok zorluyor ama onun da etkisi var iyi yönde ben suanlık 2kutu alabildim ve 1.kutum bitmek üzere. Sana tek söyleyebileceğim psikolojik olarak çökme cidden hpv bundan besleniyor. Erkek arkadaşın var mı bilmiyorum benim var mesela ve ben ona da bulaştırdım bu sebeple aramızda soğuklukda oluştu elbette ama desteği her zaman var zaten herşey cinsellik değil . Sen ilk önce kendini düşün kendini sağlıklı besle kendini koru emin ol kurtulucaksın

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben başka enfeksiyon için gittiğim kadın doğumda siğillerle karşılaştım hemen smear yaptı hpv testi yapmadı. Temiz dedi ama test bozuk sanırım tam emin değilim onun için bir kez daha kadın doğuma başvurmam gerekiyor düşünüyorum umarım testi tekrarlar. Hpv siğilleri mevcut fakat tiplemeleri için özel lab’da baktırabileceğim maddi güç olmadığından dolayı sadece aşı üzerine gidebilirim ve dediğin gibi besin takviyesi diğer vitaminlerle atlatmaya çalışacağım. 26 aralığa cildiye randevusu aldım bakalım neler olacak göremediğim nerelerimde siğil var😄 pozitifliği kaybetmek istemiyorum asla ya😏 erkek arkadaşım var ve ona cildiye randevumdan sonra en güzel dille söylemeyi düşünüyorum. Gerisi hayırlısı elbette inşallah hemencecik atlatırız ya lütfen sen de aşını ol. AHCC yapamıyorum bari onu yapayım diyorum kendime💗💗

Durum
    Kıdemli Üye

Ben başka enfeksiyon için gittiğim kadın doğumda siğillerle karşılaştım hemen smear yaptı hpv testi yapmadı. Temiz dedi ama test bozuk sanırım tam emin değilim onun için bir kez daha kadın doğuma başvurmam gerekiyor düşünüyorum umarım testi tekrarlar. Hpv siğilleri mevcut fakat tiplemeleri için özel lab’da baktırabileceğim maddi güç olmadığından dolayı sadece aşı üzerine gidebilirim ve dediğin gibi besin takviyesi diğer vitaminlerle atlatmaya çalışacağım. 26 aralığa cildiye randevusu aldım bakalım neler olacak göremediğim nerelerimde siğil var😄 pozitifliği kaybetmek istemiyorum asla ya😏 erkek arkadaşım var ve ona cildiye randevumdan sonra en güzel dille söylemeyi düşünüyorum. Gerisi hayırlısı elbette inşallah hemencecik atlatırız ya lütfen sen de aşını ol. AHCC yapamıyorum bari onu yapayım diyorum kendime💗💗
    Kuşum ben aşıyı sordum doktora ama o bana gerek olmadagını çünkü yalanladığımı söyledi evet bazı kanser yapan türlere karşı koruyuculuğu var aşıyı suan olamam maddi durumdan ötürü cünkü ahcc ile devam etmek istiyorum eğer ki yakın zamanda 6 ay 8 ay kadar sürede negatiflik yakalarsam aşımı o zaman olurum ki birde tek eşliyim yani suan hayatımda olan kişiden başkasıyla düşünmüyorum bir ömür onunla olucagın garantisi de yok elbette ama yollarımız birgün ayrılırsa erkek arkadaşmla o zaman aşı olmayı düşünebilirim birde formda yan etkisinden falan da konuşanlar vardı bi tık o da geri çektiriyor ben de ama sen mutlaka ol birinden birini yapman gerekiyor. Her zaman pozitif ol elbette olmamak için bi neden yok ama erkek arkadaşına su durumda mutlaka söyle cünkü eğer doktorun hpv dediyse zaten ona da bulaştı cinsel ilişkiniz varsa , siğil yok hpv yok diye birsey söz konusu değilmiş cünkü muktlaka haberi olsun umarım aranıza soğukluk vs girip aranız bozulmaz ikiniz de atlatırsınız birbinize destek olup 💖

Durum
    Tecrübeli Üye

Bebiş forumda da söyledikleri gibi hiçbir şey yapamasak bile aşıyı mutlaka olmamız gerekiyor çünkü hpv tiplerini geriletmede çok büyük rol oynuyor çok da büyük destek. Aslında hangi tip olduğumu bilsem ona göre aşı yaptırırım diye de düşünüyorum ama dediğim gibi kafam olmadığım kadar çok karışık ne nereden nasıl başlarım bilemiyorum pozitifliği korumaya çalışıyorum. Erkek arkadaşımla cinsel birleşmemiz olmadı hatta bir önceki konularıma bakarsan şüphe duyduğum şeyi görürsün bebek hâlâ muamma’da olan bi konu o benim için ama yine de söyleyeceğim böyle bir şeyi saklamak benim için çok büyük bir vicdan azabı ilişkimiz de henüz çok yeni ama şu siğillere bi baktırdıktan sonra hemen konuşacağım balım. Çok zorlu ve uzun bir süreçten geçiyoruz tek istediğim şey şuan bir an önce ahcc kullanamadan kendi çabamızla atlatabilmek❤❤❤

Durum
    Kıdemli Üye

Bebiş forumda da söyledikleri gibi hiçbir şey yapamasak bile aşıyı mutlaka olmamız gerekiyor çünkü hpv tiplerini geriletmede çok büyük rol oynuyor çok da büyük destek. Aslında hangi tip olduğumu bilsem ona göre aşı yaptırırım diye de düşünüyorum ama dediğim gibi kafam olmadığım kadar çok karışık ne nereden nasıl başlarım bilemiyorum pozitifliği korumaya çalışıyorum. Erkek arkadaşımla cinsel birleşmemiz olmadı hatta bir önceki konularıma bakarsan şüphe duyduğum şeyi görürsün bebek hâlâ muamma’da olan bi konu o benim için ama yine de söyleyeceğim böyle bir şeyi saklamak benim için çok büyük bir vicdan azabı ilişkimiz de henüz çok yeni ama şu siğillere bi baktırdıktan sonra hemen konuşacağım balım. Çok zorlu ve uzun bir süreçten geçiyoruz tek istediğim şey şuan bir an önce ahcc kullanamadan kendi çabamızla atlatabilmek❤❤❤
    Herşey güzel olucaaak

Bu Konu için Etiketler