Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Yardm nolur! 8 ay Ahcc kullandm hala negatif olamadm hala

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Daha nce ne kadar sre ahcc kullanmtn buna bal.
    Eer nceden 3-4 ay kullandysan yeterli etkinlii vermemi olabilir. Ondan dolay yeniden balayabilirsin.
    Uzun sre ahcc kullandysan ve negatif olmadysan nce beslenmeden bala, beslenme rutinini eklini deitir, yediklerini gncelle. C vitamini yuksek proteini yksek ekeri az rnler ye mesela, bagsklk gclensin. Sonrasnda tekrar ahcc'ye balayabilirsin bitkisel bir takviye ila deil zaten. Ama 8 ay falan gibi uzun sre kullandysan birka ay ara ver, vucut dinlensin ondan sonra balarsn. Klasik 6 ay kullanabilirsin herkes gibi.
    Merhaba 9 ay kadar kullanmtm ve gnde 6 hap eklinde denildii gibi kullanmtm. Yannda da propolis imitim. Haziranda da brakmtm. 4 ay eer yeterli ise ara vermek iin hemen balayaym m dersiniz?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Yardm nolur! 8 ay Ahcc kullandm hala negatif olamadm hala

Alnt Melek Bade Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba 9 ay kadar kullanmtm ve gnde 6 hap eklinde denildii gibi kullanmtm. Yannda da propolis imitim. Haziranda da brakmtm. 4 ay eer yeterli ise ara vermek iin hemen balayaym m dersiniz?
    9 ay ciddi bir sreymi, tekrar denemek istiyorsan tabii ki deneyebilirsin ama 9 ay ierisinde gerekten cinsellie hi yanamadysan, sigara alkol, jilet (epilasyon icin) uzak durduysan aslnda ben negatif olman beklerdim en azndan 1 tipte. Her 2 tip iin biraz daha uzun sre gerekebiliyor. Ama her neyse bence 4 ay ara vermek yeterli ancak hep sylyoruz %80 ahcc negatif yapyor diye, ama yapmama riskini unutuyoruz ou kimse negatif olduu iin. Bu ihtimali gz nnde bulunduralm, ama balamak istiyorsan tabii ki balayabilirsin bi zarar yok yani ondan diyorum.

Bu Konu iin Etiketler