Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erken Teşhis 16-45-6

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Erken Teşhis 16-45-6

Demicim süreci çok iyi kontrol altına almışssın . Kolposkopi sonucundan haberdar et bizi.

Durum
    demi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demicim süreci çok iyi kontrol altına almışssın . Kolposkopi sonucundan haberdar et bizi.
    Sağol arkadaşım. Göreceğiz bakalım. Buraya mutlaka yazarım. 6 ve 45'ten korkmuyorum ama 16 biraz problem. 2 ayda lezyon oluşumu ciddi bir durum olur bence. En azından ASCUS çıksa bile virüsün yol açtığı etkiler hızlı ilerliyor demektir. Haftaya öğrenince haber vereceğim burada.

Eğer biyopsi temiz çıkar ve AHCC kullanımı ile gerçekten leep işlemine gerek kalmadan veya siğil çıkarmadan (ya da az sayıda çıkararak) 1 yıla yakın bir sürede negatif olursam AHCC konusunda kesinlikle netleşeceğiz. Dediğim gibi zaten AHCC kullananların çoğu bir süredir pozitif olanlar. Ben taze pozitifim, buradan daha iyi anlarız

Bunun yanında aşıyı da unutmamak gerekir. Her halükarda vücudun bağışıklık sistemini uyandırıyor. Benim bir arkadaşımda tip 6 vardı ve ikinci dozu olduktan sonra siğil çıkartmamış.

Durum
    Özel Üye

O iki ayda bağışıklığın nasıldı ama sevgili arkadaşım bu da çok önemli bence

Durum
    Yeni Üye

O iki ayda bağışıklığın nasıldı ama sevgili arkadaşım bu da çok önemli bence
    Benim bağışıklığım hep iyiydi aslında. Kolay kolay hasta olmam. Yılda ancak bir kere hasta olurum. Ama o iki ayda alkol ve çok yoğun sigara tüketimi vardı açıkçası

Durum
    Özel Üye

Onlarinda etkisi oluyor mutlaka benim de sigil cikti doktora gittim cin1 oldugunu ogrendim cok hizli gelisti ve o ara alkol sigara tavandi. Ama dikkat edince bir sene geriledi son smear im temiz cikti 😊

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tesekkurler arkadaslar.Doktorada danisip deflagyn konusunu netlestiriyim.

Durum
    Özel Üye

Bu deflahyn ve ahcc ahmetin teorisi henuz faz1 asamasinda ahmet kendi ustunde aldara ve ahcc ile deniyor suan faz 3e gekmesi yil sonunu bulur 😅

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu deflahyn ve ahcc ahmetin teorisi henuz faz1 asamasinda ahmet kendi ustunde aldara ve ahcc ile deniyor suan faz 3e gekmesi yil sonunu bulur ��
    Hahahahahah kahkaha attım. Kendi teorim değil vallahi . Kanıtlanmış şeyler . Ben sadece araştırdım

Durum
    Yeni Üye

Onlarinda etkisi oluyor mutlaka benim de sigil cikti doktora gittim cin1 oldugunu ogrendim cok hizli gelisti ve o ara alkol sigara tavandi. Ama dikkat edince bir sene geriledi son smear im temiz cikti ��
    Ay süpermiş ya. Evet okumuştum senin sürecini Bende alkol sıfır şimdi. Zaten bir tek son iki aydır alkol tüketimim vardı ama o da haftada bir iki bira falan gibi düzeydeydi. En son alkolü sevmediğimi anlayınca tamamen bıraktım :P Sigarayı da artık zamanla. Şimdi etrafımda sürekli içen insan varken sigaradan uzak kalmak kolay olmuyor. Sen bir anda mı kesmiştin?

Durum
    Özel Üye

Ay olur mu. Ben erkek arkadasima sagligimiz icin birakalim mi dedim ve daha sozumu tamamlamadan birakti ben sok 😅 Sonra ben resmen ayip olmasin benim yuzumden birakti diye bir sene birakmaya calistim ama ya cok az ictim ya bir ay ictim iki ay icmedim. Sonra bir yil sonra ikinciye sigil cikinca cat diye biraktim ve cok kolay oldu demek ki mental olarak hazirmisim artik. Ama once kafani topla sonra çat diye birak ve sigara icilen yerde durma bir ay kadar. Kiwi diye bir uygulama var ben gecen sene cok kullandim ama sonra saymamaya karar verdim bu son temelli birakisimda daha rahat ettim. Arkadaslarindan da ilk bir ay destek isteyebilirsin bence