Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    24.Eyll.2017
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Sigaray brakmak istiyorum! Hem hpv iin hem kendim iin..

Ben elektronik sigaraya basladim uzun bir arastirmadan sonra. Elektronik sigara hakkinda bazi arastirma sonuclari var ama cogu kisa donemli.Sigaraya gore cok daha az zararli oldugu belirtiliyor. Yabanci kaynaklarda kisa donem arastirma sonuclari.var. ilginc olan ise elektronik.sigara ictikten sonra normal.sigaranin tadinin cok.igrenc gelmesi,istesemde icemiyorum.
    birakma.devresinde destek olarak elektronik.sigara kullanilabilinir. ancak kaliteli.bir mod atomizer ve likit kullanmak gerekiyor
    bilgi.isteyen olursa ozelden yesillendirsin.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    16.Austos.2017
    Tecrbe Puan
    0

Bence elektronik sigara normal sigaradan fark yok ben 22 yllk iiciydim burda bir arkada sayesinde ksa bir tel grmesi ile beni ikna etti o kk virs madem sigara ile dahada gleniyor dedi ozman sigaray brakmalsn ve ben 3 saat boyunca 1 paket sigaray ard arda itim son sigaram ierken seninle yollarm ayryorum seni seviyorum ama dedim virsten kurtulmam iin seni brakmam art ve ylece braktm 1 ay oldu ilk gn zorlandm uyudum pazara denk getirdim ve tm gn yattm o virse kar silahlarmn ne olduunu beynime imgeledim bunu yapma dedim kendi kendime ve oldu imdi ok rahatm arada zlem duyuyorum kolay deil 22 sene olmu kocam gibiydi benim neticede zlemem doal yani ama geri dnmcem ryalarma giriyor uan savam devam ediyor o tek sigaray imicem nk o tek sigaray itiinde arkas geliyor benimde yaptm btn bu uralarmn boa kmamas adna ve negatifli sonular grmek birok eyden feragat etmi bulunuyorum herkese sigarasz ve hpv siz gnler diliyorum

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    5

ben de brakmalym, bir trl kopamyorum, nasl olaca bu i? lanet olsun...

Yeni ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    0

Bu sabah karabas otunu 8 adet bir demlikte demledim sanki ise yariyor arkadaslar 1.5lt su sisesinin icine bosalttim ve uzerini su ilave ettim siseyi tamamladim.gun icerisinde kucuk yudumlayarak aklima geldikce aksama kadar yarisini icmisim farketmeden dedim kendi kendime ya agzimin tadimi bozuldu yoksa sigaranin tadimi devamli kullandigim ve vazgecemedigim pit pitli sigaramdan keyifli bi sekilde icemiyorum bu iyiye isaret benim acimdan denemeyen varsa bir denesin arkadaslar galiba ise yariyor.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    10.Eyll.2019
    Tecrbe Puan
    3

Merhaba Arkadalar,

Ben de sigara kullanyorum ancak bu illetten sonra biraz azalttm. Sonra dayanamadm abartl ekilde imeye baladm, hpvden dolay moraller yerdeydi...

Nikotin band kullanyorum ok etkili bence. 1,2 ve 3 numaral olanlar var. Gnde 1 paket iiyorsanz 1 numaral en yksek dozlu banttan balamanz gerekiyor. Sabah kahvaltdan sonra sigaranz iiyorsunuz sonra kolunuza bu band yaptryorsunuz ve gn ierisinde sigara ime istei neredeyse hi gelmiyor. Bu arada bant ok yapkan deil hemen kyor yaptrdnz yerden, zerine yara band yaptrarak sabitlerseniz ok daha iyi olur

Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Arya sigara kullanmna ramen ne kadar srede hpv negatif olmutun?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Dilan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya sigara kullanmna ramen ne kadar srede hpv negatif olmutun?
    8 ay

Yalnz asla nermiyorum hahaha. nk ben ahcc kullanrken siilimin kmamasna gvenip (az da olsa havalara girip yani) sigara iiyordum tabi paket eklinde deil, az iiyordum. Ama yine de sanrm kiinin kendisiyle ilgili gze alaca bir ey, ahcc kullanrken nermiyorlar, ben de brakmaya almtm.

bu arada: 1 buuk aydr sigara imiyorum. eimle beraber braktk. champix adl bir ilac kullanarak in hi balamam hayat boyu.

Bu Konu iin Etiketler