Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Allokin Alfa as.

Yeni ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Allokin Alfa as.

Merhaba arkadalar. Ukraynada uzun sredir yaayan evli bir erkeim. Yaklak birka senedir bu virs tayorum.

nemsememitim eimle birlikte, normal siildir kendiliinden geer diye bekledim bu zamana kadar lakin 7-8 tane ufak ufak siiller oalmaya balad ve uanda 15-20 tane var. Eimle gittik doktora 2 hafta nce ve test sonularn dne kadar bekledik.
    Eimde herey normal gibi grnyor krler olsun.
    Bende ise; hpv 31 tipi 3,8
    hpv 33 tipi ise 5,0 olarak pozitif kt. Dnden bugne uyuyamadm, okumadm forum kalmad, okuduka bunaldm okuduka umudumu kaybettim. 6 saat nceki doktor randevumu beklerken saatler yllar gibi gemek bilmedi.

Doktor birdaha muayene etti,
    (tabi bende okuduklarmdan etkilenerek tedavisi yok, kesin hanma ocuuma klozetten undan bundan bulatracam, bunu gze almaktansa ldrrm kendimi daha iyi modundaym. )
    yiki 16-18 tipleri deilmi tedavi eder vcuttan atarz dedi doktor hanm.
    Doktor hanm neler diyorsunuz internette kendi z dilimde okudum en riskliler arasnda 31-33 tipleri ve tedavisi yok hanma ocua bular bu deyince
    Ukraynada eczanelerdede satlan Rus ilac аллокин алфа yani trke harflerle allokin alfa dan bahsetti.
    Hanmda temiz grnmesine ramen baka bir test daha istedi, onuda ayn 17-20 si gibi sonucunu alacaz.

Daha sonra hanma gnde bir ampl ine koldan toplam 3 ine 3 gn
    Bana ise gnde bir ampl ine koldan toplam 6 ine 6 gn
    Tedavisine balayacaz.

Moralim biraz dzeldi en azndan bir umudum var. Foruma bu konuya yorum yapmak iin ye oldum. lac sovyet lkeleri hari bilen kullanan satan lkeler yok, o sebeple belkide riskli bir a/tedavi ekli. Lakin bakada seenek grmyorum .

Ayn 17-20 arasnda muhtemelen ilk am olacam. Doktor siillere dokunmad. kinci ay vurdurduum yani ikinci gn sileceini syledi. nallah sre nce eim iin sonra benim iin iyi geer.

Sizleride durumdan haberdar edeceim mutlaka.
    Umudunuzu kaybetmeyin Salcakla kaln

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    1

Ltfen mutlaka bilgi bekliyoruz, gemi olsun

Yeni ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    0

Kukunuz olmasn kesinlikle bilgilendireceim. nallah tedavi baarl olur. Bu arada ann kutusunda 3 tane ampl var. Kutusu 2500 grivna(100dolar) eczaneden eczaneye deiiyor. 2200 grivnaya internette var ama ben eczaneden alacam daha gvenilir olur. Bu ay hepatit, herpis, hpv tedavilerinde kullanyorlarm.
    Eer olumlu olursa isteyen arkadalara yardmc olacam sz. stanbuldan ukraynaya uakla 1 saat. Uak bileti 250-300 tlye bulunuyor.
    Gelirsiniz herhangi bir cret talep etmeden rehberlik ederim. Doktora muayene, eczaneden ila temini vurdurmas vs.
    Tabi bunun iin tedaviyi olumlu sonulandrmam lazm. Aksi olursa dnmek bile istemiyorum hayatmz kararacak ailecek...

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    1

@berk umarm sonucunuz gzel olur ve burdaki insanlara da umut olursunuz.

Yeni ye
    yelik tarihi
    18.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    0

yi haberlerini bekliyoruz.virusu vcuttan tamamen temizliyordur umarim

Bu Konu iin Etiketler