Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    22.Haziran.2018
    Tecrbe Puan
    0

Uyku dnda srekli HPV dnme

merhabalar arkadalar,

uykuyu ok seven ben yaklak 20 gndr ( pozitif olduumu rendiimden beri ) srekli HPV dnyorum ve yaklak her saat ba hpv dnerek uyanyorum. Uykum dnda srekli aklma, bazen boulacak gibi oluyorum. intihar dnyorum. Psikolojik destek almak istiyorum ama bir faydas olmayacan da biliyorum nk mantkl gerekelerle sknt yayorum.

bu skntlar ne kadar zaman iinde dzelttiniz?

Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Haziran.2018
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Uyku dnda srekli HPV dnme

Hocam u an hastanedeyim. 28 yanda 15 yldr eker hastas olan bir arkadam dn saat 14.00dan bugn saat 10.00a kadar acilde zangr zangr titriyordu 5 kii zor tutuyorduk. Yani vcuttan atlma ihtimali ok ok yksek bir virs iin niye hayat kendinize dar ediyorsunuz.daha 21 yanda bir kuzenim var borderline(snrda kiilik bozukluu) hastas hem ok gzel hem de ok akll bir kadn ama doktor byk ihtimalle intihar eder dedi. ok ac hayatlar var

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Temmuz.2018
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Mrshadow Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    merhabalar arkadalar,

uykuyu ok seven ben yaklak 20 gndr ( pozitif olduumu rendiimden beri ) srekli HPV dnyorum ve yaklak her saat ba hpv dnerek uyanyorum. Uykum dnda srekli aklma, bazen boulacak gibi oluyorum. intihar dnyorum. Psikolojik destek almak istiyorum ama bir faydas olmayacan da biliyorum nk mantkl gerekelerle sknt yayorum.

bu skntlar ne kadar zaman iinde dzelttiniz?
    4 yl boyunca bu bok ile yayorum. Psikoloji bozuluyor ister istemez haklsn. Bir dakika bile intihar etmeyi dnmedim ama . Eninde sonunda bu lanet virs vcudumuzdan kovacaz. Hv pozitif ile insanlar yaama tutunuyor. Neden ben ? Sorusunu sorma kendine yaplan aratrmalara ve tahminlere gre 10 kiiden 6snn hayatna hpv bir ekilde giriyor lkemizde. inde 10 kiiden 8 kii hpv. Herkes dediin yntemi denese dnyada insan kalmaz. Aktif cinsel yaamn kanlmaz sorunsal bu. Zaten bir gn leceiz acele etmeye gerek yok. Bu bir sava ve kaderini inanmak belirler. nan kardeim sadece. Ahcc-yeilay-sirke-koter-kriyo-lazer-zerdeal-ekinezya-szme- bal-immuneks-imutor. Silahlarn bunlar yenmen gereken tek ey mikro bir virs alkol ve sigaradan uzak dur seni seviyoruz. Gemezse birlikte skarz kafamza yllar sonra ama o gn bu gn deil. Bu gn mcadele gn

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Temmuz.2018
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Hendrix Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    4 yl boyunca bu bok ile yayorum. Psikoloji bozuluyor ister istemez haklsn. Bir dakika bile intihar etmeyi dnmedim ama . Eninde sonunda bu lanet virs vcudumuzdan kovacaz. Hv pozitif ile insanlar yaama tutunuyor. Neden ben ? Sorusunu sorma kendine yaplan aratrmalara ve tahminlere gre 10 kiiden 6snn hayatna hpv bir ekilde giriyor lkemizde. inde 10 kiiden 8 kii hpv. Herkes dediin yntemi denese dnyada insan kalmaz. Aktif cinsel yaamn kanlmaz sorunsal bu. Zaten bir gn leceiz acele etmeye gerek yok. Bu bir sava ve kaderini inanmak belirler. nan kardeim sadece. Ahcc-yeilay-sirke-koter-kriyo-lazer-zerdeal-ekinezya-szme- bal-immuneks-imutor. Silahlarn bunlar yenmen gereken tek ey mikro bir virs alkol ve sigaradan uzak dur seni seviyoruz. Gemezse birlikte skarz kafamza yllar sonra ama o gn bu gn deil. Bu gn mcadele gn

pfff 4 yl ok uzun bir sre neyi eksik yaptn da 4 yldr bununla savayorsun yani bir ok yerde 1,5 ile 3 yl aras vcudun bunu attg syleniyor.

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Temmuz.2018
    Tecrbe Puan
    0

Alnt yildiz10 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    pfff 4 yl ok uzun bir sre neyi eksik yaptn da 4 yldr bununla savayorsun yani bir ok yerde 1,5 ile 3 yl aras vcudun bunu attg syleniyor.
    Sen bana bakma ben bu srete kokain bile kullandm bakl yerden yere vuruyordum kendiliinden geer kafasndaydm yaktrp brakyordum ne kadar salakmm imdi akllandm ama yenmeden brakmam.
    Konu Hendrix tarafndan (09.Temmuz.2018 Saat 16:55 ) deitirilmitir.

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    22.Haziran.2018
    Tecrbe Puan
    0

Zor maalesef cok zor... Keske hic bilmeseydim

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Alnt adaderiiin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocam u an hastanedeyim. 28 yanda 15 yldr eker hastas olan bir arkadam dn saat 14.00dan bugn saat 10.00a kadar acilde zangr zangr titriyordu 5 kii zor tutuyorduk. Yani vcuttan atlma ihtimali ok ok yksek bir virs iin niye hayat kendinize dar ediyorsunuz.daha 21 yanda bir kuzenim var borderline(snrda kiilik bozukluu) hastas hem ok gzel hem de ok akll bir kadn ama doktor byk ihtimalle intihar eder dedi. ok ac hayatlar var
    neden ben demek yanls olur cnk cok yaygn bir virs bu ..iliki yasadysan olabilmesi muhtemel..gercekten yle..bunu atacagnz dnn..kanser olmadnz henz yani bunu grendiyseniz tedaviyle olmassnz olmycaksnz byk ihtimalle..ne hayatlar var twiterda dolasan bi haber var yumusak doku kanseri diye kz tedavi olamyor hatta suan ..kemotarapi alamyormus.skretmek gerek ve bununla birlikte geregini yapmak gerek..
    Konu hepeve tarafndan (10.Temmuz.2018 Saat 12:48 ) deitirilmitir.

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    22.Haziran.2018
    Tecrbe Puan
    0

bir erkegin geregini yapmasi nedir, smear mi baska bisey mi
    bagisiklik icin gerekeni yapiyoruz zaten

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    31.Austos.2017
    Tecrbe Puan
    5

ok psikoloji bozucu bi durum haklsn ben 1senenin sonunda kabullendim hpv yi tayan ve bilmeyenler daha mutlu evet ama biz biliyoruz ve hazrlklym her zaman diye dnerek baktm olaya bi kadn olarak bata ok ar geliyor ama emin ol geiyor normalleiyor gznde zamanla bi erkek olarak balno yksek tut korunmasz cinsel hayattan uzak dur normal hayatna devam et ansl hisset duygu dncelerini paylaacan bi forum var hepimiz bu yollardan getik imdi ne desek havada kalr senin iin ama hayatn normalletirmeni tavsiye ederim

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    22.Haziran.2018
    Tecrbe Puan
    0

aslnda hepimizin tek sorunu 2 yl iinde mi atacam yoksa %10'luk ksmda m olacam.
    dier trl 2 sene ok uzun bir sre deil aslnda. yani bir ekilde normale dner insan. yeterki bu srete atlacana inansn

Bu Konu iin Etiketler