hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    4

Cevap: stanbul Anadolu - zel Muayene nerileri

Evet arkadalar bu sreleri beraber yayoruz ltfen nerilerinizi bizimle paylan

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

zel muayane nerim yok ama benim sigilim de yok ve hpv negatifim ancak bir kadn olarak dzenli pap smear testi yaptryorum artk senede 1 kez, ki her kadnn yaptrmas lazm aslnda. Gittiim doktor Tolga Ta. Bence alannda iyi biri. Ben ona zamannda hpv oldugumdan ve leep oldugumdan bahsettiim iin geitirmedi raporlarm vb sonuclarm falan da istedi, eski hastanemden aldm ve gnderdim ilgili biri, koterizasyon yapyordur nk jinekolog. Bu da benden bir tavsiye olsun.

zel ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    4

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zel muayane nerim yok ama benim sigilim de yok ve hpv negatifim ancak bir kadn olarak dzenli pap smear testi yaptryorum artk senede 1 kez, ki her kadnn yaptrmas lazm aslnda. Gittiim doktor Tolga Ta. Bence alannda iyi biri. Ben ona zamannda hpv oldugumdan ve leep oldugumdan bahsettiim iin geitirmedi raporlarm vb sonuclarm falan da istedi, eski hastanemden aldm ve gnderdim ilgili biri, koterizasyon yapyordur nk jinekolog. Bu da benden bir tavsiye olsun.
    Teekkrler e nabz sistemine getii iin zel hastanelere gidemiyorum keke tolga beyin muayenehanesi olsayd

Yeni ye
    yelik tarihi
    12.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt eyluly Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Teekkrler e nabz sistemine getii iin zel hastanelere gidemiyorum keke tolga beyin muayenehanesi olsayd
    e-nabz sistemine gemi olmak zel hastaneye gitmeye engel mi oluturuyor?

Kdemli ye
    yelik tarihi
    15.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    4

Alnt troya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    e-nabz sistemine gemi olmak zel hastaneye gitmeye engel mi oluturuyor?
    Yaptirdiginiz tum islemler ayan beyan e nabizda cikiyor. Sizden baska kimse giremez ama bana defalarca olmutur doktora gidiyorum daha once sunu yaptirmissiniz sunu da gecirmissiniz diye sze balyor. Tabi ki hasta mahremiyeti konusunda hassas olmayanlari kastediyorum her doktorumuz byle degil. Bunu ben de goze almak istemem. Ayrica ileriyi dnn e nabiz bilgilerinizi aile fertlerinizle paylasmak zorunda da kalabilirsiniz istemediginiz durumlar olusabilir.

Bu Konu iin Etiketler