Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptni anlatsn

Alnt caresiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kesinlikle, 30'dan fazla adamla birlikte olan kz tanyorum, ne hpv kapt ne bir ey. ans biraz da ve korunmak nemli tabii ama bu meret srtnmeyle de bulayor. bakire olup da hpv kapan var. ilikiden nce test istemek lazm ama millet de deli muamelesi yapyor o zaman. offf ki ne offf.
    GENEL olarak burda okudugum yklerde erkeklere bu durumu sylediginizde kadnlar kadar takmadklar ,brakn test yapmay vs. ,ilikiye korunmasz yada korunmal devam etmek istedigi ,,bu anlatlanlar onlara bos geliyor gayet kendi ykmdende biliyorum eski erkek arkadasma sylediimde tek dedigi bende biey yok nerden ckaryosun bunlar psikolojin bozulmus senin iyice ,,benle konusmak iin bunlar m sylyosun falan gibi seyler oldu.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    4

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptni anlatsn

Alnt hepeve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GENEL olarak burda okudugum yklerde erkeklere bu durumu sylediginizde kadnlar kadar takmadklar ,brakn test yapmay vs. ,ilikiye korunmasz yada korunmal devam etmek istedigi ,,bu anlatlanlar onlara bos geliyor gayet kendi ykmdende biliyorum eski erkek arkadasma sylediimde tek dedigi bende biey yok nerden ckaryosun bunlar psikolojin bozulmus senin iyice ,,benle konusmak iin bunlar m sylyosun falan gibi seyler oldu.
    kesinlikle, bir de hpv kadnlarda kansere neden olduu iin daha rahatlar... bencil penislerin hepsine lmmm ahahahaha! offf aka bir yana hpv sa olsun resmen tohuma katm... abazalktan lsem de herkesin dnya ahiret bacsym!

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mays.2017
    Nereden
    Ankara
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptn anlatsn

Erkek arkadasimin cevresinde de varmis hpvli erkek arkadaslari. Adamlar surekli of yine cikti biktim yaktirmaktan yada aman cikarsa ciksin kafasindalarmis. Tabi dusurdugu hatunlara da bulastiriyolar. Benimki onlara gore cok pimpirikli ve hayati boyunca da hep korkmus aklinin bi kosesindeymis bi cinsel hastalik kaparmiyim acaba diye. Ayrica uzuluyo sigil gorunce bitmicek bu omru hayatimiz boyunca bizimle kalicak alistik artik diyo. Ben artik herkese pislik gozuyle bakiyorum bu hpv kotunun iyisi ya hiv olsaydim yada hala olablrim kimseyle birlikte olmak istemiyorum sen haric diyo. Bi yandan benim tedavi sureclerime uzuluyo. Bizi birbirimizden en uzaklastiran ve de en yakinlastiran seyin ayni konu olmasi garip bu olayi partnerle atlatmak daha mi kolay yoksa zor mu cozemedim hala

Kdemli ye
    yelik tarihi
    04.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    5

dndke cldracakmssn gibi aynen ama birgb herkes ettiini bulacak buluyorda arkadaslar resmen kadnlar kulub laf ettim burda ahshhsjd bu saatten sonra kendinize nasl daha iyi bakarsnz bunu dnn bir rutininiz olsun hergn uygulayacagnz.herkese bol sans ve saglkl gnler diliyorum
    kadnlar kulb laf sjfkhlsjf seviyorum seni <3

yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Alnt blackswan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kadnlar kulb laf sjfkhlsjf seviyorum seni <3
    Canm psikologum ve kalplerr<3

yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Alnt gicik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erkek arkadasimin cevresinde de varmis hpvli erkek arkadaslari. Adamlar surekli of yine cikti biktim yaktirmaktan yada aman cikarsa ciksin kafasindalarmis. Tabi dusurdugu hatunlara da bulastiriyolar. Benimki onlara gore cok pimpirikli ve hayati boyunca da hep korkmus aklinin bi kosesindeymis bi cinsel hastalik kaparmiyim acaba diye. Ayrica uzuluyo sigil gorunce bitmicek bu omru hayatimiz boyunca bizimle kalicak alistik artik diyo. Ben artik herkese pislik gozuyle bakiyorum bu hpv kotunun iyisi ya hiv olsaydim yada hala olablrim kimseyle birlikte olmak istemiyorum sen haric diyo. Bi yandan benim tedavi sureclerime uzuluyo. Bizi birbirimizden en uzaklastiran ve de en yakinlastiran seyin ayni konu olmasi garip bu olayi partnerle atlatmak daha mi kolay yoksa zor mu cozemedim hala
    Atlatacaksnz inallah ya inann buna ..sana gven veriyor en azndan biliyosun ne oldugunu ne bittigini . bittiinde de yanyana olacagnz gnleri dn gck

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    4

insanlarn ou ok bencil ve acmasz. hpvli olduunu bile bile bakasyla olan kiinin yatacak yeri yok. ben hpvli olduumu rendiimden beri brak yatmay flrtlemeye bile korkar oldum. allah dzgn insanlar karr karmza inallah.

Yeni ye
    yelik tarihi
    22.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    0

Alnt caresiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    insanlarn ou ok bencil ve acmasz. hpvli olduunu bile bile bakasyla olan kiinin yatacak yeri yok. ben hpvli olduumu rendiimden beri brak yatmay flrtlemeye bile korkar oldum. allah dzgn insanlar karr karmza inallah.
    Arkadalar, Trke websitelerine girip moralinizi bozmayn ok. Amerika'da hvp'ye souk algnl gibi yaklayorlar. Moralinizi yksek tutun. Bende seksi ok seven biriydim ancak imdi resmen bi anda bitirdim. Kimsenin gnahna giremem. Vicdanm rahat olsun gerisi kolay. Bu arada ben bir erkeim ve hayatmda tek gecelik ilikim hi olmad. Kadere bak ki lde kutup aysna rastgeldim.
    Yine ngilizce kaynaklardan okuduuma gre vcut 2 yl iinde %90 orannda hvp den kurtuluyormu. Tan konulduktan sonra iki yl. Ama mutlaka doktor kontrolnde kaln.

Sevgiler.

Hepimize gemi olsun

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mays.2017
    Nereden
    Ankara
    Tecrbe Puan
    5

Atlatacaksnz inallah ya inann buna ..sana gven veriyor en azndan biliyosun ne oldugunu ne bittigini . bittiinde de yanyana olacagnz gnleri dn gck
    Kesinlikle zaten aramizdaki tek sorun bu hpv yoksa oyle biseyler icin surekli kavga eden triplesen ciftlerden degiliz. Tartismayi sevmeyiz ikimiz de sakin ve huzur arayan insanlariz ustelik Evlilik de dusunuyoruz. Bundan daha kotu hastaliklar var ilerde allah korusun bisey olur da yataklara dusersek aramizdaki bu vefa herseyin ustesinden gelmeye yeter diye dusunuyorum hep🙂

yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Alnt gicik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kesinlikle zaten aramizdaki tek sorun bu hpv yoksa oyle biseyler icin surekli kavga eden triplesen ciftlerden degiliz. Tartismayi sevmeyiz ikimiz de sakin ve huzur arayan insanlariz ustelik Evlilik de dusunuyoruz. Bundan daha kotu hastaliklar var ilerde allah korusun bisey olur da yataklara dusersek aramizdaki bu vefa herseyin ustesinden gelmeye yeter diye dusunuyorum hep��
    Senin adna baya sevindim gck Hadi bakalm aramzdan ilk evlenen kim olacak ajsjsjdjd bekliyorum

Bu Konu iin Etiketler