Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 64 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    23.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptn anlatsn

Alnt sude Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Attm resim. Deiik bisey insan kendisinden tiksiniyor
    Merbaba aradan uzun zaman gemi ama aznzdaki siil ne oldu ne yaptnz kontrole filan gittiniz mi

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Tinder.. Tip 16, 18, 33, 45. Sadece hpv olsa bir umut tamamen kurtulurum diye sevinirdim, bir de HSV 1-2 ve molluskum kontagiozum var. Tabi, Tip 16 ve 18 son srntmde negatif kt. Ben hep korundum. lkemizde kondomun hereyden koruduuna dair yanl alglar var, sadece hamilelik ve HIV bulanda etkili halbuki... Bence bu tarz uygulamalar yasaklanmal yada en kt salk sistemi ile entegre almal.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt durupekpek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tinder.. Tip 16, 18, 33, 45. Sadece hpv olsa bir umut tamamen kurtulurum diye sevinirdim, bir de HSV 1-2 ve molluskum kontagiozum var. Tabi, Tip 16 ve 18 son srntmde negatif kt. Ben hep korundum. lkemizde kondomun hereyden koruduuna dair yanl alglar var, sadece hamilelik ve HIV bulanda etkili halbuki... Bence bu tarz uygulamalar yasaklanmal yada en kt salk sistemi ile entegre almal.
    Gemi olsun @durupekpek, kendine bir sre vermen gerekecek. Bu srede de cinsellikten kanmak ve saglk anlamnda kendine iyi bakp, tedavi konusunda gerekenleri yaptrman gerekecek. Siilleri dzenli yok ettirmeyi unutmaman tavsiye ederim. Hsv kalc olabilir mr boyu kald ve nks edebildii syleniyor ama hpv'yi er ya da ge atlatacaksn. Bu tamamen sana bal, ahcc kullanmay dnebilirsin nk ahcc sadece hpv negatif yapmak ile kalmyor, hsv (genital herpes/uuk) konusunda da baarlym. Nks aralklarn uzatyormu yani atyorum 3 ayda bir nks oluyorsa normalde o sre uzuyormu 6 ay vs vs, detaylarn tam bilmemekle birlikte bildiklerimi aktardm. Tiplendirme testi yaptrman da iyi olmu en azndan ka tip tadgn biliyorsun.

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cinsel aktif poplasyonun %80'lere kadar taycln yapt bir virs ve piyangonun kime kaca belli deil. ler byleyken kimsenin alanmamas ve durumdan birhaber olmas da trajikomik. ou bat lkesinde zorunlu ve cretsiz yaplyor bu alar.
    Yaklak 2 yldr AHCC kullanyorum, sanrm yaadm mddete aralklarla kullanmaya devam edeceim. Dedikleriniz doru, bakl glendiriyor, ben HSV'yi de ans eseri rendim, seropozitif(kanmda antikorlar var) ama semptomum yok, bunu da AHCC'ye atfediyorum. Covid dneminde de baklk glendirmek iin eczaneler tavsiye ediyor, insanlar kullanmaya balad.. Yine de yklmamak iten bile deil. Belki dier tipleri de negatif olacak ama iimizde hep bir korkuyla yaayacaz. ok uzun zamandr yalnzm, hayat yaanyor bir ekilde. Ama tm felaketler cahillikten douyor ve bamzdakilerin umrunda bile deil bu konular. u virs insanlk tarihi kadar eski ve uzun zamandr as var, lkemizde ad anlmyor. Ana akm medya da yle bir hale geldi ki, HIV'ye bile ksrk muamelesi yaplyor, ki iin asl ok daha farkl.

Bu Konu iin Etiketler