Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptn anlatsn

Kocamdan kaptm ama kendsi nereden kaptgn bulamyor eski playboylardan galiba

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    2

nstagramda serkan diye bi doktor var profla baya hpv zerinden konusmuslar cok faydal geldi bana a kesinlikle tavsiye ediliyor ve cogunlukla adan sonra negatif oluyorlar ben bu ay yaptrcam

Kdemli ye
    yelik tarihi
    07.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    1

Forumda bo bo dolarken bu balkla karlatm ve bu konuda baya doluyum o yzden uzun uzun yazcam,rahatlarm belki 😂 Hayatmn ak dediim insandan bu virs kaptm.Ondan nce kimse olmamt, o varken de, sonrasnda da.lk ve tekti yani.. 6 ay kadar birlikteydik ve ta atlasn 6 kez falan birliktelik yaadk.Onda siil olduunu bizzat gzmle grdm ama i iten gemiti nk o zaman bende de kmaya balamt.Virus olduunu sylediimde ise terkedildim 😂 Ondan bulamam bana gkten zembille indi herhalde gzmle grmesem konduramazdm belki.nanlmaz seviyordum, gzm krd ama ok pimanm.Belki buraya gelecek bu olay bana gelmeyen kzlar vardr.Siz siz olun kimseye kendinizi evlenmeden amayn.ste dinimizde zina bu yzden yasak.Yoksa evlenecek mydk ne bekliyordun diyen adam bozmalar zer yoksa acmazlar..

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Hahahhah bu hikaye ok tandk geldi. Neden hepsi ayn model ya. Yalniz bamza gelmeden akllanmyoruz buraya girip okuyanlarda bana gelenler. Yoksa virssz kii hpv ne haberi bile olmaz, ki yleydi zamannda imdi kitabn yazyoruz 😅

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

Ben sevgilimden kaptm ve en kts ise o bana ben hpv virs tayorum dediinde ayrlmtk ve ben umursamamtm kenardan keden yrttm demitim oysa 1 sene sonra bende ilk siil kt lanet olsun 😬

Yeni ye
    yelik tarihi
    10.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

Salaklma geldi, geri zekal bir sosyal medya fenomeninden kaptm ve o bencil beni uyarmad grnrde bir eyi yoktu u an hala millete bulatrmaya devam ediyordur pislik.

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

Byk ihtimal son kz arkadamdan kaptm.son 3 sene Ondan baka ilikim olmad.Durumu ayrldktan sonra farkettim.bahsettim doktora gitmesini syledim.pap smear testi iin.sallamad.sanrm korkuyor.neyse onu bunu getim de nasl evleneceim.ileride hayat arkadam olacak kii olursa nasl alacam.nasl onu bu illetten kurtaracam cidden zor bir konu.avrupada ou lke ortaokulda bu alar yaptryormu.bizim toplumda da bilinsizlik var.

Bu Konu iin Etiketler