Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital bölge temizliði (Hamam Tozu)

Durum
    Susamuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Genital bölge temizliði (Hamam Tozu)

Arkadaþlar Arya'nýn telkin ve tavsiyesi ile amme hizmeti içeren bu konuyu açmýþ bulunuyorum.
    Biz hpv'liler için genital bölge temizliði, hpv'li olmayanlara kýyasla çok daha önemli ve üzerinde titizlikle durulmasý gereken bir konu
    Doktorlarýn veya arkadaþlarýn genel tavsiyesi tüy dökücü kremler, marka marka yazmaya gerek yok bilindik markalar
    Lapiden ve sesu deneyiminden pek hoþnut kalmadým. Bu kremlerle tek bir seans ile tüylere veda edemedim ve hep 2. kez uygulamak durumunda kaldým.

Ne mi oldu? Banyoda vakit geçmek bilmez oldu ve genital bölgem ciddi þekilde tahriþ oldu, bu iþin böyle olmayacaðýný düþünerek Hamam Tozu deneyeme karar verdim.

Aktara gittim, parfümlü koskoca bir ambalaja sahip bir hamam tozunu 5 liraya aldým. (Markasýz, saydam poþette satýlanlarda epey iþ görüyor ama onlarýn kokusu gerçekten kötü) Ayrýca tüy dökücü kremler zýrnýk içerir, zýrnýk ise zaten hamam tozunun etken maddesidir. O halde niçin hamam tozu daha etkili diye bir soru iþareti kafanýzda belirebilir ama bunun cevabýný inanýn bende bilmiyorum Aktardan hamam tozu alýrken bir çift poþet eldiven rica edin, hamam tozu uygularken tozun yakýcý etkisi ellerimize zarar vermesini istemeyýz deðil mi?

Banyoda iþleme baþlamak üzere kollarý sývayýn ve aldýðýnýz eldivenleri takýn. Aktardan aldýðýnýz hamam tozunun ambalajýný açýn ve kullanmadýðýnýz\kullanmayacaðýnýz plastik bir kaba biraz göz kararý hamam tozu koyun. Musluðu çok az olacak þekilde açýn ve bu plastik kaba azar azar suyu doldurun. (Sýcak su daha rahat etmenizi saðlar) Suyu doldururken dikkatli olmalýsýnýz yoksa toz gerektiðinden daha cývýk olur ve bir iþe yaramaz. Böyle bir durum olduðunda ambalajdan kaba biraz daha hamam tozu ekleyin.

Elinizle çið köfte yoðurur gibi hamam tozunu yoðurun. Burada dikkat edilmesi gereken þey hamam tozunun bildiðiniz çamur þekline gelmesi yani cývýk olursa iþe yaramýyor. Toz çamur þekline geldiðinde genital bölgenize bl þekilde sürün. Ve burasý çok önemli cildiniz yanmaya baþladýðýnda küvet veya duþakabin veya her neyse Ýçine girin ve ýlýk su ile genital bölgeden tozu arýndýrýn, tabi eldiven elinizde kalmaya devam ediyor. Sonrasýnda genital bölgeyi bir lifle bol sabunla temizleyin ve kap ve ambalajý diðer uygulama için bir yerde saklayýn. (Balkon en ideali evin herhangi kapalý bir kösesinde saklamanýzý tavsiye etmem)

Bu uygulamadan sonra genital bölgenin tertemiz olduðunu ve tüy dökücü kreme oranla çok daha az tahriþ olduðunu göreceksiniz. Ýyi performans ucuz fiyat Dilerseniz iþlem sonrasý hametan veya bepanthol kremlerinden birini genital bölgeye sürerek derinizi rahatlatabilirsiniz...

Benim uyguladýðým ve çok daha memnun kaldýðým yöntem bu Denemekte fayda var, en azýndan kötü sonuç aldýðýnýzda sorumlu ben deðil Arya olacak
    Verdiði sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediðimiz þeyin özlenilmeye deðer olmaktan ne kadar uzakta bulunduðunu göstermek için yapýyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan þey aldatýyor bizi. Bir eliyle verdiðini öteki eliyle alýyor. Uzaklýðýn büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiðini görüyoruz. Mutluluk güneþli ovanýn üzerinde dolaþan bir küçük buluta benziyor önü arkasý pýrýl pýrýl bu bulutun, ovaya yalnýz onun gölgesi düþüyor...

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genital bölge temizliði (Hamam Tozu)

Canýmsýn.

Bu deneyimini bizimle paylaþtýðýn için teþekkür ederim. Tüy dökücü konusunda epey baþarýsýzmýþsýn ben tek hamlede aðda kývamýna getiriyorum hahaha.

Hahaha ayrýca pislik yapma, kötü sonuç aldýðýmýzda sorumlusu tabii ki de sen olacaksýn canýmmms. Çünkü ben hamam otunu hpv'den önce kullanmýþtým ve süreyi geçtiðim için azýcýk tahriþ olmuþtu. Yani ben tüy dökücü ve makas/makina önerenlerdenim, sen tüy dökücüden daha iyi diyorsun.

Ben de dedim ki; su samuru arkadaþýmýz nasýl kullandýðýný anlatsýn bakalým bize, denemek isteyenler denesinler.

Ayrýca sorumluluk aslýnda ne sende ne de bende, buradaki insanlarýn hepsi aklý baþýnda, kendi kararlarýný verebilen bireyler. Herkesin kendi tercihidir. Yazýn ve paylasýmýn icin tekrar teþekkürler

Durum
    Susamuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tüy dökücü konusunda baþarýsýz deðil daha çok þanssýzým

Tamam tamam hadi ortak bir payda da buluþalým ve kiþinin kendi tercihi, deneyimi ve sonucu diyelim Kullanýp memnun kalanlarýn sayýsý, kalmayanlardan fazla olacaktýr ama starbaksta bir karamel makiyatosuna iddiaya girebilirim

Aptalca gelebilir belki ama aklýma takýldý gece gece, gerek hamam tozu, gerekse tüy dökücü kremlerin yakýcý etkisi gördüðümüz veya göremediðimiz irili ufaklý siðilleri yok edebilir mi?
    Verdiði sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediðimiz þeyin özlenilmeye deðer olmaktan ne kadar uzakta bulunduðunu göstermek için yapýyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan þey aldatýyor bizi. Bir eliyle verdiðini öteki eliyle alýyor. Uzaklýðýn büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiðini görüyoruz. Mutluluk güneþli ovanýn üzerinde dolaþan bir küçük buluta benziyor önü arkasý pýrýl pýrýl bu bulutun, ovaya yalnýz onun gölgesi düþüyor...

Durum
    Admin

Alýntý Susamuru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tüy dökücü konusunda baþarýsýz deðil daha çok þanssýzým

Tamam tamam hadi ortak bir payda da buluþalým ve kiþinin kendi tercihi, deneyimi ve sonucu diyelim Kullanýp memnun kalanlarýn sayýsý, kalmayanlardan fazla olacaktýr ama starbaksta bir karamel makiyatosuna iddiaya girebilirim

Aptalca gelebilir belki ama aklýma takýldý gece gece, gerek hamam tozu, gerekse tüy dökücü kremlerin yakýcý etkisi gördüðümüz veya göremediðimiz irili ufaklý siðilleri yok edebilir mi?
    Hayýr, zarar verip çoðaltmalarýný bile saglayabilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Abi kobay mýyýz ya her buldugunuz seyi kullanmayýn ahjakdd

Durum
    Admin

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi kobay mýyýz ya her buldugunuz seyi kullanmayýn ahjakdd
    Kýzým hala anlayamadýn mý burasý toplama kampý. Ben bu siteyi bunun için kurdum. Bütün hpvlileri toplama kampýnda kendim de dahil olmak üzere topluyoruz ve deneklerimize türlü türlü þeyler denettiriyoruz, bir ara gümüþ suyu vardý onu aldýlar kullandýlar, 'lan forumda yazmýþlardý çocuklar'' dye ara ara aðzýma çörek otu atýyordum bir ara

Ayy biraz egleneyim dedim

Durum
    Nova - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kýzým hala anlayamadýn mý burasý toplama kampý. Ben bu siteyi bunun için kurdum. Bütün hpvlileri toplama kampýnda kendim de dahil olmak üzere topluyoruz ve deneklerimize türlü türlü þeyler denettiriyoruz, bir ara gümüþ suyu vardý onu aldýlar kullandýlar, 'lan forumda yazmýþlardý çocuklar'' dye ara ara aðzýma çörek otu atýyordum bir ara

Ayy biraz egleneyim dedim
    ahahah aynennnn ben de aklýma geldikçe çörek otu yiyorum ara ara haha

Durum
    Moderatör

Genital bölgeyi sabunla yýkamak dogrumu acaba @susamuru

Durum
    Admin

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Genital bölgeyi sabunla yýkamak dogrumu acaba @susamuru
    Sakýn sabunla yýkamayýn, hem kýzlar hem erkekler.

Kýzlar, mumkunse hiçbir kimyasal degdýrmesýn, sadece su kullanýn, doktorumun önerisidir. Özellikle çok temiz olmanýz gereken bir an varsa (seviþme öncesi mesela), o zaman ketoral þampuan'ý kullanýn genital bölgeniz için. Ph denge saðlayýcýsýdýr, vajinanýn ph dengesini bozmaz. Sabun aþýrý derecede bozar, ben yýllardýr sabun kullanarak bozdum dengesini, þimdi duzeltmeye calýsýyorum.

Durum
    Moderatör

@susamurunu trollerken ben agagshhd bol sabunla yýkayýn diyor birde ya

Bu Konu için Etiketler