Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Epilasyon için hangi yöntemi kullanýyorsunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Epilasyon için hangi yöntemi kullanýyorsunuz?

Malum jilet yasak. Can damarlarýmýzdan biri kopmuþ durumda ''nasýl yani þimdi ben uzun býr sure jýlet kullanamayacak mýyým?'' hissi acý veriyor Neyse ben o aþamayý atlattým.

Tüy dökücü kremin en mantýklý sonucu verdiðine kanaat getirdim, aþýrý bekletmeden o da iþ görüyor kýsa sürede. Siz hangi epilasyon türünü kullanýyorsunuz?

Durum
    Imtheworst - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Epilasyon için hangi yöntemi kullanýyorsunuz?

Ben birkaç ay önce gaza gelip sir aðda ile almýþtým çat çat. Ardýndan feci yayýldý. O gün bugün tüy dökücü kremle devam ediyorum. Bir daha aðdaya tövbe 🤐

Durum
    Admin

Alýntý Imtheworst Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben birkaç ay önce gaza gelip sir aðda ile almýþtým çat çat. Ardýndan feci yayýldý. O gün bugün tüy dökücü kremle devam ediyorum. Bir daha aðdaya tövbe 🤐
    Hahahaha yaa gördün mü Valla tüy dökücü candýr ya. Ama tüy dökücünün kötü bir özelliði var, istediðin her an alamýyorsun, bir miktar alýnacak kývama gelmesi lazým.. en azýndan 2 hafta geçmeli. Biraz can sýkýcý, ama zaten doktorlar hpv'lilerin çok sýk epilasyon yapmasýný önermiyor. Ayda 1, maksimum 2..

Durum
    Taniquetil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Lazer epilasyon olabilir mi? Kil kokune direk etki ettigi icin belki sigillere zarar vermez?

Durum
    Admin

Alýntý Taniquetil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lazer epilasyon olabilir mi? Kil kokune direk etki ettigi icin belki sigillere zarar vermez?
    Valla caným bilemiyorum sigil varken lazer yaptýrmak bana mantýklý gelmýyor belký sýgýlýn cýkmadýgý býr donem yaptýrýlýrsa mantýklý olur bence

Durum
    ployd - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

hali hazýrda siðiliniz varken epilasyonu nasýl hallediyorsunuz? ben jilet kullandýðýmda mantarým yayýlmýþtý daha da kullanmadým. makasla kýsaltýyorum þimdilik ama siðil olduðunda da tüydökücü kullanan arkadaslar yazabilir mi? daha once kullandým ama sigil varken hic kullanmadým yayýlma vs yaptý mý bilgilendirebilir misiniz? aðda yayýyor deniyor peki eldiven kullanýnca da ayný etki oluyor mu? simdiden tesekkurler

Durum
    Nova - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

aðdanýn kanatma ihtimali olduðu için ben kullanmadým, 3 kere tüy dökücü yaptým kriyo öncesi ancak þahsen yaydýðýný düþünüyorum tüy dökücünün. çýkmayan yerlerimde de küçük 1-2 tane çýktý. ancak yapacak bir þey yok, tüy varken siðiller görünmüyor dolayýsýyla kriyo tamamen yapýlamýyor. mecbur tüy dökücüye devam edeceðim siðiller bitene kadar. bitince aðdaya dönerim.

lazer epilasyon yapan var mý peki? bölgenin direncini düþürme ihtimali var mý acaba?

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alýntý ployd Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hali hazýrda siðiliniz varken epilasyonu nasýl hallediyorsunuz? ben jilet kullandýðýmda mantarým yayýlmýþtý daha da kullanmadým. makasla kýsaltýyorum þimdilik ama siðil olduðunda da tüydökücü kullanan arkadaslar yazabilir mi? daha once kullandým ama sigil varken hic kullanmadým yayýlma vs yaptý mý bilgilendirebilir misiniz? aðda yayýyor deniyor peki eldiven kullanýnca da ayný etki oluyor mu? simdiden tesekkurler
    Eldiven en mantýklýsý bana göre kolayda ,,keþke hiç kuaföre agdaya gitmeseydim diyorum ,,ne cesaretle gitmiþsem nasý bi gamsýzsam artýk ahshdjfkjl ..suan o cesaret yok yani bidaha adým atmam oraya

Durum
    Admin

Ben hep tuy dokucu krem kullandým.

sigil varsa bile, o bölgede cok tutmadým tuy dokucuyu, yani cok zedelemiþ olmadan oradaki tuyu de aldým dýyebýlýrým.

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben hep tuy dokucu krem kullandým.

sigil varsa bile, o bölgede cok tutmadým tuy dokucuyu, yani cok zedelemiþ olmadan oradaki tuyu de aldým dýyebýlýrým.
    Uzun zaman sora býr senedýr fln makýneyle almayý denedim ,makine piþmanlýktýr...........cok acýlý ve kanlý gectý

Bu Konu için Etiketler