Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ses telleri ve boğazda hpv

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Ses telleri ve boğazda hpv

canim bende biliyorum bunlari amma dusuncesi bile iyrenc zaten durum zor birde bunlar insani yakar bitirir.İnsallah boyle bir sey yoktur ya kimsenin cogunun basina Allah boyle olaylar getirmesin .oral iliski ne demek ya cocuga kafam almiyor ne iyrenc bir hayatda yasiyoruz

Durum
    Serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öyle bişey mümkün değil fakat doğum anında bulaşmış olabilir diyor doktorlar aşılar vücudu uzun süre korumuş fakat etkisini kaybedince bu hastalık çıkmış ortaya zaten HPV uzun süre uyuyan bir hastalıkmış öyle birden bire çıkmazmış ortaya

Durum
    Serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öyle bişey mümkün değil fakat doğum anında bulaşmış olabilir diyor doktorlar aşılar vücudu uzun süre korumuş fakat etkisini kaybedince bu hastalık çıkmış ortaya zaten HPV uzun süre uyuyan bir hastalıkmış öyle birden bire çıkmazmış ortaya ama anneden bebeğe geçtiği ve anneninde bu hastalığı bağışıklık sistemiyle vücuttan attığı muhtemel burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek gerekiyor o yüzden bizde interferon tedavisini kabul ettik uzun bir süreç var önümüzde ama sonuçları buradan yazacağım inşallah faydası olur hem kızıma hem milyonlarca HPV liye

Durum
    mstf-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Doğum yolu ile veya emzirmeyle de geçiş söz konusu olabilir, yabancı facebook gruplarında göğüsten bebeğe geçiş olduğunu malesef çok kez okudum...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Herşeyi detayıyla yazabilirmisiniz .? Nasıl farkedildi ?Nasıl olabilir bu ailede yoksa .?ve hepimizde bulaş olabilir bu şekilde .Yine psikolojim gitti böyle bişey okuyunca

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Serdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bişey mümkün değil fakat doğum anında bulaşmış olabilir diyor doktorlar aşılar vücudu uzun süre korumuş fakat etkisini kaybedince bu hastalık çıkmış ortaya zaten HPV uzun süre uyuyan bir hastalıkmış öyle birden bire çıkmazmış ortaya ama anneden bebeğe geçtiği ve anneninde bu hastalığı bağışıklık sistemiyle vücuttan attığı muhtemel burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek gerekiyor o yüzden bizde interferon tedavisini kabul ettik uzun bir süreç var önümüzde ama sonuçları buradan yazacağım inşallah faydası olur hem kızıma hem milyonlarca HPV liye
    İyi de serdar bey hangi aşı çocuğu hpv den korumuşta etkisi geçince çıkmış ben bundan hiç bişey anlamadım biraz açarmısınız.

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı mstf-- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğum yolu ile veya emzirmeyle de geçiş söz konusu olabilir, yabancı facebook gruplarında göğüsten bebeğe geçiş olduğunu malesef çok kez okudum...
    Doğum yoluyla bulaşma ihtimalini biliyorum da bu emzirme olayını hiç duymamıştım göğüste siğil mi varmış ki bulaşma olmuş :S

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

emzirme yolu bana biraz garip geldi bunun hakkinda hic bi makale yok sonucta..
    Ama ben serdar beyin doktoruna katiliyorum dedigim gibi annede vardi dogumda gecti sonra annenin bagisikligi bunu yendi suan negatif gozukuyor.
    Oyle annenin kizi da yener genler saglam demek ki icinizi ferah tutun insallah guzel sonuclar alirsiniz minik prensesiniz icin. Dualarim sizinle 🙏

Durum
    mstf-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğum yoluyla bulaşma ihtimalini biliyorum da bu emzirme olayını hiç duymamıştım göğüste siğil mi varmış ki bulaşma olmuş :S
    Ki bu virüs oral yolla bulaşıyorsa ilişki sırasında göğüse de geçiş olabilir, ayrıntıları yazmıyorum anlayın siz, sonuçta göğüs uçları da mukozal yapı ve enfeksiyona yatkın, illa ordan geçmiştir demiyorum ama düşünülebilir bence...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emzirme yolu bana biraz garip geldi bunun hakkinda hic bi makale yok sonucta..
    Ama ben serdar beyin doktoruna katiliyorum dedigim gibi annede vardi dogumda gecti sonra annenin bagisikligi bunu yendi suan negatif gozukuyor.
    Oyle annenin kizi da yener genler saglam demek ki icinizi ferah tutun insallah guzel sonuclar alirsiniz minik prensesiniz icin. Dualarim sizinle 🙏
    Annede varmıymış yani?

Bu Konu için Etiketler