hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    10.Austos.2017
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Hpvden hem kendinizi hemde bakalarn korumak iin neler yapyorsunuz !

Yok artik arkadaslar bu kadar yapmayin. Boyle bir durum olsa hpv siz adam kalmaz. Gerci bence cok kiside varda kimse bilmiyor o ayri

Kdemli ye
    yelik tarihi
    13.Austos.2017
    Tecrbe Puan
    7

Kesinlikle paranoya hpv'den daha tehlikeli

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    0

Bu olay artk biraz abartya gidiyor gibime geliyor. Kusura bakmayn gerekten ama yazlanlarn bir ksm gerekten abartlyor.
    Endieniz, korkunuz olabilir doaldr. Ama lmcl bir virs tayormuuz gibi bunu byle gstermenin yanl olduunu dnyorum.
    Evde 1 kii gripken btn ev hakl grip mi oluyor mesela? ya da birinizde uuk ktysa evde herkeste uuk mu kyor ? En kolay bula olan virsler olduu iin sylyorum.
    Her yer ok temiz ve sadece kendi vcudunuz virsl gibi davranmaya balamak yanl deil mi sizce de ? Vcudunuzda zaten ok fazla virs var, bakteri, mantar, mikroorganizmalar..
    Umumi tuvalet kullanmaktan rahatsz oluyorsanz kullanmazsnz, ama ev dnda tuvalete girmemenin ve devaml tuvalet tutmann vcudunuzda yarataca deformasyon daha fazla olacaktr.
    nlem almak iyidir fakat fazlas size daha ok zarar verecektir fizyolojik ya da psikolojik.
    Eer farkl havlu kullanmak isterseniz kullann benim el ve yz havlularm ayrdr. elimi sildiim havluya yzm silmek istemiyorum mesela.
    Afedersiniz bunu ahsa sylemiyorum sadece okurken grdm kim syledi onu bilmiyorum fakat amar makinesini ayrmak gerekir mi gibi bir nlem herkesi paranoyaya sokabilir. Bunun bir otoritesi yok iiniz nasl rahat ediyorsa yle yapmalsnz.
    Herkesin hijyen standartlar farkldr. HIV'li bir bireyle bile yaarken yalnzca vcut svlarnn temas edecei eyleri ayrmak gerekiyor ltfen yapmayn.
    Bence kendinize karantina altna alnmas gereken bir bireymi gibi davranmaktan vazgemelisiniz.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    8

Canm evet yle ama bogazda ckma durumunda bizzat doktor benim psikolojimi bozdu,,lezyon sphesiyle kbb ye gitmitim..kadn anlamad cildiyeye gster dedi eger kezyonsa bu heryere yaylr nefes bile alamazsn falan dedi yzme direk lme terketti yani o an asla unutamyorum beynimden silinmiyor hpv oldugumu grendiimde bile byle kt olmamstm nefret ediyorum hepsinden ..olay dramatiklestiren doktorlarken biz ne yapabiliriz.?
    Konu hepeve tarafndan (27.Austos.2017 Saat 21:57 ) deitirilmitir.

zel ye elturco - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    7

Alnt elektrikci Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    belki de bu kadar kafaya taktnz iin 13 aydr gemedi hocam.

ben bir hafta nce rendim hastalm. Yava yava da almaya baladm.

Benim dndm tek ey kz arkadamla evlilik srecindeydik ve bu hastalktan sonra kafamda ok ciddi soru iaretleri olutu. Yoksa kendim ile ilgili bu hastalktan hi bir endiem yok. 3-5 siil kar, gidip yaktrrm, napalm yani. Allah beterinden saklasn.

Sen de byle dnmelisin bence.
    1 hafta ben ilk 7 ay hi kafaya takmadm. Sonra sre uzadka ...

zel ye
    yelik tarihi
    04.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    7

Bi hafta nce aylardr kestirmediim sakalm kestirdim ve dua girdim ayptr sylemesi genital blgemi (aktif lezyon yok) sabunladktan sonra ani bi yz kanmasndan dolay yanaklarm kadm ve trnaklarmda uzundu(artlar uygundu yani(!)). imdi sol yanam kanyor ve dolaysyla iime kurt dyor. Kamamaya alyorum tabi ama ya artk ok gese ani bi refleksten dolay genital blgemden alp yzme bulatrm olabilir miyim bu illeti? Grlerinizi bekliyorum. Sayglar.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    02.Austos.2017
    Tecrbe Puan
    7

Buna kimse kesin cevap veremez diye dnyorum dagon ama aktif lezyonun yoksa bulama ihtimali ok ok dk yine de aklna ok takyorsan bir ka pamua elma sirkesi dk ve yzne sr bir 5-10 dk beklet sonra yzn suyla durula sabah akam 1 veya iki gn bunu yapabilirsin bence dezenfekte etmi olursun .

zel ye
    yelik tarihi
    04.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    7

Bu kant beni ok huylandrd akas. Bu kadar bulac olan bi virsle nasl yacaz mr boyu hi bilemiyorum. Oramza buramza dokunamaz olduk amar suyuna bascam elimi ayam artk. Bu neymi ya!!

zel ye elturco - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    7

Alnt dagon Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu kant beni ok huylandrd akas. Bu kadar bulac olan bi virsle nasl yacaz mr boyu hi bilemiyorum. Oramza buramza dokunamaz olduk amar suyuna bascam elimi ayam artk. Bu neymi ya!!
    Salla gitsin dier trl hayat ok Zorlayor...

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    26.Temmuz.2017
    Tecrbe Puan
    0

Ona kalsa ben her gun kasiniyorum kasinmayan yer kalmadi ama artik yoruldum ne olacaksa olsun artik her anm tetikte yasamaktan bkdm (
    Konu Bade tarafndan (06.Eyll.2017 Saat 08:25 ) deitirilmitir.

Bu Konu iin Etiketler