hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Ketem Negatif Sonu ve kinci test onay

Arkadalar hepinize merhaba. Srecimle ilgili umut olmasn dileyerek szlerime balyorum. Burada kendisine teekkr bir bor biliyorum tabiki Aryaya bu teekkr. Hemde ok iten, u bir gerek ki geen sene hpv testim tip 51 negatif ve kolposkopi sonucum cin1 geldiinde bu hastalk hakknda hibiey bilmiyordum. Yam 42 iki ocuum vard ve dnyam bama yklmt asla tedavisi olmad sylenen bu durumlarn bu forumu kurup insanlara umut olan Arya sayesinde kesinlikle tedavisi olduunu bilin istiyorum, korkmayn.. Ahcc ile ilgili bu bilgilendirmeleri yapt iin Arya sen iyi ki varsn ben neagtife dndm arkadalar hemde 5 ayda. Ahcc 5 ay kullandm, deflagyn jel 3 ay kullandm, d vitamini takviyesi ara ara yeil ay ekstresi b12 takviyesi kullandm, sigaray braktm. Geen ay ketemde test verdim negatif geldi. kna olmam lazmd hata var m diye dzen labv. Yaptrdm ve bugn sonucum negatif geldi. Dorulamasn yapm oldum. Baklk sistemi bu virs yeniyor, birde folik asit ve melatonin kullandm uyku iin. Yendim, hepimiz yeneceiz. Herey iin teekkr ederim. Umutsuz olmayn, sevgiler

Kdemli ye
    yelik tarihi
    17.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Ketem Negatif Sonu ve kinci test onay

Alnt Cancey12 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar hepinize merhaba. Srecimle ilgili umut olmasn dileyerek szlerime balyorum. Burada kendisine teekkr bir bor biliyorum tabiki Aryaya bu teekkr. Hemde ok iten, u bir gerek ki geen sene hpv testim tip 51 negatif ve kolposkopi sonucum cin1 geldiinde bu hastalk hakknda hibiey bilmiyordum. Yam 42 iki ocuum vard ve dnyam bama yklmt asla tedavisi olmad sylenen bu durumlarn bu forumu kurup insanlara umut olan Arya sayesinde kesinlikle tedavisi olduunu bilin istiyorum, korkmayn.. Ahcc ile ilgili bu bilgilendirmeleri yapt iin Arya sen iyi ki varsn ben neagtife dndm arkadalar hemde 5 ayda. Ahcc 5 ay kullandm, deflagyn jel 3 ay kullandm, d vitamini takviyesi ara ara yeil ay ekstresi b12 takviyesi kullandm, sigaray braktm. Geen ay ketemde test verdim negatif geldi. kna olmam lazmd hata var m diye dzen labv. Yaptrdm ve bugn sonucum negatif geldi. Dorulamasn yapm oldum. Baklk sistemi bu virs yeniyor, birde folik asit ve melatonin kullandm uyku iin. Yendim, hepimiz yeneceiz. Herey iin teekkr ederim. Umutsuz olmayn, sevgiler
    Hayrl olsun ne gzel atlatmsnz ok sevindim )) bu mesajnz da umut oldu gerekten.

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Arkadalar birde 3 doz a oldum 4l a. Ahcc ye kimse inanmyor hibir doktor nermedi. Ama ben denemeye deer dedim, stelik baklk sistemi rahatszlm var graves hastasym, hipertiroidim ve ila kullanyorum ama bana hibir yan etkisi lad Ahccnin. Sfr grip oldum, anaokulunda alyorm ocuklarla i ieyim herkes bu sene infulanzadan ykld kendi ocuklarm dahil, benim burnum akmad. Ahcc sayesinde

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Cilekkiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayrl olsun ne gzel atlatmsnz ok sevindim )) bu mesajnz da umut oldu gerekten.
    Teekkr ederim, hepimizden gesin gitsin inallah🙂🙏

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Arkadalar birde 3 doz a oldum 4l a. Ahcc ye kimse inanmyor hibir doktor nermedi. Ama ben denemeye deer dedim, stelik baklk sistemi rahatszlm var graves hastasym, hipertiroidim ve ila kullanyorum ama bana hibir yan etkisi lad Ahccnin. Sfr grip oldum, anaokulunda alyorm ocuklarla i ieyim herkes bu sene infulanzadan ykld kendi ocuklarm dahil, benim burnum akmad. Ahcc sayesinde
    Merhabalar ok sevindim ok gemi olsun Ahcc'ye inanyorlar m inanmyorlar m bilmiyorum ama bildiim bir ey var ki; hastalarn mteri gibi grp onlarn olmayan yntemlerle iyilemeniz ilerine gelmiyor. Gidip siil dondurup, yaktrp, 50 defa test yaptrp (hastanenin laboratuvarnda), bir ton eyle uramanz ilerine daha ok geliyor.

Ama bana inanmanza ok sevindim, siz ve sizin gibi forum yelerinin negatif olmasna da ok mutlu oluyorum. Ben kendim baardm, sizin de baarmanz istiyordum nk bir yol var, belki biraz uzun veya zahmetli, ama negatif olmak iin bir yol var..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    15.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    1

kurtulmaniza sevindim darisi bizlerin basina. Tip 51 negatif olup cin 1 cikmasi nasil olabiliyor bilgi verebilirmisiniz?

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Carpediemmm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kurtulmaniza sevindim darisi bizlerin basina. Tip 51 negatif olup cin 1 cikmasi nasil olabiliyor bilgi verebilirmisiniz?
    yle ki, geen sene ekim aynda hpv testi yaptrdm ve tip 51 pozitif geldi. Yksek riskli grupta olduu iin doktorum kolposkopi yaptrmam istedi. Ankara da Polat Dursuna gittim, kolposkopi yapld alnan rneklere gre cin1 geldi pataloji sonucum. Polat Dursun sadece a ol, sigaray brak, iyi beslen ve uyu nerisinde bulundu. Hibir takviyenin ie yaramayacan syledi. Cin1 evresininde kendi kendine gerileyeceini 6 ay sonra smear testi yaptrmam istedi, bu arada ekim aynda yaplan smer testim problemsiz gelmiti. Ben Polat Dursunun Ahcc kullanma nerisini ve deflagyn kullanma nerisini asla dinlemedim. 5 ay Ahcc kullandm ve yazdm tm dier eyleri yaptm, sonularm negatif. Hpv temizlendi cin1 de hpv olmadna gre bittiini dnyorum hpv yoksa tekrar kolposkopi yaplmyor diye dnyorum.

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhabalar ok sevindim ok gemi olsun Ahcc'ye inanyorlar m inanmyorlar m bilmiyorum ama bildiim bir ey var ki; hastalarn mteri gibi grp onlarn olmayan yntemlerle iyilemeniz ilerine gelmiyor. Gidip siil dondurup, yaktrp, 50 defa test yaptrp (hastanenin laboratuvarnda), bir ton eyle uramanz ilerine daha ok geliyor.

Ama bana inanmanza ok sevindim, siz ve sizin gibi forum yelerinin negatif olmasna da ok mutlu oluyorum. Ben kendim baardm, sizin de baarmanz istiyordum nk bir yol var, belki biraz uzun veya zahmetli, ama negatif olmak iin bir yol var..
    Arya ok minettarm hayatn boyunca bu kadar insana k tutmu olman umarm sana ok byk gzellikler getirsin sana duam hep salk, mutluluk ve ans getirmesi olacaktr. Bildiim tek bir ey varsa o da u ki, ben senin sayende atlattm, bu forumu ap, kullandn hereyi burada paylaman insanlara yardmc olman sana teekkr az klar. Katlyorum doktorlar iin mteri lazm, az paralar deil leep ilemleri vs. Ahcc tedavisine gvenin arkadalar. Evet pahal ama ne yapn ne edin kullann

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Gemis olsun ok sevindim. Sigara kullanyor muydunuz gecmiste ya da pozitifken

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt akn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gemis olsun ok sevindim. Sigara kullanyor muydunuz gecmiste ya da pozitifken
    Evet kullanyordum. Tedavi sresince normal sigaray braktm ama elektronik sigara itim ara ara