hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2023
    Tecrbe Puan
    0

Azmda siil olabilir mi? Doktor ve Lab nerisi

Merhabada arkadalar, ben genitalde tip 51 ve tip 39 ile mcadele ediyorum daha yeni cin 1 olduumu rendim. Bugn ise yemek yedikten sonra az diimin hemen arkasnda sanki orada yemek kalm gibi bir hissiyata kapldm ve fla ap baktm. Sert, az iimin renginde siile benzer bir ey grdm tabi daha doktora gstermediimden net bir ey diyemiyorum. Sizden Ankara'da oral hpv alannda uzman bir doktor nermenizi rica ediyorum zelde veya devlette olmas fark etmez. Bir de Ankara'da oral hpv genotiplendirme testi yapan yer de nerirseniz ok sevinirim. pheli ilikiyi yaayal 11 ay kadar oluyor daha nce byle bir lezyon fark etmemitim bulatan 11 ay sonra siil kartmak mmkn m? Ya da daha ncesinde kt da ben mi fark etmedim bilmiyorum ama psikolojik olarak pek iyi hissetmiyorum her ey sanki stme geliyormu gibi hissediyorum hpvsiz gnlerimi ok zlyorum. Ne zaman iyi hissetsem bir ey kyor resmen onu grmezden gelmeme izin vermiyor. Hem genitalde hem oralde bu virse sahip olanlarnz varsa neler yapyorsunuz?

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Azmda siil olabilir mi? Doktor ve Lab nerisi

Merhaba, bildiim kadaryla hpv aza da yerleiyormu. bence bir an nce bir cildiye doktoruna gzk nk hpv cildiye konusu diye biliyorum. ok tehlikeli bir blge az, yaylma olursa sknt yaayabilirsin.

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Daha nce forumda yazlm isimler var. Yakn zamanda bende gidicem uan ameliyatl olduum iin gidemiyorum. Wegeen arkadamz cildiye yazm ama az iin KBB Doktorlar bakar yanl bilgi.
    Doktorlar ismi;
    Prof.dr.efik Hoal ve Prof. Dr. Haldun Ouz yazlm gidersen eer deneyimlerini paylarsan memnun olurum. Bende Ankarada yayorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Cumartesi gn Haldun Ouza grneceim. Ben de buradan dncelerimi paylaabilirim sonrasnda.

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2023
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Matt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cumartesi gn Haldun Ouza grneceim. Ben de buradan dncelerimi paylaabilirim sonrasnda.
    ok sevinirim.

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Benim ans evremde siiller mevcut. 2 hafta nce Ankarada Do. Dr. Aydn Ke muayene oldum. Kriyo uygulad siillerime. Aslnda kendisi kadn doum uzman, ancak erkeklerde de siil tedavisi uyguluyor. Orada ansmden smear testi verdim. Ayn zamanda azmdan da srnt testi verdim. Test sonucu negatif geldi. Ama iim rahat etmiyor bir trl. Birka yldr boazmda yutkunduumda bir yumru hissediyorum, sanki ok iyi yutkunsam gidecekmi gibi Ama gitmiyor ite. Srnt sadece az iimden alnd iin Haldun Ouza grnmek istedim. En azndan boazma kadar baksn diye. 🥲 Psikolojik olarak hepimiz ayn yollardan geiyoruz ve seni ok iyi anlyorum. Ama gl olmamz gerekiyor. Ho, bu tavsiyeyi verirken bile kendimi gl hissetmiyorum. Ama ite gl olmamz gerekiyor.

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Bununla birlikte yine Cumartesi Haldun Ouzdan sonra 2. kriyo iin Aydn Ke gideceim. HPV asnn da ilk dozunu vurulacam orada.

zel ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Matt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim ans evremde siiller mevcut. 2 hafta nce Ankarada Do. Dr. Aydn Ke muayene oldum. Kriyo uygulad siillerime. Aslnda kendisi kadn doum uzman, ancak erkeklerde de siil tedavisi uyguluyor. Orada ansmden smear testi verdim. Ayn zamanda azmdan da srnt testi verdim. Test sonucu negatif geldi. Ama iim rahat etmiyor bir trl. Birka yldr boazmda yutkunduumda bir yumru hissediyorum, sanki ok iyi yutkunsam gidecekmi gibi Ama gitmiyor ite. Srnt sadece az iimden alnd iin Haldun Ouza grnmek istedim. En azndan boazma kadar baksn diye. 🥲 Psikolojik olarak hepimiz ayn yollardan geiyoruz ve seni ok iyi anlyorum. Ama gl olmamz gerekiyor. Ho, bu tavsiyeyi verirken bile kendimi gl hissetmiyorum. Ama ite gl olmamz gerekiyor.
    Anusten smear alnmyor diye biliyorum turkiyede . Anus dndan suruntu mu ald yok ieriden de mi

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Ans ierisinden ald.

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0