hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Eyll.2022
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Negatife dnp dnmediimizi test olmadan tahmin yrtebilir miyiz?

ilek kz durumunu ok merak ediyorum o siil miymi yoksa baka bir ey mi

Kdemli ye
    yelik tarihi
    17.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Lly Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ilek kz durumunu ok merak ediyorum o siil miymi yoksa baka bir ey mi
    Bilmiyorum lily, hala gitmedim gzkmyo uan bir ey . Bakalm austos ortas gibi kontrole gidicem o zaman yazarm

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Ekinegemen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayrca unu hibir zaman unutmayn hpv'nin tedavisi asla bulunmayacak. Bulunursa doktorlar, ila sektrleri, eczaneler hepsi kaybeder.
    Tamam da o zaman baka hastalklarn da tedavisi bulunmasn ve birbirine bal olarak sre yrsn, byle bir ey olamaz ki. Bence hpv'nin vcutta nasl bir etki yaptg ve bunun mekanii tam zlemiyor, ya da zlse bile buna tam etki edecek bir tedavi yntemi retilemiyor.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    21.Aralk.2022
    Tecrbe Puan
    1

Merhaba Arya seni tekrardan grdme sevindim 🥹 fakat durum yle ki hibir ila insanlar tedavi etmeye ynelik deil. eker hastalndan rnek vereyim bir ok salko yaayan ekmek dahil tm karbonhidratlar hayatndan karan insanlar eker hastaln yenmi durumda bunun en byk rnei salkl yayoruz instagram sahibinin ei ve kendisi. Fakat gnmzde eker hastalarna ila ve diyet olarak bolca karbonhidrat neriliyor ama iyiletirmek deil ilalarla srndrp ticaret yapmak. Canan karatay bu dncesi ile 5-6 gn nce tazminat almaya hak kazand. Canan karatayda ila irketlerinin artk bir ticarethane olduunu sylemiti. Canan kararaya gre D vitamini her insanda 100pg/ml b12 ise 1000 pg/ml olmalym ama gnmzde doktorlar 30 seviyeler yeterli olarak gryor ve en kts de doktorlar d vitamini eksiklii iin gnlk 1000 iu d vitamini yeterli grmesi. Aratrmalar sonucunda gnlk 1000 iu ile d vitamini ykseltebilen hi kimse yok.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    21.Aralk.2022
    Tecrbe Puan
    1

+ unuda rendim diyebilirim, insanlar karbonhidratsz yaayamaz algs var gnmzde karbonhidrat = enerji fakat insanle asl karbonhidratsz yaar, yasz yaayamazm bunu rendim. Canan karataya gre kolestrol tamamen ila irketlerinin uydurmasndan ibaret olup kolestrol diye bir hastaln olmamasym. Bir dier konu Tansiyonu ykselten gdann tuz deil eker olduu gerei ama gnmzde tansiyon hastalarna en ok yasaklanan gdann eker olmas. Rafine veya doal hi farketmez. Kolestrol olaynda bir dier konu ise zamannda zeytin yann doktorlar tarafndan zararl olarak nitelendirilip margarinlern ortaya kmas. Sence mantkl dnnce doal zeytinya m daha zararldr? yoksa Margarin mi?

Kdemli ye
    yelik tarihi
    21.Aralk.2022
    Tecrbe Puan
    1

Dr. Savan Gnay diyor ki;
    - D vitamini 80-100 nanogram/ml arasnda olmayan hi kimse baklk sistemim yksek demesin. Salkl yayoruz sitesindeki insanlarn d vit seviyeleri bazen 200 bazen ise 100 stn buluyor ama hi 100 altna dmyor ama hi toksike bir yan etkisi yok dede ve babanneme diyeceimiz o iki insan hepimizden daha salkl grnyor ahahahaha. unuda eklemeliyim ben veganm mesela hayvansal bir gda tketmem ama bir eylere inanyorsam bunuda paylamak zorundaym tereya, tereya ok salkmym ben mesela tketmem ama yiyenleriz gvenle yiyebilir kolestrolden korkmayn ve canan karatay takip edin.

Benim aratrmalarm ve bana gre salkl bir insann ve/veya yaam iin yaplmas gereken nemli eyler unlardr;
    1- Rafine eker ve rnleri hayatnzdan karn.
    2- Barsak florasn koruyon (probiyotik tketin)
    3- Karbonhidratlardan, glutenlerden, gdolu rnlerden uzak durun. (Gdo= Soya, Msr, Buday)
    4- D vitamini seviyeniz 80-100 aras olsun
    5- B12 seviyeniz 800-1000 arasnda olsun (benim 971)
    6- Folik asit seviyeniz 10'un zerinde olsun (Benim 16)
    7- Krmz eti daha az tketin ve Sigaray brakn. Sadece hpv iin deil, sigara ierken trigleriserid seviyelerim 122 den aa inmezdi sigaran 20 gn sonra 66 ya indi. (kolestrolden deil, trigleriseridden korkun)
    8- Magnezyum seviyeleriniz 2'nin altna dmesin.
    9- Gnlk uzmanlar tarafndan nerilen inko ihtiyacnz mutlaka vcudunuza aln.
    10- ok fazla ila kullanyorsanz ila toksitelerini vcudunuzdan uzaklatrmak iin glutatyon takviyeside alabilirsiniz.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    21.Aralk.2022
    Tecrbe Puan
    1

Size ekmek yemeyin demiyorum bu arada internet sitesi zerinden kasabada, kyde, krsal alanda yayor iseniz ata tohumu alp ekebilir, Bykehirde yayor iseniz ata tohumu ile yaplm ekmekler sipari edebilirsiniz.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Yazdklarndan ok etkilendim, haklsn ve salkl yayoruz hesabn eim de takip ediyor, o anlatyordu emeine salk gerekten

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Eyll.2022
    Tecrbe Puan
    2

Merhaba ilek kz durumun ne oldu cidden merak ediyorum ltfen haber ver

Kdemli ye
    yelik tarihi
    17.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Lly Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba ilek kz durumun ne oldu cidden merak ediyorum ltfen haber ver
    Merhaba lily, daha gitmedim kontrole ama bi beklentim yok braktm salkl hayatm siil filan ckmyo durumlar nedir bilmiyorum gittiimde mutlaka yazcam