Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi kendine geçen siğil var mı?

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kendi kendine geçen siğil var mı?

Merhaba arkadaşlar. Benim sürecimi bilmeyenlere kısa bir özet geçeyim. Şubat 2023’ten beri Tip18,53,6 taşıyorum.
    En son leep ile birlikte lazerin 4. Seans siğil tedavisini oldum. Bakmaya korkuyorum 20 gündür bakmıyorum ama bazen göz ucuyla baktığımda sanırım bi nebze de olsa daha az siğil çıkartmaya devam ediyorum ki benim sayısız fazlaydı.
    Doktorum siğillerin çok büyümemesi şartıyla artık yakmayacağını izleyeceğini söyledi.
    Kendi kendine geçme ihtimali var dedi bilmiyorum. Aklım pek almıyor et parçası gibi değil kahve rengi veya beyaz hafif şiş leke leke çıkıyor benim siğiller. Gerçekten geçer mi dersiniz müdehale olmadan ?
    Aramızda var mı kendi kendine geçen?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kendi kendine geçen siğil var mı?

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Benim sürecimi bilmeyenlere kısa bir özet geçeyim. Şubat 2023’ten beri Tip18,53,6 taşıyorum.
    En son leep ile birlikte lazerin 4. Seans siğil tedavisini oldum. Bakmaya korkuyorum 20 gündür bakmıyorum ama bazen göz ucuyla baktığımda sanırım bi nebze de olsa daha az siğil çıkartmaya devam ediyorum ki benim sayısız fazlaydı.
    Doktorum siğillerin çok büyümemesi şartıyla artık yakmayacağını izleyeceğini söyledi.
    Kendi kendine geçme ihtimali var dedi bilmiyorum. Aklım pek almıyor et parçası gibi değil kahve rengi veya beyaz hafif şiş leke leke çıkıyor benim siğiller. Gerçekten geçer mi dersiniz müdehale olmadan ?
    Aramızda var mı kendi kendine geçen?
    tek tük 1-2 tane düşebilir belki ama genelde böyle bir şey yok, ve böyle bir beklentiniz olmasın bence.

Durum
    Kıdemli Üye

3 ayda 4 kere yaktık. Doktorum izleyip geçmesini bekleyeceğini söyledi :/ kafam çok karışık

Durum
    Admin

3 ayda 4 kere yaktık. Doktorum izleyip geçmesini bekleyeceğini söyledi :/ kafam çok karışık
    daha çok bekler... siğilleri oyle uzun uzun bekletmek iyi bir şey değil.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha çok bekler... siğilleri oyle uzun uzun bekletmek iyi bir şey değil.
    deme öyle üzülüyom

Durum
    Admin

deme öyle üzülüyom
    Başka bir doktora daha görünün, onun da fikrini alın. Böyle beklemek iyi mi diye sorun derim, yani ben olsam öyle yapardım

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba öncelikle şunu söylemek isterim ki ben genital kısımda tek bir siğil çıkardım 8 doktora gittim 8'i de buna kesin siğil diyemem ama bekleyelim dediler tam 4 ay bekledim sadece aralarından biri üstüne nioli yağı sürmemi istedi sonrasında geçti. Tabii öncelikle burda benim yaş faktörüm de çok önemli olabilir 19 yaşındayım çünkü ki bunun dışında dediğim gibi 8 doktor da bu kesin siğil demedi ama ben emindim siğil olduğundan beyaz ve sert yapıdaydı. Umarım içini rahatlatmıştır az da olsa.