Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek hpv test

Durum
    ArananADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Erkek hpv test

Merhabalar erkekler için hpv testi ücretsiz şekilde nerede yaptırabiliriz bilgisi olan varmı penisimde siğiller var

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Erkek hpv test

Erkekler için genelde test yaptırmıyor doktorlar, yine de ücretsiz düşünüyorsanız araştırma ve devlet hastanelerine bir bakabilirsiniz, ama bildiğim kadarıyla erkeklere zaten pek test yapılmıyor, çünkü risk altında olan erkek değil, kadın.

Durum
    Tecrübeli Üye

Risk altında olan kadın ama ben bu hastalıktan kurtulmazsam illa bir bayana buluşturacam yani onun için biraz yanlış bı yaklaşım

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selam.
    Bunu ücretsiz yapan bir yere rastlamadım. Devlette sanırım yapmaz. Ancak ileri bir hastalığın olacakki Allah korusun bu şekilde test olabilir. Bazı araştırma hastaneleri üroloji bölümlerine sor bakalım. Patalojiye gönderiyorlarmı. Ancak devlette koterle yakma filanda yok. Benim gittiklerimde yoktu. Anca donduruyorlar.

Bu arada erkekte tip sonucunun bir önemi yok. Bir önlemide yok. Kadınlar gibi yılda bir gel kontrol edelim smear gibi test ver diye bişey yok yani. Gidip başka yerlerede paranı kaptırma. Siğillerinden biran önce kurtulmaya bak.

Durum
    Tecrübeli Üye

Şimdi ben gelişime gidiyorum test olmaya ama 21 tipe bakıyorlar ama siğil yani bu 21 tip yeterlimi acaba

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yeterli olur

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ArananADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben gelişime gidiyorum test olmaya ama 21 tipe bakıyorlar ama siğil yani bu 21 tip yeterlimi acaba
    Sürüntü testleri pek doğru sonucu vermiyor söyleyim. En iyi sonuç siğili koterize edip patalojiye göndermek. Bunudu özel hastaneler yapıyor ve fiyatı tuzlu biraz.

Durum
    divoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

benim erkek arkadaşımda gidecek ben negatif çıktım ona da bakalım dedi dr ama kendisi istemiyor ister istemez geriliyor siğili yok test sperm ve sürüntü şekilde alınıyo dedi acaba sürüntü testi olan var mı can yakacak kadar içeri sokuyo mu çubuğu cevaplarsanız çok sevinirim

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı divoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim erkek arkadaşımda gidecek ben negatif çıktım ona da bakalım dedi dr ama kendisi istemiyor ister istemez geriliyor siğili yok test sperm ve sürüntü şekilde alınıyo dedi acaba sürüntü testi olan var mı can yakacak kadar içeri sokuyo mu çubuğu cevaplarsanız çok sevinirim
    Aman bu kadar da tatlı can olmaz ki..
    Test yaptıran erkek üyelerden ve eski erkek arkadaşımdan duyduğum kadarıyla anlık bir rahatsızlık hissi oluyormuş sadece. O da sağlık için olsun bir zahmet.

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı divoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben oldum sürüntü ile sadece içine sokulan çubuk ama çok girmiyor zaten saniyelik bir şey 2-3 saniye sürüyor sürmüyor. Dayanılmayacak bir duruma değil kesinlikle ufak bir sızı sadece. Olduktan sonra ilk gün ve ikinci gün idrar çıkışında biraz sızı oluyor hepsi o kadar.

Bu Konu için Etiketler