Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 cin 1

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv 16 cin 1

Bu iki ilaçtan birini bende kullanıcam ilaç sonuçlarını yazın lütfen bence aşı kesinlikle olunmalı şimdiye kadar gittiğim bütün dr lar olmamı söyledi ilerlemesini yavaşlatiyor die biliyorum

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende merak ediyorum hedefim 4 ay sonra gittigimde cin1 ve 16 dan kurtulmak. Bakalim haber edecegim

Durum
    Kıdemli Üye

Kaç tip var sizde? Bence 6 7 ayda negatif olmak imkansız değil insagtamda dr gökhan boyraz var duymussundur o paylaşım yapiyor 6 aylık ahcc ve aşı tedavisi sonrasi negatif olan hasta die içinde 16 ve 18 gibi iki tip taşıyanlarda var bide benim bi arkadasiminda deflagyn kullandıktan sonra negatif oldu ben de alıcam antibiyotik tedavimin bitmesini bekliyorum

Durum
    Özel Üye

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç tip var sizde? Bence 6 7 ayda negatif olmak imkansız değil insagtamda dr gökhan boyraz var duymussundur o paylaşım yapiyor 6 aylık ahcc ve aşı tedavisi sonrasi negatif olan hasta die içinde 16 ve 18 gibi iki tip taşıyanlarda var bide benim bi arkadasiminda deflagyn kullandıktan sonra negatif oldu ben de alıcam antibiyotik tedavimin bitmesini bekliyorum
    Evet bahsettiginiz doktoru takip ediyorum. Aslinda burada önemli olan hpv viral yük ornegin viral yükü 5 olanla 9 olan bir degil benim testim de rakamlarla belirtilmemis ama soyle ifade etmisler.
    * az miktarda pozitif
    ** orta miktarda
    *** cok miktarda (benim buydu)
    O yüzden viral yuku 2 olan biri 3 aydada negatif olabilir viral yuku 9 olan 6 ayda pozitif kalabilir ama viral yükü bu surede 3'e falan dusmus olabilir. Tabi burada ahcc kullanimi d vitamini seviyesi sigara kullanimi falan cok etkili.
    Bir de arkadasiniz kac ayda negatife dondi hpv nin turu neydi cin lezyonu var miydi? Bende tek tip var 16+cin1

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşım 2 yılın sonunda oldu 16 ve bi tip vardi cin olusumu yoktu ama o hiç dikkat etmedigibi söyledi yani sigara kullanımı filan vardi kontrolde halen geçmediğini görünce çapadaki prof deflagyn vermiş bitince test yaptırdı negatifti

Durum
    Özel Üye

Ya bende güvenerek kullaniyorum eger kontrolde negatif gelirsem burda herkese bagira bagira tavsiye edecegim

Durum
    Kıdemli Üye

Bitince hemen test verin bence inşallah en kısa sürede olursunuz

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim, dediklerinizi dikkate alacağım Şuan 3. Gün ahcc başladım, iside hpv fitil kullanıyorum. Deflagyn vermedi ama aklım onda kaldı. Aşı kesinlikle olun diyorsunuz yani, doktor zaten hiç önemsemedi aşı gereksiz dedi. Ben doktorlardan da bisey anlamadım. Niye böyle diyorlar. (

Durum
    Özel Üye

Yani aşı size kalmis bir sey. Iside fitilde olur hem daha uygun

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Olayım ben de… zaten bu psikolojide olunca ne yapsam kendimi daha iyi hissediyorum, olmam psikolojik de rahatlatır. Siz aşı oldunuz o halde?