hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Siil ekli nasldr yardm.

Merhaba arkadalar genital blgemde sivilce tarz kntlar olutu daha sonra doktora cildiye uzmanna gittim ok nemsemedi siil bu biyerden bulam sana dedi , iimi bir korku ald baka bir cildiye uzmanna daha gittim ve molleskum dedi ,kafam iyice kart , grnt olarak ilerinde beyaz birey var ama internette aratrdm gibi bir molleskum grnts deil sivilce gibi bunlar patlaynca kuruyorlar sizce bu nedir . teekkrler.

Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Siil ekli nasldr yardm.

Benim kafam kartran her sigilin grnts farkl sanrm bu ine bal siil varm onun grnts nasl oluyor bana gelen var m yani onun ierisindedir beyazms bir sv oluyor mu

Doktor
    yelik tarihi
    12.Aralk.2016
    Nereden
    STANBUL, YENKAPI
    Tecrbe Puan
    7

merhaba anlattanz grnt yzde 90 htmalle molluscum. molluscum parlak beyaz renkl olur ve etrafnda krmz br halka olur
    Yard.Do.Dr Levent TRK (Dr. Medusa) Muayehane: Kk Langa Caddesi, No:30 12 YENKAPI/ STANBUL 0505 600 40 10 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

#drmedusa merhaba hocam ilgilendiiniz iin teekkrler. Forumda isminizi ok okudum . Bunlar ile ilgili nasl bir yol izlemeliyiz hocam yardmc olur musunuz ? Ve hocam birde ine bal siil nasl oluyor onlarnda iinde irin tarz birey olur mu ?

Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Alnt drmedusa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    merhaba anlattanz grnt yzde 90 htmalle molluscum. molluscum parlak beyaz renkl olur ve etrafnda krmz br halka olur
    @drmedusa

#drmedusa merhaba hocam ilgilendiiniz iin teekkrler. Forumda isminizi ok okudum . Bunlar ile ilgili nasl bir yol izlemeliyiz hocam yardmc olur musunuz ? Ve hocam birde ine bal siil nasl oluyor onlarnda iinde irin tarz birey olur mu ?

Doktor
    yelik tarihi
    12.Aralk.2016
    Nereden
    STANBUL, YENKAPI
    Tecrbe Puan
    7

Igne bali sigil fusiform sigillerdir. Icinde irin olmaz. Molluscumlar icin koter kriyo gibi yontemler uygulanabilir
    Yard.Do.Dr Levent TRK (Dr. Medusa) Muayehane: Kk Langa Caddesi, No:30 12 YENKAPI/ STANBUL 0505 600 40 10 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Hpv 11 gb genta siil yapan hpv tipleri ayaktaki ack yaradan grp oraya da bulasyr m yan kitaplarda ve makalelere sadece gental bolgede enfeksiyon yapar diyor ama orada bulasop kalma ihtimali nedr acaba

Yeni ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba, aynlar ben de de mevcut. Naptnz, bir sonuca ulaabildinizmi?

Kdemli ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

YARDM!! Arkadalar ben hpv 16'ym simdiye kadar siil problemim olmad. greneli 2 ay virusu alali 6 ay kadar oldu. Vajina girisimde bugun bir sey grdm boyutu mercimek kadar ici sert oynayan basz sivilce gibi bir sey. Sizce bu kl kk iltihab falan m yoksa siil mi nasl anlarm.? Herkesin siili farkl her halde etten bagimsiz fotograflarda grdugum gibi yeni bi et parcasi gibi degilde etin icinden bir sislik. Anlatamadm ama ne olur anlayn. Cevabniz benim icin ok nemli.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Arya kimse dn yapmam yeti imdadma 😂