hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    0

Erkek in Gvenilir Lab nerisi

Arkadalar iyi akamlar. Forumu uzun zamandr okuyordum ama yazmak bu gne ksmetmi.

stanbul yada Ankarada test sonucuna gvenebileceim labaratuvar nerisi istiyorum.

Daha nce pozitif olmutum. uan siile benzer bieyler var. Acaba yaklan siilin izimi yoksa gerekten siilmi renmek istiyorum.

Sizden en iyi sonucu verecek lab nerisi istiyorum.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    07.Haziran.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Erkek in Gvenilir Lab nerisi

Akas en gvenilir diye kimse kyaslayamaz ama zellik olarak kyaslar Cem. Bende siil yokken mavi lab a gittim ve 67 pozitif olarak aldm. Bu tip geliim lab da baklmyor mesela baklmasa belki negatif gelebilirdim.

Geliim lab da pozitif olan tipin viral ykn yani younluunu da sylyor. Mavi lab da o yok. Bir de ahenk var oray bilmiyorum.

Buralar stanbul iin..

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Erkek in Gvenilir Lab nerisi

Alnt cem.kenan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar iyi akamlar. Forumu uzun zamandr okuyordum ama yazmak bu gne ksmetmi.

stanbul yada Ankarada test sonucuna gvenebileceim labaratuvar nerisi istiyorum.

Daha nce pozitif olmutum. uan siile benzer bieyler var. Acaba yaklan siilin izimi yoksa gerekten siilmi renmek istiyorum.

Sizden en iyi sonucu verecek lab nerisi istiyorum.
    En iyi sonucu verebilecek' lab nerisi veremeyebilirim, lab lab gezmedim zamannda ama ben geliim laboratuvarlarndan yaptrmtm memnundum. Forum yelerimizle genelde, geliim tp lab, ahenk lab, mavi lab gibi lablara gidiyorlar.