Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Selam arkadaşlar, umarım doğru yere başlık açıp yazıyorumdur (@arya) 🙏🏽❤ Ben bundan yaklaşık 2ay önce siğillerimi farkettim ve fark eder etmez bi süre bekleyip ciddiyeden randevu alıp gittim ve doktorum dondurma yöntemiyle siğillerime müdahale etti (kriyoterapi) daha sonra 15 gün sonrası için randevu alıp tekrar gittiğim de genital bölgemde artış ve boyun kısmıyla el parmağımda ufak çıkıntılar farketmiştim gittğimde onları da göstererek evet bunlar da siğil olabilir diyip aynı yöntemi oralara da uyguladı. Bu arada işlem gören siğillere öncelikle batikon sürüp daha sonra yara kremi sürüp iyileşi o şekilde sağlıyoruz(doktor önermesi) . Bu yaşadıklarım doktora görüş. Vs hepsi 1ayı buluyor 10 gün sonra tekrar randevum bu arada atlamıyım doktor kontrolünden sonra bana bagısıklığı güçlü tuttuğun sürece yenersin diyip ahcc önerdi. Bir kaç soru sordum elbette “ömür boyu bende kalıcak mı bu, hiç gitmicek mi evlenmeme engel mi?” Gibi ve doktorum hepsine hayır dedi. Ve ben devlet hastanesinde muayene oluyorum doktorumdan suana kadar memnunum ama bana tipleme vs yapmadı tedavi ve tanı kısmımda ise kansere yol açmayan siğiller olarak tanı görmüş öyle yazıyor bazı kaynaklarda okuduğumda cogu doktorun siğilleri görür görmez kolay tanı koyabildiklerni okumuştum belki doktorum oyuzden gerek duymamıştır ama 3. Kontrolüme gidince bunu da soracagım 💖 . Benim şuan için kendime sağlık olarak baktığım seyler daha doğrusu yediğim içtiğim takviyeler olsun madde şeklinde yazayım(
    *her gün 1ya da 3 tane mandalina
    * her akşam yemeğinde ve ara ara öğle yemeklerinde yeşillik
    * b12 vitamin(her gün tok karna dil altına bir fıs)
    * d-vitamini (3günde 1 tok karna)
    *bol bol su (zaten hiç ihmal etmem sürekli tuvalete çıkıyorum sayesinde ama olsun&#128514
    * çok nadir kefir de içiyorm formda okumuştum yeşil çaya da baslıcam…
    Ve
    Son olarak bugun itibariyle ahcclerim geldi ben suan maddi olarak 2 kutu sipriş berdim aryadan öğremdiğime göre bir kutu 20gün falan gidiyormus sanırım 40günde biticek yarın baslamıs olacağım sabah kalkar kalmaz arya ve diğer değerli arkadaşlardan öğrendiğim gibi “aç karna 6adeti su ile içmek ve 45dk 60dk sonrasında da kahvaltı yapmak. 6sını peşpeşe içmemiz gerekiyormuş misal 3ünü peşşeşe içtik 3ünü 10dk sonra değil ❤ . İnşallah hepimiz bu hastalıktan kurtulucaz gerçekten sabır ve psikoloji çok önemli ben bu süreçte daha hastalığımı farkedip hastaneden çıkarken babamla ilgili çok kötü haberler almıştım psikoloji çok önemli lütfen kafamıza takmamaya odaklanalım odak yönümüzü değiştirelim elbet bir gün kurtulucaz/atlatıcaz. Bu arada sevgilim var ben zaten bu hastalığı 1sene önce ayrıldığım 5yıllık ciddi ilişkim olan insandan kaptım ve ne yazıkki hayatıma almış oldugum ve erkek arkadaşıma da bulaştırmış oldum ilişkisi olan insanlar için süreç daha da zorlaşıyor farkındayım/farkındayız, insan vicdanen kendinden çok onu düşünüyor.. her neyse arkadaşlar benim duanıza ve iyi dileklerinize ihtiyacım var formdaki bütün arkadaşlarım için dua ediyorum ve şifa arayan bütün hastalara 💜🙏🏽 önce Allah, sonra bağışıklık ve iyi bir piskoloji ve bu form sayesinde kurtulacağız 🤍.

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Günaydınn💫 bugün daat 08:00 itibariyle 6kapsül ahcc kullanmış bulunmaktayım 1saat içinde de kahvaltı yapacagım yumurta yemeği düşünüyorum ve tabii ki çay 🤍 herkese şifalar💖

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

d vitamini 3 günde 1 tok karna alınan bir şey değil genelde, o kısmı tekrar gözden geçirmeni öneririm. birde d vitaminini k2 vitamini ile desteklemelisin emilimi için.. d3k2 leri kullanman iyi olur yani, doktoruna söylersen ne demek istediğimi anlar

bunun dışında yeşil çaya da başla hemen hpv geriletiyormuş bilimsel çalışmalı

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    d vitamini 3 günde 1 tok karna alınan bir şey değil genelde, o kısmı tekrar gözden geçirmeni öneririm. birde d vitaminini k2 vitamini ile desteklemelisin emilimi için.. d3k2 leri kullanman iyi olur yani, doktoruna söylersen ne demek istediğimi anlar

bunun dışında yeşil çaya da başla hemen hpv geriletiyormuş bilimsel çalışmalı
    Teşekkür ederim arya da d vitamini için bilmiyorum öyle söylenildi ama doktoruma da soracagım mutlaka 💖 bu arada evet yeşil çayı da çok öneriyorsunuz mutlaka onu da alıcam ama ben tadını hiç sevemiyorum 😂 poşet şeklinde kullanmıştım aktarda da satılıyor sanırım hangisini alayımm🫠

Durum
    Admin

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim arya da d vitamini için bilmiyorum öyle söylenildi ama doktoruma da soracagım mutlaka 💖 bu arada evet yeşil çayı da çok öneriyorsunuz mutlaka onu da alıcam ama ben tadını hiç sevemiyorum 😂 poşet şeklinde kullanmıştım aktarda da satılıyor sanırım hangisini alayımm🫠
    ben poşet çay kullanmıştım, farketmez.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben poşet çay kullanmıştım, farketmez.
    A Selam Arya görmemiştimm sen ve bebiş iyisinizdir umarım🤍
    Bugün ahccde 2.günüm 💊. Herşey yolunda gidiyor havası yaratıyorum kendime ve işe yaradığından çok çok eminim. Bunun dışında sadece ahcc değil tabiiki yeni eklediğim besinleri de yazayım;
    Amme(cennet hurması diye de bilinir)
    Kivi 🥝 (arya önermesi ❤)
    Yeşil çay (şuan için 1kupa tadına alışmaya çalışıyorum)
    Kefir ( gün de bir defa) sadece ve meyvelisinden içiyorum
    Adaçayı (bunu aslında kıştayız hasta olmamayım diye aldım severim de kendisini)
    Şimdilik böyle gidiyor, bu arada paketli gıdalardan da uzak durdum bilhassa asitli içeçekleri cok severim tam bırakamıyorum ama 1hafta da 1gibi içtiğimi varsayın😂 . Sigara ve alkol kullanan biri değilim onu da not edeyim. Bir de yazımı görürseniz bir sorum olucak formda çok gezindim ama bulamadım belki de gözümden kaçtı varsa da, ben vajinal temizliği yani banyo,duş, gusül abdesti nasıl alıyorsunuz merak ediyorum yani şöyle ki siğil olan bölgelerle çıplak elle temas edip baska yerlerimize dokununca siğiller orda da oluşur mu? Bu sorunun cevabını bilmediğimden doğru düzgün kendimi yıkayamıyorum bile.. bana yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏽 Ha son olarak işlem gören siğillerin yaraları iyileşmesi için yara kremi vs sürüyorum onu sürerken de ben çıplak elle yapıyordum sonra eldiven aldım korkup ama eldiven de çok uğraştırıcı oluyor ve gerçekten tek kullanımlık olunca hemen bitiyor yenisi alınıyor vs vs derken maddi anlamda da sıkıntı oluyor bu işi nasıl çözebildiğini bilen varsa ve bilgilendirirse çok mutlu olurum. Herkese şifalar 🤍

Durum
    Kıdemli Üye

Ay selamlar burayı günlük gibi kullanmak çok hoşuma gidiyor 😂💖 hergün yazmak istiyorum insanı rahatlattığına inanıyorum(kendimce) . O değil de me dicem sizee bugün itibari ile Ahcc ile 5. Günüm ben hukuk sekreteriyim hafta sonları izinli olduğum için hafta içi ahcc aldığım kahvaltı yaptığım süreleri hafta sonu içinde uyguluyorum hepsini alarma kaydettim bi 1 yıl böyle gitmeyi düşünüyorum. Benim siğillerimin yaraları iyileşmiş durumda ama yeni birseyler çıkmış mı diye kontrol etmeye cesaretim yok biraz.. muhtemelen çıkmıştır daha yolun çok başındayım o nedenle kendimi kötü etkilemek istemiyorum. 1hafta sonra doktora gidicem bakalım umarım herşey hepimiz için çok güzel olur sağlıcakla kalın 🤍

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sureyya benim 2 yıl önceki halim gibisin ben de burayı günlük gibi kullanarak motive oldum ve şu an negatifim. Aynen boyle devam et takipteyim seni motivasyonun cok yüksek gozukuyor. Aynen her gun kontrol etme kendine bir zaman belirle mesela 1 haftada 1 kontrol yap daha sağlıklı olur. Her gün kontrol insanı mahvediyor... Sen cok kolay atlatacaksın sadece ara verme 6-7 ay ne olursa olsun.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sureyya benim 2 yıl önceki halim gibisin ben de burayı günlük gibi kullanarak motive oldum ve şu an negatifim. Aynen boyle devam et takipteyim seni motivasyonun cok yüksek gozukuyor. Aynen her gun kontrol etme kendine bir zaman belirle mesela 1 haftada 1 kontrol yap daha sağlıklı olur. Her gün kontrol insanı mahvediyor... Sen cok kolay atlatacaksın sadece ara verme 6-7 ay ne olursa olsun.
    Ahmettt çok ama çok teşekkür ederim gerçek anlamda bu virüsü sildim kafamdan umrumda bile değil nankör 😂 sadece hayatıma bakıyorum bundan öncesi nasılsa şimdi de öyle olsun düşüncesindeyim. Ayrıca çok teşekkür ederim zaten sizin gibi negatiflerin yazılarını okuyunca bana bu inanç geliyor motive oluyorum . Umarım sen de çok iyisindir

Durum
    Admin

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmettt çok ama çok teşekkür ederim gerçek anlamda bu virüsü sildim kafamdan umrumda bile değil nankör 😂 sadece hayatıma bakıyorum bundan öncesi nasılsa şimdi de öyle olsun düşüncesindeyim. Ayrıca çok teşekkür ederim zaten sizin gibi negatiflerin yazılarını okuyunca bana bu inanç geliyor motive oluyorum . Umarım sen de çok iyisindir
    Ahmet gibi hem negatif olup hem de foruma giren 4-5 kişi falan var. Onlarda önceki senelerde daha çok aktiflerdi şimdi pek kimse yok, o yüzden ahmet gibilerimiz azınlıkta Negatif olanlar patır patır gidiyor, doğal olarak, kızamıyorum da, napsınlar yani.