Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bugün itibariyle ahcc başlamiş bulunmaktayim🤍

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet gibi hem negatif olup hem de foruma giren 4-5 kişi falan var. Onlarda önceki senelerde daha çok aktiflerdi şimdi pek kimse yok, o yüzden ahmet gibilerimiz azınlıkta Negatif olanlar patır patır gidiyor, doğal olarak, kızamıyorum da, napsınlar yani.
    Haklılar evet ama zaten girmemelerinden de negatif olup hayatlarına mis gibi devam ettiklerni bilebiliyorum şahsen ben aman iyi olsunlar da ❤ Darısı benim ve diğerlerinin başınaa

Durum
    Kıdemli Üye

AHCC ile 10.günüm 🍾✨
    Selamlar millet, bugün 10.günü doldurdum . Genital bölgemde bir iki tane siğil farkettim zaten hastaneden geleli 16.günümü doldurdum çok normal siğil çıkması randevum da 15gün sonraydı ama ben calısan biriyim ve devlette muayene oluyorum bu sebeple randevu tarihi belirlemem bir tık zorlaşıyor en erken zamanda gittiğimde o nankörlere haddini bildiricem. Birde ben çok kaşınıyorum ya😂 ama ben psikolojik olarak kaşındığımı düşünüyorum çünkü formda siğil kaşındırır çıkıcagı yeri gibi şeyler okuyunca beynime onu kodladım sanırım (umarım öyledir) her neyse herşey yolunda gidiyor şükür❤ Sabahları aç karna saat 08:00 da ahcc al diye uyanıyorum güne ve 6sını hobidigırtlak mideye indiriyorum (hepsini bir değil tabii ki) . Sonra saat 08:51de kahvaltı yap alarmı ile;
    1 adet haşlanmış yumurta üstüne pul biber
    1 adet simit ya da açma
    1 adet çeri domates
    Bolca yeşillik🥬(asla vazgeçemem her öğün inek gibi yerim)
    Yanında siyah çay,bir kaç saat sonra ise b12 vitaminim var onu kullanıyorum.
    Daha sonrasında ise şöyle saat 11,12de falan yeşil çay içiyorum 1kupa. Öğle yemeğinden sonra da 1adet mandalina ve yeşil çay içiyorum.
    10 gündür hayat akışım bu şekilde.
    Ben birde şey sorucam banyo yapıcağım zaman genital bölgeyi nasık temizlemem gerekiyor ve çıplak elle dokunmalımıyım dokunmadan olmuyor malum, şu hijyen işi benim kafamı çok karıştırıyor yine formda bir öneri ile kendime Activex sıvı sabun aldım siğillere temas ettiğim halde hemen koşup yıkıyorum elimi falan açıkcası siğil çıkarmak yerine beni en çok bu yoruyor. Yani oraya dokunduğumuz da baska bir bölgeye temas ettiğimizde siğilin oralarda çıkabilme ihtimali var mı bundan söz ediyorum . Birde ek olarak öpüşmek falan da bulaştırıyor mu ya 😂 mantıksız seyler soruyorsam affınıza sığınıyorummm. Sağlıcakla kalınnn
    Ay dur gidemedim son olarak Yılbaşı geliyor 😂🎉🎄 umarım bu hastalıkla uzun süre ugrasanlar ve geçmesi için çaba sarfedenler yılbasından sonra bu nanköre veda ederler. Ve benim gibi bu süreçte yeni olanlar ise yılbaşına siğilsiz devam ederler 💖 hepimize sağlık şifa diliyorum dualarım ve iyi niyetim sizlerle kendiinize cici bakın nankörlerede haddini bildirin 😂💖

Durum
    Kıdemli Üye

Günaydın millet 😂
    Beni deli sanacaksınız kendi kendine konuşuyor diye ama cidden rahatlatıyor ayol buraya yazmak😂 almışım yeşil çayı elime bir yandan burdaki arkadaşların yazılarını okuyorum bir yandan da ahancık birseyler yazıyorum sizlere ve kendime (iyi hissetmek/hissettirmek için) 😂 . Motivasyon olarak iyiyim şükür. Aile içi bi durum sıkıntılarım var ama hallonulmucak seyler değil onun dısında hayat güzel gidiyor zaten neden gitmesinn ki ❤
    Dün bi cennet hurmasını tabağa koydum üstüne tahin ekledim onun üstüne de fıstık ufaladım bir güzeeel oldu ki anlatamam hamişler varsa özür dilerim ❤ Denemeniz lazım kabak tatlısı gibi oluyor hem yararlı da ✨ Benden bugünlük bu kadar gençler sağlıcakla kalınnn

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Süreyya helal olsun sana her gün yazacak bir şey bulabiliyorsun azmini tebrik ederim hahahahaha

Durum
    Kıdemli Üye

Süreyya helal olsun sana her gün yazacak bir şey bulabiliyorsun azmini tebrik ederim hahahahaha
    Arya 😂😂 ahahah sesli güldüm . Ben normal hayatımda fazla hiperaktif bir insanım gülmeden kahkaha atmadan durmam nerdeyse imkansız o yuzdeen buraya da yansıtmak istiyorum bir tık eğlenceli hal alsın diye öbür türlü sürekli hastalık hastalık alt üst oluyoruz sen bile negatif olmus halinle yeni üyeler gelince eski hayatın gözünün önünden geçiyordur çok zor. Ama hayattayız be hayat devam ediyor güzel seyler olucak sen ve bebişşin durumu nasıl azcıkta bunlardan konusalım iyisinizdir umarımm 👩🏽🍼

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu kızın negatif olmama ihtimali yok. Dr Judith gelsin de 3.ayda negatif olan kız deneyi yapsınlar Sureyya'ya bence 6 ayı bile bulmaz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sureyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya 😂😂 ahahah sesli güldüm . Ben normal hayatımda fazla hiperaktif bir insanım gülmeden kahkaha atmadan durmam nerdeyse imkansız o yuzdeen buraya da yansıtmak istiyorum bir tık eğlenceli hal alsın diye öbür türlü sürekli hastalık hastalık alt üst oluyoruz sen bile negatif olmus halinle yeni üyeler gelince eski hayatın gözünün önünden geçiyordur çok zor. Ama hayattayız be hayat devam ediyor güzel seyler olucak sen ve bebişşin durumu nasıl azcıkta bunlardan konusalım iyisinizdir umarımm 👩🏽🍼
    İyiyiz çok şükür Bebiş de iyi gayet, doğum yaklaşıyor 2 ay falan kaldı.
    Valla doğurursam 1-2 hafta buralara giremem haberiniz olsun Ya da akşamları arada bir bakarım vakit bulursam anca. Sonrasında yoluna girer her şey

Durum
    Kıdemli Üye

İyiyiz çok şükür Bebiş de iyi gayet, doğum yaklaşıyor 2 ay falan kaldı.
    Valla doğurursam 1-2 hafta buralara giremem haberiniz olsun Ya da akşamları arada bir bakarım vakit bulursam anca. Sonrasında yoluna girer her şey
    Ay aman iyi olun sağlıklı huzurlu olun da sen girmeyiver sorun olmaz 😂 hem zaten gözün arkada kalmayacak üyelerin var arada hoop gençler napıyosunuz de kendinden haberdar et yeterli

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kızın negatif olmama ihtimali yok. Dr Judith gelsin de 3.ayda negatif olan kız deneyi yapsınlar Sureyya'ya bence 6 ayı bile bulmaz
    Ya Ahmet ahahaha çok teşekkür ederim 😂😂

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Süreyyaaa enerjine bayıldımmm. Ben de sen gibi enerjimi yüksek tutmaya calısıyorum. Bir yandan bu sürecte savasmak icin yaptıgımız her seyden keyif almaya calısıyorum oh diyorum vücuduma saglıklı bir sey girdi hahahha. ben 2 aydır ahcc kullanıyorum ama aynı donemdeyiz. İnsallah beraber negatif olduk bee yazısını yazarızz. ay pcden yazınca emoji olmuyo kalp attıgımı düsün<3