Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc hakkinda

Durum
    Mahkum12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ahcc hakkinda

Arkadaşlar merhaba özellikle genç arkadaşlar öğrenciler iyi okusun.

Hpv bağışıklık ile atılıyor evet bu doğru bu site de yazan çoğu şeyde doğru.

Ancak siteye üye olmak çok kolay mail adresini salla şifre salla hemen giriyorsun. Bunu neden belirtiyorum burada time healt ile alva ahcc ile negatif oldum diye çok yazı görürsünüz net olmamak la beraber yalan bilgiler satış stratejisi olabilir.

Zaten sitenin neresin de gezerseniz gezin Reklam kokuyor.

Alva ahcc time healt şuradan aldım link vermeler telefon numarasını yazmalar vs vs bunlar hiç normal değil.

Belki bu yazım buradan silinecektir bilemiyorum ama.

Amino up
    Kinoki
    Sliver shell
    Time hleath de var.

Ama piya sa da çok çakma ürün var buna dikkat edin kanmayın.

20 gün kullanım için 1000 tl veriyoruz neredeyse.

Herkes sağlıcakla inşallah negatif oluruz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc hakkinda

Senin iftiralarınla inan uğralamayacağım siteye üye olmak çok kolay diye (hangi siteye üye olmak zor ki? çok komik bir gerekçe bu) negatif oldum yazıları ile yalan bilgi verildiği konusunda sen kimi itham ediyorsun ya? yani bu söylediğine inanmak için deli olmak lazım bu forumun 1000'i geçkin üyesi var. Siteye üye olmak kolay diye üyelik yaratıp yalan negatif haberleri mi vereceğiz... öyle mii.. evet zaten burda üyelikleri de hep ben kendi kendime konuşturuyorum delirdim hahahaha

allahtan ettiğini bulman dileğiyle. rakip firmasın anladık da artık bırak istersen bu sitenin peşini. ben alva supplement ile negatif olmuş biri olarak tabii ki time health ahcc'yi önereceğim. üstelik eskiden ahcc türkiye'de yoktu bu sebeple telefon numarası veriyorduk. bi 2-3 yıl önce falan yani. Artık nasıl bir izleme ve gözlem içindeysen bu konu seni bayaaa kemirmiş.

Nickinden dolayı seni tanıyorum bence hiç uğraşma, defalarca bu ve benzer nicklerle gelip her seferinde time health ahcc'yi kötülemeye kalkan rakip firmasın.
    Zaten hpv olan veya hpv ile işi olan birinin böyle kaos çıkarmak için, güya insanların aklına ''acabaaa?'' sokmak için uğraşayacağını sanmıyorum.
    Sıraladığın ve çakmaları var dikkat edin dediğin ahcc markaları arasına kendi markanı da yazman çok hoş olmuş. Haklısın bak. Dikkat etsinler bence de senin markana.

Zira time health ahcc'nin yasal ve orjinal distribütörü alva supplement. İngiltere sitesinde de yazdığı gibi. Bu ürünler türkiye'de üretilmediği için çakma olma ihtimali yok. Ama mesela ben türkiye'de üretilen ve çakmaları olan ahcc markasını biliyorum, araştırmanı genişlet derim. Yoksa markan hakkındaki gerçekleri ben söylerim bak sonra üzülürsün.

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...ge10#post43076 bu başlığın son sayfalarında yazdıkların da kaos çıkarmaya yönelik insanlar senin nasıl ortalığı karıştırmaya çalışan biri olduğunu görsün diye paylaşıyorum.

Sen bizim üyelerimizi salak mı sandın, akıllarına iki ''acaba?'' sokucam diye. İsteyen istediği markayı alır inan hiç umrumda olmaz, ben sadece yol göstermeye çalışır, kendi deneyimlerimce sadece ahcc değil her konuda doğru olanı anlatmaya rehberlik yapmaya çalışırım.

Dilenci gibi elalemin sitesine dayanıp, ''aaa niye alva'nın reklamını yapıyorsun arkadaşlar dikkat edin çakma ürünler var heyoo arkadaşlar'' diye bir markayı kötülemeye çalışmam. Kendi markan üstünde çalışırsan daha iyi olur, belki satışını artırırsın.

O kadar canını sıkıyor ki bu sitede senin markanı değil de time health markasını önermem (distribütörü alva supplement) değil mi? Ancak reklam yapmakla suçlayabiliyorsun Ama benim time health ile negatif olduğumu ve o ürüne minnettar olduğumu unutuyorsun.

Ben var olduğum sürece time health de insanları hpv negatif yaptığı sürece tabii ki önereceğim, alışsan iyi olur.

Durum
    Admin

Ha bu arada bu yazıyı ve bu konu başlığını silmeyeceğim. İnsanlar görsün ki senin ismi S ile başlayan ahcc markası olduğunu, rakip firma olduğunu anlasınlar, ben bu zamana kadar elimden geldiğinde kendime ne yaptıysam üyelere onu önerdim, sağlıktır bu şaka değil, bir ürün öneriyorsam da reklam için değil memnun kaldığım içindir. Elimden geldiğinde şeffaf oldum, güvenilir ve dürüst bir forum sürdürmeye çalıştım.

Kısaca ben üyelerimin zekasına ve senin napmaya çalıştığını anlayacağına güveniyorum. Burda onca insan var time health ahcc markası ile negatif olan çoğu da zaten sadece ahcc ile negatif olduk diyor, time health bile demiyor. Zaten gerek de yok, ahcc negatif yapıyor biz bunu biliyoruz sadece her ahcc markası yapmıyor mesela senin markan gibi.. O yüzden deliriyorsun işte böyle.

Durum
    Mahkum123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İnşallah sözünde durup dediğin gibi silmezsin insanlar görür dediğin gibi.

S.. ile başlayan Ahcc markasına gelince onun pazarlamacisi olduğumu itham etmişsin bence o marka çok iyi değil pek güvenmiyorum ona ben bilgin olsun

Time healht gelelim ingiltere ürünü bence sağlam sen şunu idrak edemiyorsun türküye pazarın da satilanlarin çakma olduğunu düşündüğü mu belirttim.

Hani birde ben pazarlamaciyim ya sana göre ister misin hpv pozitif belge mi smear mi vs burada paylaşalım insanlar gorsun.

Birde çok mu zoruna gitti anlamadım ki ben destan destan yazıyorsun.

Eminim ki bu yazımı sileceksin

Durum
    Mahkum123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Birde kendi aklınca üyelerin zekası çok iyi sana mı kanacak diye laf cambazlıgı yapmana gerek yok.

Sen neden bu kadar samimiyetsizsin site senin olabilir ama bu eleştiri yapamayacağımız anlamına mı geliyor fikir veriyorum hepsi bu alva senin babanın şirketi mi ki bu kadar zoruna gidiyor.

Bosver sene insanlar sorgulasın öğrensin bgi edinin burada kötü olan ne anlam veremiyorum.

Bana pazarlamacı reklamcı vs vs kötü ithamlar da bulunman ayıp yani

Bence sen komisyoncusun.

Durum
    Admin

Canınız neye inanmak istersen lütfen ona inanın. Ben daha fazla bu tartışmaya devam etmek istemiyorum. Daha fazla da cevap yazmayacağım. Yeni açtığın üyeliği de banlamayacağım. Çünkü ben bu kaos çıkarma - kaos bitirme - banlama oyunundan çok sıkıldım. Burada hiçbir üyenin hiçbir şey kullanma zaruriyeti yok. Elimden geldiğince forumun daha huzurlu bir yer olmasına çabalamak istiyorum artık. İyi günler.