hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Nisan.2022
    Tecrbe Puan
    0

Nisan ayndan balayan servenim

ncelikle tm ifa bekleyenlere gemi olsun diliyorum ben siil servenime bu forumda baladm bitmeside burada olsun😄 Nisan aynda Levent trk hocaya gitmitim o da koterle uygulama yapmt ve genital blgeye d vitamini enjekte etmiti ama bana bunun yeterli olmayabileceini baklnnda glenmesi gerekir diye sylemiti.hatrladm kadarn syleyeyim Ahcc hakknda bu konuda birok aratrmann olduunu uan iin tam kesin hpvnin ilac olarak gemesede hpv bakl iin yaplan aratrmalarn olumlu olduunu syledi.Ahcc kullandm gardasilde yaptrdm .6 aydr her ay kontrole giderim ve uan yaplan testlerde (tip,smear ve siil )olarak birey kalmad.Son nerim tra bandan uzak durun 😇

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Nisan ayndan balayan servenim

Alnt Merwe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ncelikle tm ifa bekleyenlere gemi olsun diliyorum ben siil servenime bu forumda baladm bitmeside burada olsun😄 Nisan aynda Levent trk hocaya gitmitim o da koterle uygulama yapmt ve genital blgeye d vitamini enjekte etmiti ama bana bunun yeterli olmayabileceini baklnnda glenmesi gerekir diye sylemiti.hatrladm kadarn syleyeyim Ahcc hakknda bu konuda birok aratrmann olduunu uan iin tam kesin hpvnin ilac olarak gemesede hpv bakl iin yaplan aratrmalarn olumlu olduunu syledi.Ahcc kullandm gardasilde yaptrdm .6 aydr her ay kontrole giderim ve uan yaplan testlerde (tip,smear ve siil )olarak birey kalmad.Son nerim tra bandan uzak durun 😇
    Selam merve durumuna sevindim Hpv testi yaptrdnda hpv tipin negatif ktysa ve sii yoksa zaten negatif olmusun demektir Hayrl olsun diyorum, ahcc ve a + d vitamini destei ile kurtulmusun

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Nisan.2022
    Tecrbe Puan
    0

Bende yle dndm Arya hanm geri doktorumunda doru ynlendirmesi var doru tedavi iyi sonu 😄 Burada bir balk vard ahcc yi aratran doktorlar neriyor diye gerekten yle bilmeyen doktorlara aratrrmsnz dediiniz zaman onlarda tavsiye ediyor.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Merwe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bende yle dndm Arya hanm geri doktorumunda doru ynlendirmesi var doru tedavi iyi sonu 😄 Burada bir balk vard ahcc yi aratran doktorlar neriyor diye gerekten yle bilmeyen doktorlara aratrrmsnz dediiniz zaman onlarda tavsiye ediyor.
    aynen yle

zel ye
    yelik tarihi
    25.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    2

ncelikle ok sevindim tebrik ederim sizi! Umarm bir daha da uramaz bu virs size 😊
    Hangi tipi tayordunuz acaba?

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.Nisan.2022
    Tecrbe Puan
    0

Tip 11 ve 52 kmt

Bu Konu iin Etiketler