Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat kısmında siğil

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Makat kısmında siğil

Arkadaşlar daha öncede konu açmıştım makat bölgemde siğillerim vardı ve öğreneli 1 ay oldu en son 6 ay önce sürtünme ile ilişkim oldu 4 tane kadın doğuma gittim 2 tane jinekoloji doktoruma gittim kimse tiplendirme için gerek duymadı fakat 2 haftaya bir gidip donduruyorum ilk başlarsa bu kadar kısa sürede çıkması normal mi doktorum da 2 hafta bir gel zamanla bağışıklığınla azalır dedi . Bir de yeşil renkte akıntım olduğum için tıp fakültesi hastenesinde bütün cinsel yolla bulaşan hastalıklara bakıldı hepsi negatif geldi çok şükür . Ahcc daha başlamadım kadın doğum doktorum konduxıl ve v-flora kullan 6 ay dedi ama ben ahcc sipariş edeceğim . Asıl sorum şu makasla kısaltıyorum ama temizleme işini nasıl yapıyorsun ben peçeteye ıslatıp siliyorum daha sonra kuruluyorum ama sanki kurularken siğilleri yaymaktan korkuyorum . Anksiyete krizleri geçirdim 2 defa ama artık başa çıkmayı öğreneceğim . Kendim öğretmenim her gördüğüm insan da bunda hpv yoktur keşke bende öyle olsaydım diyorum tavsiyelerinizi bekliyorum .

Durum
    808killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Makat kısmında siğil

Merhaba kendinizi çok fazla strese sokmayın. Bende anal siğiller ile uğraşıyorum. Daha önce penisimde çıkıyordu şimdi hem anal hemen peniste çıkıyor. Propolis sürmeye başladım. Yaktirdiktan sonra günde 3-4 kere pansuman öneririm.bende de son zamanlarda 2 haftada bir ayda 2 kere falan çıkıyor. Herkesin bağışıklığına göre değişiyor. Ayrıca anüs icinde de çıkma ihtimalini varmış dikkatli olmak lazım. Ben şahsen anal siğillerden şöyle bir 3-4 ay çıkmadan kurtulursam anüs içini de kontrol ettiricem. Burda çok değerli bilgiler var burda öğrendiklerimi doktorlardan bile ogrenmedim.

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar benimde aynı bölgede ve içeride vardı koterizasyon ile yaktırdım sonrasında 40 gün sonra yine tekrarladı. 2.kez yine yaktırdım 10 gün önce. Ahcc yi forumda ki çoğu kişi kullanıyor. Bende ikinci kutumu bitirmek üzereyim. Onun dışında propolis tablet ve imuneksplus kullanıyorum ve doktorumun tavsiyesi üzerine yayılmayı yavaşlatmak için gardasil 1.doz aşımı yaptırdım direkt. Tavsiyem konuyla alakalı stres yapmamanız ve sex alkol sigara jilet bu süre zarfında kullanmamanız. Koterizasyon dışında Kriyoterapi işlemide var fakat benim doktorum kriyoterapi virüsü öldürmüyor sadece siğili düşürüyor gerekçesiyle önermedi. Virüsü 70 derece ısı ile yakmanın daha doğru olduğunu söylediği için koterizasyondan devam ediyorum. Çok beklemeden yaktırırsanız yayılmasını engellersiniz fikrimce çünkü makatta ve rektumdakiler daha inatçı olabiliyormuş. Şimdiden geçmiş olsun

Durum
    Sau
    Sau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar makat kısmında siğiller var ve akıntı oluyor. Kendim antihpv kremlerle düşürdüm ama akıntı oluyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Sau Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar makat kısmında siğiller var ve akıntı oluyor. Kendim antihpv kremlerle düşürdüm ama akıntı oluyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor
    Akintiniz makat kısmındami eğer ordaysa iceridede siğil olabilir baktirmaniz gerek