Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda zaferr! ☘

Durum
    Volimte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonunda zaferr! ☘

Merhaba,

Aktif olarak sürekli yazılan bilgi ve tecrübeleri takip ediyordum. Neredeyse 3 yıl önce tanıştım siğil ile fark ettim. Yaktırma temizlemem ve kontroller ile 4-5 ay kadar sürdü. Sonucumda 16-18-45 harici yüksek tip hpv vardı ne olduğunu bilmiyorduk. Smear temizdi. Şişlilerden kurtulduktan sonda kolposkopi yaptırdık ve sonuç beni şaşkına çevirmişti 23 yaşındaydımm ve cin2 sonucu aldım…
    Siğil olmam ile cin 2 olduğumu öğrenmem aynı anda oldu. Devlet hastanesinde başladım oradaki doktorum hemen leep yap kurtul dedi.
    Sonra bir kaç doktor fikri almak istedim burada okuduklarımdan yola çıkarak. Özel hastanede devam ettim ve yaşın çok küçük hemen leep yapmamayı öneriyorum dedi ve Amerika da cin1-2 ye hiç dokunmuyorlar gençler vücudundan atıyor bile dedi bu yüzden deflagyn kullan 3 ay gözlemleyelim ve bağışıklık güçlendir dedi. 3 ay kullandım sevgilim vardı bu arada ilişkim devam etti bu süreçte bana olan desteği çok iyiydi stres yönetimim onun sayesin de çok iyi geçti. 6 ay kadar cinsel perhiz uyguladık. Deflagyn bittikten sonra dürüst olmak gerekirse doğru olmadığını bilmemize rağmen ilişki sürecimiz devam etti doktor da buna gerek olmadığını söyledi yeni tipler gelmediği müddetçe perhize gerek yok dedi. Smear temiz çıktı kolposkopi için 6 ay kadar saha bekliyoruz dedi.
    Ve dün sonucumu aldım.
    Kolposkopi tertemiz…
    Temizim dilerim bu süreçte herkes en kısa sürede bunu sonucu görür..
    en büyük önerim ise stres yönetimi ve size iyi gelen ruhunuza iyi gelen şeyleri yapmak.. ve tabi ki bağışıklık. Sonrası geliyor inanın bana ☘
    Hpvsiz günler, bu tecrübemi yazmak için üye oldum ve şimdi kaçıyorum..
    Sizleri seviyorum 🔅🔅

Durum
    Yıkıldım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Sonunda zaferr! ☘

Adınıza çok sevindim geçmiş olsun.

Bugün uye olup mesaj atmışsınız bizler için testinizin sonucu nü tarih gözükecek şekilde paylaşırmısınız bizlere umut olması için.

Durum
    Banlı Üye

Ayrıca hpv dna yaptırdınız mi gitmişler mi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba @volimte, kolposkopinin ve smear'inin temiz çıkmasına sevindim ancak bu tam olarak bir başarı öyküsü değil. Burda kutladığın zafer hpv negatif olma zaferi ise; kolposkopinn bununla alakası yok. Kolposkopinin temiz çıkması demek cin2 vücudunda yok demetir, gerilemiş ya da temizlenmişsindir.

Biz zafer veya umut yazılarını genelde hpv negatif olduğumuzda yazıyoruz, eğer hpv dna testi yaptırmadıysan hpv dna testi yaptırmanı öneririm. Hpv negatifsen asıl zafer o olur. Çünkü hala hpv vücudunda ise sonuçta hala hpv'sindir ve yine hücrelerde değişim olabilir anlamına gelir.

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok geçmiş olsun 🙏🏼 Ama aryanın dediklerine katılıyorum. Bu testi yapmazsan hpv yi attım diyemezsin net şekilde. Bende uzun bir aradan sonra test yaptım sonuç bekliyorum bunu 1 2 saat içinde olumlu olumsuz yazacağım.

Sağlıcakla kalın. Arya değerli görüşlerin için herkes adına yine teşekkür ederim
    Geçen içten içe oldu övgüler. Bu sefer yazayım dedim

Durum
    Banlı Üye

Portakal sonucun cikti mi

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet konu açtım sanırım tip67 anladığım kadarıyla var

Durum
    Banlı Üye

Göremedim senin konunu hangi tipler vardı ki giden yok mu

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba,
    Cin seviyenizin gerilemesine ve kolposkopi sunucunuzun temiz çıkmasına çok sevindim. Bana da ara ara hpv negatif olsam bile cin seviyesi düşmezse ne yaparım endişesi gelir. Sizde bu durumun şimdilik yok olmasına çok sevindim. Bir de hpv negatif olursanız her şey toparlanacak ve geride bırakmış olacaksınız hpv testi ne zaman yaptırmayı düşünüyorsunuz? Yaptırdığınızda sürecinizi bizimle de paylaşırsanız çok seviniriz. Zira biliyorum ki bunu kabul etmek biraz zor ve rahatsız edici ama, hpv pozitif olduğunuz sürece cin seviyesine tekrar çıkma riskiniz var. Umuyorum en kısa zamanda o tarafta da güzel haberlerinizi alırız
    Sevgiler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun 🙏🏼 Ama aryanın dediklerine katılıyorum. Bu testi yapmazsan hpv yi attım diyemezsin net şekilde. Bende uzun bir aradan sonra test yaptım sonuç bekliyorum bunu 1 2 saat içinde olumlu olumsuz yazacağım.

Sağlıcakla kalın. Arya değerli görüşlerin için herkes adına yine teşekkür ederim
    Geçen içten içe oldu övgüler. Bu sefer yazayım dedim
    Teşekkür ederim @portakal, çok incesin