Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Kefir ve yeilay turnuvalar

Arkadalar,

Az nce mutfaga gittim, kendime 1 bardak kefir doldurdum. Altnkl'n mavi kutusunda da ''ierdii probiyotik sebebiyle sindirim ve bagsklk sisteminin duzenlenmesinde rol oynar'' gibi bir ey yazyordu. Ay nasl mutlu oldum hahaha. u an bu yazy da buz gibi bir kefirle birlikte yazyorum. Ben son zamanlarda ahcc'ye gvenerek yeil ay' da kefir'i de brakmtm. Sizlere sylemedim tabi, sizde savsavklamayn diye Abi ben son gunlerde imutor bile imiyorum ya, ne biim insan oldum hahaha. Neyse sonra dedim ki ''kzm bu kadar brakma, bir yerden devam et diyorum bari imutor imeye artk eniyorum(8 aydr iiyorum yeter lan) yeil ay ve kefir'e aban'' dedim.

Evet yarn itibariyle yeil ay ve kefir turnuvalarna balyoruz

Turnuvaya katlacak arkadalar i yerlerinde, evlerinde ve dsardaki mekanlarda itiklerinden sorumludur. En ok tketen haftann birincisi olur. Haftann yesi olacaktr, gerekirse bunu eglence haline getirip haftann yesi diye nick altna not debilir, nickini renklendirebiliriiiz Drstlk en byk ilkedir, herkes ne kadar itiyse drste yazacak hahaha. Mesela bak bana? Bugn hayvan gibi kahve imiim zerre faydal bir ey imi miyim? Hayr. Ama kefir......

Umarm katlm yksek olur, ama birbirimizle yarp rekabet duygusuyla hareket edersek daha saglkl seyler imi olacaz

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Kefir ve yeilay turnuvalar

benim de ismimi yazn turnuvaya, galon galon kefir imeye balyorum

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt warpalawas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim de ismimi yazn turnuvaya, galon galon kefir imeye balyorum
    Yazld bile

Yalnz bi dakika ya benim yarna kefirim bitti, markete gidip almak zorunda kalcam, benden nce ya 2 bardak iersen? Bana neeee oynamyorum hahahaha benden nce ime

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazld bile

Yalnz bi dakika ya benim yarna kefirim bitti, markete gidip almak zorunda kalcam, benden nce ya 2 bardak iersen? Bana neeee oynamyorum hahahaha benden nce ime
    u an 6nc barda iiyorum. midemden guruldamalar gelmeye balad. sanrm ie yaryo bu kefir

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

u an 6nc barda iiyorum. midemden guruldamalar gelmeye balad. sanrm ie yaryo bu kefir
    Oha lcen sakin ol gnde 3 bardak yeterli Hadi 4 olsun, iin sar deil beyaz gelecek yaknda (demoralize ederek birincilii almaya calsyorum su an )

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    7

Ohaa tuvaletten ckamayacaksn sindirim sistemi sokta �� ben simdilik katlmycam cnk hergn yogurt imutr yesilcay tketiyorum zaten 🙃

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Heyyy baslamayin lan �� bizim evde su an kefir yok yarin baslasin. Warpalavas bugunku ictiklerin sayilmaz hahahah

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    05.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    0

4 gndr, gnde 1 bardak kefir (zor altm kokusuna) 4-5 bardakta yesil ay iiyorum in iyi gelir tipitiplerime ��

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    0

bugn ilk yeil aym itim, sanrm iine bal pekmez ne varsa dknce daha gzel oluyor

Yeni ye
    yelik tarihi
    24.Mays.2017
    Tecrbe Puan
    0

ay kltrm pek yok ama hpv ncesinde de yeil ay sevdiim iin(normal ay sevmeyen tek trk olabilirim) liderlii alabilirim bu balkta braksalar gnde 5 bardak falan iebilirim sdfghj

Bu Konu iin Etiketler