Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

pheli ilikiden 15 gn sonra tip 53 pozitif

Arkadalar pheli ilikiden 15 gn sonra yaptrm olduum hpv testim tip 53 iin pozitif sonu verdi. Dier trlerinin de belirli bir zaman sonra pozitif olabilecei sylendi. Bu zaman dilimi nedir? rnein 3 ay sonra tekrar test yaptrsam yeterli olur mu? Bir de iside hpv diye bir fitil verdi doktor, lezyon varsa ilerlemesini durduracan syledi. Bunun yannda a da oldum ve ahcc kullanmna balayacam. u an kafam kurcalayan ey dier tiplerin de zamanla pozitifleme ihtimali 😔

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: pheli ilikiden 15 gn sonra tip 53 pozitif

Bence hpv pozitif olduunuzu biliyorsunuz artk baka hangi tipler var diye test yaptrmanza gerek yok hemen. Salnza dikkat edin, mmknse ahcc kullanmaya balayn, 6 ayda bir smear verin. 6-9 ay aralnda bir hpv testi yapabilirsiniz negatif olup

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: pheli ilikiden 15 gn sonra tip 53 pozitif

Alnt mukaddes Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence hpv pozitif olduunuzu biliyorsunuz artk baka hangi tipler var diye test yaptrmanza gerek yok hemen. Salnza dikkat edin, mmknse ahcc kullanmaya balayn, 6 ayda bir smear verin. 6-9 ay aralnda bir hpv testi yapabilirsiniz negatif olup
    Pardon cmlemi tamamladan yanllkla gndermi oldum.. negatif olup olmadnza bakmak iin 9.aya doru hpv testinizi tamamlarsnz. Yani ben olsam byle yapardm herhalde ama doktorun grlerini de her zaman dikkate aln gemi olsun