Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn ve kahverengi akıntı

Durum
    Çisill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Deflagyn ve kahverengi akıntı

Doktorun önerisiyle yaklaşık 1 haftadır deflagyn kullanmaya başladım. Nasıl kullanmam gerektiğini söylemediği için sabahları kullanıyordum ilacı yapar yapmaz 1-2 dakika hareket etmeden bacaklarım yukarda uzanıp daha sonra günlük yaşantıma devam ediyordum. Bunu illa gece yatmadan önce kullanmam gerekir mi ? Bir de ilk başlarda ilaç akarken ara ara çok hafif turuncumsu pembemsi bir renk alıyordu bunun normal olduğu yazıyor fakat son iki gündür kahverengi akıntım var. Sanki regl olacakmışım gibi sağ alt karın ağrısı da başladı fakat henüz regl tarihime çok var. Lekelenmem de gün içinde sürekli olmamasına rağmen normale göre bir tık fazla. Deflagyn kullanıp bu şekilde bir sey yaşayan oldu mu, normal midir acaba

Durum
    Kartalannesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Deflagyn ve kahverengi akıntı

Canım merhaba
    Bende önümüzdeki hafta başlıcam deflagyn e inşallah
    Ama akinti kahverengi kırmızı olması normal diyolsr o hücre degisikli olan kısım temizlediği için ama ağrı oluyomu bilmiyorm gerçekten

Durum
    Çisill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Deflagyn ve kahverengi akıntı

Alıntı Kartalannesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım merhaba
    Bende önümüzdeki hafta başlıcam deflagyn e inşallah
    Ama akinti kahverengi kırmızı olması normal diyolsr o hücre degisikli olan kısım temizlediği için ama ağrı oluyomu bilmiyorm gerçekten
    İlacın kutusunda pembe renkli az bir akıntı olabilir olmayadabilir yazınca kahverengi akıntı beni korkuttu açıkçası bir de biraz akışkan su gibi bir kıvamı var. Doktorum da bilgilendirmemişti bu konuda.