Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    06.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Unhappy Ahcc nin yanna neler eklenebilir? Ltfen yardm edin :(

Merhaba 4 yl nce genital siillerim vard ve kriyoterapilendi ama cinsel hayatma hi dikkat etmedim ve ok korkuyorum serviks kanserlerinden.smear temiz geldi hpv dna baktryorum simdi daha 3 haftas var.okulum cok stresliydi yeni ara verdim.suan 24 yasindayim ve cok gerginim.ve serce parmagimda uzun bir suredir sigil var ama kizarikligi gitmis.dondurmama gerek var mi?
    2gr ahcc kullaniyorum(dr.hpv dna cikana kadar bunu onerdi) ben propolis 40 damla cinko d vit .ahcc nin tamamini sabah ac karnina mi iciyosunuz? Ben tok iciyorum bir aksam bi sabah.b12 de onemliymis sanirim hpv icin? Onu da eklersem fazla mi olur? Bilen var m? Corek otu ve selenyum hakkinda ne dusunuyorsunuz? Ahcc kullanirken ekstra neler ekleyebilirim?kadnlar icin en etkili hpv den kurtaran takviyeler neler?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Ahcc nin yanna neler eklenebilir? Ltfen yardm edin :(

Elde yani sere parmaktaki sigil ile, genital blgede kan sigil ayn hpv trne sahip deil, bizim mcadele ettiimiz hpv ile bir deil aslnda.

ahcc a karna iilir ve yemekten 1 saat nce 3 gram alnr. Ahcc'yi yanl kullanyorsunuz tok iiyorum yazmsnz, forumda biraz aratrp baksaydnz keke pahal bir takviyedir ve yanl kullanm negatiflik getirmeyebilir, dikkat edin. Geri sizin hangi ahcc'yi kullandgnz bilmiyorum her markada 3 grama tekabul eden adet says deiiyor, bazlar toz falan kullanyor o yzden bilemiyorum.

b12'nize baktrabilirsiniz eger dkse bunlar kullanabilirsiniz.
    yeil ay ve kefir neririm; hpv geriletmede yeil ay bilimsel onayl. kefir de probiyotik.

Yeni ye
    yelik tarihi
    06.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Unhappy Cevap: Ahcc nin yanna neler eklenebilir? Ltfen yardm edin :(

@arya .. tesekkurler. Sae kullaniyorum suya atip ama suda erimiyo yine de kasikla yutuyorum ahcc yi su icinde. Sitesinde agziniza tozu yerlestirip su icin diyor bi farki olmaz heralde.
    Bi de vajina kanserinden cok korkuyorum nadirmis ama..oranin hpvsi de bakilabilir dedi instagramda iyi bi doktor ama... surekli test test nereye kadar gidecek byle. Hpv negatifse vajina kanseri olmaz heralde.cok seks yapmak ve vajinayi yipratmak coklu partner vs vajina kanseri yapmaz heralde?
    Suan akintilarim duzelsin diye antibiyotik kullaniyorum cok besin takviyesi de almiyorum kafam hala karisik. Pelvik inflamatuar hastalik da moralimi bozuyor.yillarca hic dikkat etmedim.
    Yine hpv yumurtalik kanseri vs yapabilir mi? Onlari da merak ediyorum... bi fikrin var m <3

Bu Konu iin Etiketler