Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Bu hpv testlerinde kime gveneceiz ardm

yle ki arkadalar ans eseri tip 84 ckt bende ve bu testide mavilab Haseki ubesinde yaptrdm o kadar olumsuz konutular ki kendileri srf para iin dnyorum bilmiyorum boaz iinde test yaptrmanzda fayda var denildi neyse Beykent niversitesi Hastanesi'nde sanrm 1 hafta boyunca gidip geldim prof doktorundan tutunda retim yesi doktorlarla grtm ve bu testin yanl olabileceini sylediler ve emin olmak adna hpv testi yaptrdm hastane de hastanenin bakt tip says 31 mavilab ise biz 100 tipe bakyoruz dedikleri halde 42 tipe bakmlar sadece ve geliim lab ise belli bir tip saysna bakyor benim anlamadm hangisi doru peki? Demek istediim bence tek bir labaratuvar ile kalmamak lazm sanrm nk bugn ekstradan 42 yllk neredeyse bu alanda ilerlemi doktorla grtm o bile kendisi bu tipi unutmam ve yokmu gibi davranmam syledi bence yanl bu test diyip konuyu kapatt aryorum ya bizim trk hekimler bilinsiz yada artk herkes kar uruna milletin hayatyla oynuyor anlamyorum

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Bu hpv testlerinde kime gveneceiz ardm

Bence siz farkl birka doktora daha grnn.

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Arya selam geri dnn iin ok teekkr ederim ncelikle fakat gerekten yaklak olarak mecidana hastanesinden 2 doktor ile grtm ve bu tip hi nemi yok emin olabilirsin dediler ki lezyon belirtidir yok yetmedi kalktm gittim Ataky Hastanesi'nde bahekim doktoru bu nemsiz lezyon yok biey yok olmaz dedi Hayda dedim 😃 gittim bu sefer baka hastaneye ve oradada tiplendirme yaptrdm ve 32 tipe baklm ve 84 tip yok dedim neden bakmadnz nk o tipin nemi yok dediler 😃 dnyada sanki bi ben yakalandm bu tipe bilmiyorum artk forumda hi 84 olanda yok hatta Bakrky devlet hastanesi gittim oradaki doktorda bunu at kafandan bunu unut gitsin dedi 😂 tek korkum acaba kar tarafa bulatrdm m 1 kez korunmasz iliki yaadm ve 5 dk srmedi belki ama ite o 5 dk acaba korkusu yaratt bende sence bulama oran nedir ? Forumda baya eskisin nk sende

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

32 tipe bakmak iyi bir seenek yalnz, hi kmseme mesela ben ve benim zamanmdaki ou kii 14 veya 21 tipe baktrd genelde.

1 kez birliktelikte bulasma oran %60, daha sonra %80-100 aras artyor ve zaten 2-3 birliktelikten sonra hpv kesin oluyor.
    Kar tarafa bula ihtimali mmkn, yok diyemeyiz hatta korunmasz oldugu iin yksek... Ama siil yoksa ve kar tarafn yapt epilasyon przsz deilse bula ihtimali daha dk. nk yeni epilasyon yaplm ciltte (genital blgeden bahsediyorum) mikro atlaklar oluyor gzle gremediimiz, ve hpv ordan hzlca giriyor. Ama biraz ty oldugunda hpv'nin girmesi zorlayor, epilasyon konusunu bu nedenle syledim.

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Diyorum ya herkes farkl bir cevap veriyor ama en son bugn yazdm boaz srnts aldrdm hastaneden ve negatif mesela burada herkes yok boazmda bu u ckt diyerek elham yapyorlar ama yksek riskli olmad srece vcut bunu direk olarak atyor. Doktorumla grtm ki kendisi baya enfeksiyon hastalklar zerine uzmanlk yapm kendisi lezyon yoksa bulama ihtimali olmaz ancak lezyon olursa bular ki o zaman da kar tarafa farkl lezyon olabilir dediler bana korunmasz ilikiye girebileceimi sylediler ardm. u an nianlm var akcas ona bulamasndan korkuyorum yarn da test vericez onun iin negatif olmas iin ok dua ediyorum fazlasyla paranoyak oldum bilmiyorum kendimi geiyorum da evremdeki insanlardan dolay galiba bu kadar taknd yaptm 😑 Asl senin hikayenide merak ediyorum mesela nasl rendim tip 51 oldugunu smear testi mi yaptrmak istedin kendi isteinle? nk sanrm sende de lezyon ckmamt hi doru mu ? u an evlisin sanrm birde yani einde herhangi bir sorun var m veya u an iin sende bir sorun var m ocuk yaptnz m mesela ☺️ uzun srede atlatmsn yksek riskli olduu iin ben mesela ahcc nereden temin edebilirim internetten sylesem yeterli mi ? Bide ragnahc diye bi urup mu ne varm 15 gn iip 3 ay sonra test yaptrp negatif alanlarn yazsn grdm inanmak istemiyorum ama bilemiyorum dncen nedir @arya

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Doktorlarn u ''ilikiye girebilirsin'' tavsiyesi beni bitiriyor ya. kp dalasm geliyor bunlara hahahahah. Burada doktoruna gvenip ilikiye girip sonra hala hpv'si gemeyen, hala negatif olamayan ka kii oldu biliyor musun.... Sonradan hepsi piman oldular neden devam ettik diye. Hatrladgm en az 5-6 kii. Tabi sonradan bir daha bu srete iliki yaamamay ncelik edindiler ama sonu olarak hpv negatif olma sreleri gecikti, yaptklar seyler boa kt...

Benim hikayemi blogumdan okuyabilirsin, detayl yazyor burada anlatamayacagm imdi epey uzun Ben tip 51 deildim 56 idim.
    Ben evli olarak hpv olmadm, hpv negatif olduktan sonra evlenmitim zaten. O yzden konunun eimle alakas yok, hpv iken hayatmda deildi kendisinde de hpv sorunu yoktu

Ben bu tip eylerin kandrmaca oldugunu dnyorum, cann istiyorsa dene ama yan etkisi olursa sen sknt ekersin. Forumda gvenilirlik benim iin ncelik, karar senin tabi yetikin bireyleriz. Ahcc temini iin: Time Health kullanmak istersen; alva supplement'a yazabilirsin, forumda eskiden beri yeler ordan alr, ben de zaten onlar sayesinde negatif oldum, time health ahcc ile, resmi distribtrdr time health markasnn gvenilir yani, phen olmasn.

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Arya inanr msn kendimden ok kar taraf dnyorum evet geii bir hastalk ama neden o sree dahil edeyim diye rpnyorum 2 doktora gittim kadn bugn hastalklar zerine sanki dnyada bir bende var bu tipini sevdiim 84 kimse umursamyor rahat ol ilikiye gir manyak msn gibi cmleler duydum inanr msn hayr sanki dk risk risk iermiyormu gibi 😃 diyorum ki ahcc kullanalm m hayr peki test yaptraym m hayr ee napcam rahat olucan 😃 acaba biz mi salk okusak bilemedim ki 😃😃

Bu Konu iin Etiketler