Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Hastalık en iyi hayat dersi. Aldığım dersler sonucunda kendimi törpüledim(büyümek bu olsa gerek) Şuan rutin hayatıma devam ediyorum

Durum
    Fells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

sex dışında hiçbi fark yok diğer yaşantımla, her şey aynı. yakın bi dönemde sıkı beslenme ve takviyelere başlayacağım. şuan ne kadar çektirse de, bence hpv ileri ki dönemlerimde bana çok iyi bir ders ve tecrübe olacak

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Fells Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sex dışında hiçbi fark yok diğer yaşantımla, her şey aynı. yakın bi dönemde sıkı beslenme ve takviyelere başlayacağım. şuan ne kadar çektirse de, bence hpv ileri ki dönemlerimde bana çok iyi bir ders ve tecrübe olacak
    çoğu kişide hpv zaten oluyor ,farkında degiller sadece ,biz farkındayız ve ona göre yasamaya gayret edicez

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Lezyon çıkmasa...unutacağım ama. Adını mıh gibi çakıyor lanet lezyonlar bize

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

bunu başka nereye yazabilirdim bilmiyorum ama:

Tür: Dram IMDB: 9.0 Film: Hpvden ötürü baltalanmış aşk hayatına verilen uzuuuun bir aradan sonra bi cesaret toplanılıp beğenilmiş beyin jinekolog çıkması <3

bi de instagramdan konizasyon, hpv tiplemesi falan videoları beğenmez mi <3 skjdhgsdglksdg Allahım çıldırcam sdjkglsdjg

Durum
    Karavana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul, Kadıköy

Şundan bir sene önce sekssiz yapamazdım. Kadınları hep sevdim. Valla kadınlar da beni. Hiç bir zaman oturup kendime takılacak birini aramadım. Tinderler falan inanılmaz garip geliyordu. Bir sürü kadın girdi çikti hayatıma. Hepsi inanılmaz entellektüel eğlenceli ve güzellerdi. Hala çoğu dostum. Şimdi bu hpv ile seksi unuttum. Bir hetereseksuel olmaktan zaman zaman hep sıkılıyordum zaten. İyi oldu. Sevgilimle beraber seks olmadan sevişmeyi öğrendik. Sevmeyi de. Tüm hayvani dürtülerden arinarak sevmek günlük hayatımı daha huzurlu yaptı. Hpvyi atlatınca ne olacak onu merak ediyorum. Herhalde ilk işim aşı olmak olacak. Çünkü bizim camiada çok yaygın. Yine kapmak an meselesi. Öyle sarhoş olup bir kadınla takilmamak için yollar keşfedecegime inaniyorum. Velhasıl bende günlük hayat çok değiişti. Tekila yerine kefir, ot yerine yeşil çay içiyorum. Bir çok sevgili yerine.bir sevgili mis gibi. Ha bir de ellerimi her tuvaletten sonra yıkıyorum. O da çok ilginç değil mi sizce.

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alkol , ot , uykusuzluk , bel ağrıları vs.bitti 'insan olmak' , 'insan gibi yaşamak' bu olsa gerek. Lezyonlarım azaldı belkide birdaha çıkmayacak insallah 1 haftadır yok 1 ufacık dondurulduktan sonra. Uyku duzenim oluştu önceleri 3gün uykusuz kalan ben şimdilerde günlük 7 saat uyudugumda fark ediyorum yetmediğinin. Yeşil çayın o hazzı kurtulursam çok yaşayacağım sanki

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hepimizde kalici degisiklikler yapmis gibi. Hayatimda hpv nin degistirmedigi tek alan uyku. 26 yasina geldim hala en az 9bucuk saat uyuyorum yoksa kendime gelemiyorum
    Onun disinda seks icin ayni seyi soyleyemicem. Bende sevismeden askin sürdürülebilecegine inanmazdim. Fakat artik sogudum bile. Erkek arkadasm hpvli olmamasina ragmen onun iliskiye girmek istemiyorum. Heo kaciyorum. En buyuk nedeni ona bulasmasi beni kotu etkiler. Kefir icemiyorm laktoz alerjimden dolayi kendim yapmayada üseniyorum. Yesil cay bana normal caydan farksz geliyor cunku zsten hep rezene ve kekik icerdim duzenliii.
    Sükür 2 yila gelicek sigilm yok.
    Arada sirada hatirlayip kendimi kahretmek disinda IYIYIM BEN .
    Iyilik hepimizi bulsun . Bu dunyanin en guzel yanlari

Durum
    Moderatör

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu başka nereye yazabilirdim bilmiyorum ama:

Tür: Dram IMDB: 9.0 Film: Hpvden ötürü baltalanmış aşk hayatına verilen uzuuuun bir aradan sonra bi cesaret toplanılıp beğenilmiş beyin jinekolog çıkması <3

bi de instagramdan konizasyon, hpv tiplemesi falan videoları beğenmez mi <3 skjdhgsdglksdg Allahım çıldırcam sdjkglsdjg
    Ben bunu neden yeni okuyorum ya ajsjjd nerdesin blackswan geri dönnn😂

Durum
    Moderatör

Evet deniz bencede artık iyiyiz psikolojik tramvaları dısında beşkide atlatmıs bile olabiliriz bunu,,herkese saglıklı yıllar diliyorum birdaha bu bela bizi bulmasın ��

Bu Konu için Etiketler