Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    03.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Genital blge ve Azda Hpv

Bahsettiiniz normal anatomik oluumlar bo yere stres yaptnz dnyorum.

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

stanbuldaysanz eer nerede yaktrdnz acaba kasklardaki siilleri

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    0

tesekkurler.

bugun doktora gittim malesef hpv'ye benzetti o da ve koterle yakti. sik sik kontrole gidip yeni cikanlar oldukca yaktiracagim. ama agiz muayenesi cok zor. her yeri doktor bile tam goremiyor o yuzden malesef goremedigimiz yerlerde varsa ancak iyice buyudukten sonra fark edilecekler.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt quick12 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tesekkurler.

bugun doktora gittim malesef hpv'ye benzetti o da ve koterle yakti. sik sik kontrole gidip yeni cikanlar oldukca yaktiracagim. ama agiz muayenesi cok zor. her yeri doktor bile tam goremiyor o yuzden malesef goremedigimiz yerlerde varsa ancak iyice buyudukten sonra fark edilecekler.
    ok gemi olsun yakmas zor oldu mu acs vs.? Ama yle doktor bile emin olamam bence Bi agiz iin test yapsanz daha iyi olur atyorum negatifse sadece lezyon du dersiniz .ama pozitifse en azndan boaz kontrolude yaptrmanz gerekebilir .

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Piman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok gemi olsun yakmas zor oldu mu acs vs.? Ama yle doktor bile emin olamam bence Bi agiz iin test yapsanz daha iyi olur atyorum negatifse sadece lezyon du dersiniz .ama pozitifse en azndan boaz kontrolude yaptrmanz gerekebilir .
    bence de, @piman'a katlyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    0

cok mantikli tesekkurler.

test yaptirilacak yer arastirip haftaya gideyim.

hic acimadi local sprey sikti uyusturdu. cok rahat yakti. benzer lezyonlar agzimin 4-5 farkli yerinde goruyorum boyle minicik, yuvarlak yuvarlak siskinlikler ve iclerinde siyahimsi bir nokta var cok benziyor hpv goruntusune.

agiz testini yaptirdiktan sonra burayi guncellerim.

bu hastaligin da Covid gibi varyantlari var mi acaba yani benimki hpv-6 ama ben herkesin hpv-6 yi boyle gecirdigini dusunmuyorum, bana cok agresif bir varyantinin bulastigini dusunuyorum.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    0

agiz testi icin istanbulda bir laboratuvari aradim suruntu ile aliyoruz dediler. suruntu yontemi mi iyi yoksa calkalama suyu ile test yapmak mi daha iyi. sizce istanbulda hangi laboratuvara gitmeliyim?

------- alinti yaparak cevaplayacaktim alinti ya basinca takiliyor o yuzden tagleyerek yanitlamaya calisacagim------
    @yardimaihtiyacimvar

bir dermatologa gittim muayenehaneye. kriyo yapildi.
    ama esim kadindogum ve dermatologa gitti cunku onda mukoza kisminda da vardi malesef. koterle yakildi onlar.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    1

agiz testi icin istanbulda bir laboratuvari aradim suruntu ile aliyoruz dediler. suruntu yontemi mi iyi yoksa calkalama suyu ile test yapmak mi daha iyi. sizce istanbulda hangi laboratuvara gitmeliyim?

------- alinti yaparak cevaplayacaktim alinti ya basinca takiliyor o yuzden tagleyerek yanitlamaya calisacagim------
    @yardimaihtiyacimvar

bir dermatologa gittim muayenehaneye. kriyo yapildi.
    ama esim kadindogum ve dermatologa gitti cunku onda mukoza kisminda da vardi malesef. koterle yakildi onlar.
    Forumda denk gelmitim daha nce yapanlar olmu isterseniz Bi okuyun hangisi daha iyi karsilastirrisiniz. Yani azda Bi ok enfeksiyon olabiliyor siz mutlaka baktn hpv ye zaten pozitifse zm var eer deilse de sorunun ne olduunu arastirrsiniz

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    0

bu hastaligin da Covid gibi varyantlari var mi acaba yani benimki hpv-6 ama ben herkesin hpv-6 yi boyle gecirdigini dusunmuyorum, bana cok agresif bir varyantinin bulastigini dusunuyorum.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    1

Bende tip 6 tayorum ve benimki de inat sk kyor siil. Yani aslnda genelde tip 6 byle oluyor