Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital bölge ve Ağızda Hpv

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Genital bölge ve Ağızda Hpv

Bahsettiğiniz normal anatomik oluşumlar boş yere stres yaptığınızı düşünüyorum.

Durum
    yardımaihtiyacımvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İstanbuldaysanız eğer nerede yaktırdınız acaba kasıklardaki siğilleri

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

tesekkurler.

bugun doktora gittim malesef hpv'ye benzetti o da ve koterle yakti. sik sik kontrole gidip yeni cikanlar oldukca yaktiracagim. ama agiz muayenesi cok zor. her yeri doktor bile tam goremiyor o yuzden malesef goremedigimiz yerlerde varsa ancak iyice buyudukten sonra fark edilecekler.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı quick12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkurler.

bugun doktora gittim malesef hpv'ye benzetti o da ve koterle yakti. sik sik kontrole gidip yeni cikanlar oldukca yaktiracagim. ama agiz muayenesi cok zor. her yeri doktor bile tam goremiyor o yuzden malesef goremedigimiz yerlerde varsa ancak iyice buyudukten sonra fark edilecekler.
    Çok geçmiş olsun yakması zor oldu mu acısı vs.? Ama şöyle doktor bile emin olamamış bence Bi agiz için test yapsanız daha iyi olur atıyorum negatifse sadece lezyon du dersiniz .ama pozitifse en azından boğaz kontrolude yaptırmanız gerekebilir .

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun yakması zor oldu mu acısı vs.? Ama şöyle doktor bile emin olamamış bence Bi agiz için test yapsanız daha iyi olur atıyorum negatifse sadece lezyon du dersiniz .ama pozitifse en azından boğaz kontrolude yaptırmanız gerekebilir .
    bence de, @pişman'a katılıyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

cok mantikli tesekkurler.

test yaptirilacak yer arastirip haftaya gideyim.

hic acimadi local sprey sikti uyusturdu. cok rahat yakti. benzer lezyonlar agzimin 4-5 farkli yerinde goruyorum boyle minicik, yuvarlak yuvarlak siskinlikler ve iclerinde siyahimsi bir nokta var cok benziyor hpv goruntusune.

agiz testini yaptirdiktan sonra burayi guncellerim.

bu hastaligin da Covid gibi varyantlari var mi acaba yani benimki hpv-6 ama ben herkesin hpv-6 yi boyle gecirdigini dusunmuyorum, bana cok agresif bir varyantinin bulastigini dusunuyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

agiz testi icin istanbulda bir laboratuvari aradim suruntu ile aliyoruz dediler. suruntu yontemi mi iyi yoksa calkalama suyu ile test yapmak mi daha iyi. sizce istanbulda hangi laboratuvara gitmeliyim?

------- alinti yaparak cevaplayacaktim alinti ya basinca takiliyor o yuzden tagleyerek yanitlamaya calisacagim------
    @yardimaihtiyacimvar

bir dermatologa gittim muayenehaneye. kriyo yapildi.
    ama esim kadindogum ve dermatologa gitti cunku onda mukoza kisminda da vardi malesef. koterle yakildi onlar.

Durum
    Özel Üye

agiz testi icin istanbulda bir laboratuvari aradim suruntu ile aliyoruz dediler. suruntu yontemi mi iyi yoksa calkalama suyu ile test yapmak mi daha iyi. sizce istanbulda hangi laboratuvara gitmeliyim?

------- alinti yaparak cevaplayacaktim alinti ya basinca takiliyor o yuzden tagleyerek yanitlamaya calisacagim------
    @yardimaihtiyacimvar

bir dermatologa gittim muayenehaneye. kriyo yapildi.
    ama esim kadindogum ve dermatologa gitti cunku onda mukoza kisminda da vardi malesef. koterle yakildi onlar.
    Forumda denk gelmiştim daha önce yapanlar olmuş isterseniz Bi okuyun hangisi daha iyi karsilastirrisiniz. Yani ağızda Bi çok enfeksiyon olabiliyor siz mutlaka baktığın hpv ye zaten pozitifse çözümü var eğer değilse de sorunun ne olduğunu arastirrsiniz

Durum
    Tecrübeli Üye

bu hastaligin da Covid gibi varyantlari var mi acaba yani benimki hpv-6 ama ben herkesin hpv-6 yi boyle gecirdigini dusunmuyorum, bana cok agresif bir varyantinin bulastigini dusunuyorum.

Durum
    Özel Üye

Bende tip 6 taşıyorum ve benimki de inatçı sık çıkıyor siğil. Yani aslında genelde tip 6 böyle oluyor