Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV den kurtuldum

Durum
    Canan83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV den kurtuldum

Herkese merhaba,

Ben 8 ay gibi kýsa bir sürede HPV den kurtuldum arkadaþlar.

38 yaþýndayým, HPV yi maalesef eþimden kaptým. Benim için çok zor bir süreç oldu aslýnda. Çünkü sadece bu illet hastalýðý kapmanýn yanýnda eþimin beni aldattýðýný da öðrenmiþtim. Eðer kýzým olmasaydý durumlar nasýl olurdu düþünmek bile istemiyorum.

Sadede gelirsem, belirtiler önce bende baþladý, vaginamda siðiller çýktý. Doktora gittim ve doktor hpv teþhisi koydu. Tabi araþtýrdým ve bunun bir cinsel yolla bulaþan bir hastalýk olduðunu öðrendim eþime durumu açtým ve o da itiraf etti.

Sonra beraber test olmaya gittik. Ben de tip 31 ve 33 eþimde tek tip (hangisi olduðunu hatýrlamýyorum) HPV virüsü çýktý.

Ýkimizde araþtýrma yapmaya baþladýk, sonra ben bu siteyi buldum ve AHCC yi keþfettim.

Ýkimizde 8 ay boyunca Amino up'in AHCC sini kullandýk, bu süre içerisinde ben 2 kere siðil yaktýrdým. 3.aydan sonra siðil çýkmadý zaten. Eþimde hiç siðil olmadý. Cinsel iliþki de yaþanmadý (uzun bir süre odalarý ayirdik). Bol sebze ve meyve tükettik.

Sonuç olarak 2 gün önce ayný yerde tekrar test yaptýrdýk ve ikimizde negatif olduðumuzu öðrendik. Ayrýca AHCC bir mucize arkadaþlar, ben de kronik faranjit vardý, AHCC ile ondan da kurtuldum. Sýk sýk grip ve nezle olurdum normalde, 8 ay boyunca hiç hasta olmadým.

Tabii bu süreç sonunda eþimi affettim çünkü, çok deðiþti, bana çok destek oldu. Ofisini kapattý ve artýk evden çalýþýyor.

Þimdiden herkese çok geçmiþ olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV den kurtuldum

Canan selamlar, çok geçmiþ olsun adýnýza çok sevindim Kurtulmanýz müthiþ, yeni bir baslangýc yapýn o halde

Durum
    vepehe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar, peki sizde iki tip varken onda tek tip olmasi nasil oluyor? Tespit edilememis olmasi anlamina mi geliyor

Durum
    quick12 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

cok gecmis olsun. birkac sorum olacak

1- ikinizde farkli tipler mi vardi? o nasil oluyor tam anlamadim ben.
    2- vajinada sigil cikti derken deri bolgesinde mi cikti yoksa ic kisimda mukoza bolgesinde mi?
    3- esinizde sigil cikti mi ve esiniz testi nasil verdi? uretra icerisinden mi?
    4- aldara kullandiniz mi

tesekkurler