Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 30 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye elturco - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Ahcc gnlm ve tm gelimeler

10 aylk HPV li yaam sonras bu gn AHCC ye baladm...ilk 5 adet hap akam aldm a karnna...yarndan itibaren sabah a karnna 5'er adet alacam...

1.gn ( 9 mays 2017) : 5 adet Timehealt AHCC (Temin hususu: Arya nn yardm ile)
    Durum: 3 adet lezyon var + haftada 3 gn aldara kullanyorum.

5. Gn - gnde 5 adet ahcc devam - lezyon zerine gnde bir kez propolis damlatlmaya da baland.

6.gn - ahcc devam- gnde 1 kez lezyon zeri propolis- haftada 3 gece lezyon zerine aldara krem ( deien birey henz yok)

12. gn- gnde 5 adet ahcc devam - 3 adet lezyon kriyo ile yok edildi- aldara brakld- 15 damla propolis su ile iiliyor + 1 adet imutor - kriyo zerinden 5 gn geti yeni lezyon oluumu gzlenmedi. moral biraz dzeldi.

12-44 gn arasnda lezyonlu bulanml gnler vard.

44. Gn - gardasil 2. Doz a olundu. Akam epilasyonsuz aldaraya balanacak. ahhcc son gaz devam. imdilik lezyon yok gibi.

51. Gn weet duta epilasyon yapld. Sorun yok. Ahcc devam. Hi aksatmadm. mutor devam. 3 kupa yeil ay, 1 kupa kefir, propolis 15 damla imdilik lezyon yok

57. gn epilasyon sonras hayat gzel. Lezyon yon ama aldaraya baland. ( doktor 3 ay devam edeceiz aldaraya dedi, 1 hafta oldu). Tm yzeylere aldara kullandm iin ikipaket/gn ( haftada 3 gn) uyguluyorum. Beraberinde 1 bardak kefir, 3 kupa yeil ay,gnde 1 adet imutor, 15 damla propolis / gn kullanyorum. AHCC hergn 3 gr ( 5 adet) sabah a karnna hi aksatmadan devam ediyorum.

66. Gn ( 13 temmuz 2017) yaklak 3 haftadr lezyonsuzum.AHCC devam. Aldara haftada 3 gn devam. imutor gnde 1 adet, 3 kupa yeil ay, 1 bardak kefir, propolisi braktm. 2. kez duta veet ile epilasyon yaptm. Sakn hayalarda 3 dk dan fazla bekletmeyin. yanma oluyor. imdilik herey olunda. Sanki atlattm gibi geliyor. ama 6 ay devam edeceim ahhc ye. rehavete kaplmak yok.

76. Gn (23 temmuz 2017) Ve yine geldiler. Tatilin ilk gn havuza girdim yahu sadece... bir ka saat sonra bir baktm ki iki adet lezyon.... moral yine alt st olur mu beeee. Bu mutlu gnde yaplr m...imdi bir hafta kriyo yaptramayacam herey ok gzeldi oysa... bu sefer gittiler diyordum... ( ahcc ve dierlerine aldara dahil devam ediyorum) moralim yine alt st...

87. Gn ( 3 Austos 2017) 2 adet lezyon kriyo ile gtrld. Bu sefer kriyo yapan doktor acemiydi.nokta kadar lezyonlar iin 1 cm lik alan su toplatt. salk olsun. AHCC tam gaz devam. dierleri kefir yeil ay vs Bu sefer son olur mu acaba

92. Gn ( 8 austos 2017) bu gn sabah birden bire bir tane daha ktn grdm. Moral sfrn altnda eksi bin be yz oysaki AHHC yi hi aksatmadm.

94. Gn ( 10 austos 2017) Aldara srdm ertesi sabah kan o tek lezyon birden bire yok oldu. sadece bi kzarklk kald. akna dndm..Yeniden umutlarm yeerdi. Yoksa baklm glenerek virsleri yenmeyi baard m ? savatan km bir gazi gibiyim... umutlarm var benim..tanrnn ihtarlarna uyularm , ve bir daha...ve daha daha olmayacaklarm.inanyorum bir gn dzelecek herey...

99. Gn ( 15.08.2017) AHCC devam, aldara devam , ekstra yeil ay ve kefir var hayatmda. u an lezyon yok. herey yolunda grnyor. Bu sefer kurtuldum gibi...

106. Gn ( 22.08.2017) durduk yerde penis kknde ilgin bir yara kt. gndr detroxin sryorum ama hala hassas. Su toplam sanki yank yaras gibi. ok korkuyorum. Aklma neler neler geliyor. roloa gittim ben yorum getiremem cildiyeye git dedi. Perembe cildiye doktoruna gideceim.... nerden kt bu imdi? Neden byle birey oldu

108.Gn ( 24.08.2017) Dermatologa gidildi yarann deri hasar olduu ve bepanthol surulmesi gerektigi sylendi. Bu arada 2 adet lezyon varm kk onlara da kriyo yapld. Bitmeyecek mi bu lezyonlar offffffffffffff AHCC mi? her gn sabah a karnna 5 adet

120. Gn ( 05.09.2017) Tam 3 ay 27 gn oldu AHCC ile. yarn rutin kontrole gideceim doktora. 1 adet lezyon var. yarn kriyo yaplacak byk ihtimalle. Aldara ile 2 aym doldu. Haftada 3 gn her seferinde 2 paket srmeye devam ediyorum. AHCC mi ? her sabah a karnna 5 adet.

140. Gn ( 25.09.2017) hey gidi hey 140 gunude geride braktk. AHCC tam disiplin devam bu gun 1 adet daha lezyona kriyo yapld. Aldaraya 2 hafta daha devam edeceim. Sonrasnda Efudix Krem her gn aksam kullanacagm. Doktor tahri yaparsa endielenme sakn dedi. Efudix te kanser tedavisinde kullanlan bir ila sanrm. Bu sefer son olsun be

161. Gn - AHCC devam. Efudix her gn gece sryorum. Tahri yok. imdilik lezyonda yok..

177. Gun - (01.11.2017) tam 5 ay 23 gun oldu Ahcc ye baslayali. Hala devam ediyorum. Elimdeki son kutu bu. Bitince yeniden temin etmek cok zor olacak . Efudix krem ile 2 . Haftada hayalarda olaganustu tahris oldu. Hayatim karardi. Cok aci cektim. Hayalara kesinlikle surmeyin , ben surmedim bulasmasi bile yetti. Bu nedenle 2 haftadir efudix e de ara verdim. Bir aydir lezyon yok gibi. Bu seder oldu mu acaba?

183. Gn ( 07.11.2017) ahcc devam. 8 aya kadar uzatmaya karar verdim. Gemedi lanet. Bu gn ty dkc ile temizlik yaptm. 1 adet ok kk lezyon olduunu dnyorum. Yine niye ktn kahretsin! Gemeyecek mi acaba. Neredeyse 1.5 yl oldu. Ne yaptm ben byle hayatma. hereyden soudum.

Sloganmz u BAARACAIZ!

Gelimelerden haberdar edeceim...
    Konu elturco tarafndan (07.Kasm.2017 Saat 20:52 ) deitirilmitir. Sebep: gelimeler2

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Cevap: Ahcc gnlm ve tm gelimeler

Hergn yazma bi 2ay kullan 😀

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    25.Mart.2017
    Tecrbe Puan
    0

nallah sonu iyi gelir.600mg m sizinki 5 adet 3gr m yapyor.hepsi tek seferde mi iiliyor

Alnt elturco Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    10 aylk HPV li yaam sonras bu gn AHCC ye baladm...ilk 5 adet hap akam aldm a karnna...yarndan itibaren sabah a karnna 5'er adet alacam...

1.gn ( 9 mays 2017) : 5 adet Timehealt AHCC (Temin hususu: Arya nn yardm ile)
    Durum: 3 adet lezyon var + haftada 3 gn aldara kullanyorum.

Gelimelerden haberdar edeceim...

yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Alnt hepeve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hergn yazma bi 2ay kullan ��
    hepeve beni gldrdn sende ok gl ve mutlu ol emi

hergn yazmaym en iyisi haklsn. ama dayanamyorum ite.

yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Alnt hpvrush Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nallah sonu iyi gelir.600mg m sizinki 5 adet 3gr m yapyor.hepsi tek seferde mi iiliyor
    evet 600 mg, tek seferde 5 adet, sabah a karnna bo mideye ... 6 aylk kullanacam...

yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

Alnt elturco Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hepeve beni gldrdn sende ok gl ve mutlu ol emi

hergn yazmaym en iyisi haklsn. ama dayanamyorum ite.
    yani bi 2 ayda degiiklii grrsn o yzden dedim @elturco,teekkrler bu arada

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    07.Nisan.2017
    Tecrbe Puan
    0

Alnt hepeve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yani bi 2 ayda degiiklii grrsn o yzden dedim @elturco,teekkrler bu arada
    Ayn fikirdeyim zira AHCC'nin, T hcrelerini virsle mcadele edecek sayya ulatrmas iin minimum 1,5-2 ay sresince kullanlmas gerekiyor ve bu etkinin devam etmesi iin de kullanma ara vermeden devam etmek gerekiyor. Hatta AHCC kullanmna bal T hcrelerindeki artn, kullanm sresiyle korelasyonunu len bir klinik alma vard, bulabilirsem ekleyeyim. Yani olumlu etkileri yeterli T hcresi saysna ulatnzda yani 1,5 - 2 ay sonra gzlemleyebilirsiniz. Bu olumlu etkiler de siillerin bir anda ortadan kaybolmas ve kmamaya balamas eklinde olmayacak elbette, ilk etapta siil nks aral artacak ve nks esnasnda oluan siillerin saysnda belirgin bir azalma olacak. lk 4-5 aya kadar bu sre byle devam edebilir, misal 1 ay hi siil kmaz ama bir anda tek bir tane grverirsiniz, bundan dolay moralinizi bozamayn, sabredin. Yksek risklilerden Tip 16, siil yapan dk risklilerden ise Tip 6 en direnli ve buna bal olarak da en yaygn olanlar. Optimum 6 ay negatife dnme sreci tip 16 ve tip 6da uzayabiliyor bunu da unutmayn.

yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Alnt srkn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayn fikirdeyim zira AHCC'nin, T hcrelerini virsle mcadele edecek sayya ulatrmas iin minimum 1,5-2 ay sresince kullanlmas gerekiyor ve bu etkinin devam etmesi iin de kullanma ara vermeden devam etmek gerekiyor. Hatta AHCC kullanmna bal T hcrelerindeki artn, kullanm sresiyle korelasyonunu len bir klinik alma vard, bulabilirsem ekleyeyim. Yani olumlu etkileri yeterli T hcresi saysna ulatnzda yani 1,5 - 2 ay sonra gzlemleyebilirsiniz. Bu olumlu etkiler de siillerin bir anda ortadan kaybolmas ve kmamaya balamas eklinde olmayacak elbette, ilk etapta siil nks aral artacak ve nks esnasnda oluan siillerin saysnda belirgin bir azalma olacak. lk 4-5 aya kadar bu sre byle devam edebilir, misal 1 ay hi siil kmaz ama bir anda tek bir tane grverirsiniz, bundan dolay moralinizi bozamayn, sabredin. Yksek risklilerden Tip 16, siil yapan dk risklilerden ise Tip 6 en direnli ve buna bal olarak da en yaygn olanlar. Optimum 6 ay negatife dnme sreci tip 16 ve tip 6da uzayabiliyor bunu da unutmayn.
    Teekkrl ederim, 6 ay hi brakmadan devam edeceim...gerekirse bir alt ay daha..ama bunu yeneceim..inallah

zel ye
    yelik tarihi
    18.Nisan.2017
    Tecrbe Puan
    5

Alnt srkn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tip6 kt diye sevinmitim en direnli olanm

yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    6

tabikide sevinmelisin dk risk sonucta

Bu Konu iin Etiketler