Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    2

Hpv pozitif elerin negatif olmak iin tedavi srecindeki cinsel hayati

Arkadalar selam ben ve kz arkadam hpv tedavisi grdk koter ile lezyonlardan kurtulduk. Ahcc kullanmndan 7 ay sonra kz arkadamda hi lezyon grlmedi byk ihtimalle kendisi negatif olmutu nk biz ilikiye balamadan nce hpv as yaptrmtm kendisine ve kendi hastalmdan bahsetmitim ona ramen hpv bulamt kendisine ama ann yarar sayesinde ok az lezyon grld koterle yok edildi ahcc ve propolis multivitamin spor hereyi artk ezbere biliyorsunuz ite yeilay gibi... Onlar uyguladk. Uzatmadan konuyu cinsellie getireceim. Cinsellie ara vermeyin psikolojiniz bozulur. Koter yaralarmz iyiletiinde biz birbirimizi el ile uyararak iliki yaamaya devam ettik ve bu srete akas zorlandk. Sonra bir zm bulduk ve bu tedavimizde birbirimize pinpon etkisi yaatmamak iin ok nemli bir adm oldu.

Benim tavsiyem udur: Hpv gemii olan eler bundan sonra cinselliklerine farkl devam etsinler. Benim gibi.
    zm basit boxern ortasn makasla penisin geecei kadar delik ayorsunuz boxer giymeden nce prezervatifi takyorsunuz tercihim durex klasik en gvenilir gelen bana o marka. Kadn olan kiinin bir ey yapmasna gerek yok bu ekilde kafanz rahat birlikte olabilirsiniz. lk balarda garip gelebilir enerjinizi drmesin hayatnzda bundan sonra bunu yapmak sizden bir ey kaybettirmez ve zevkinizi azaltmaz. Ama salnz korur ve tedavi srecinizde kafanz tamamen rahatlatr. nk hpv kasklarda da ok grlen hatta benim sadece kasklarmda olan bir eydi. Boxersz sevimek bana bir zorluk yaatmyor kafam rahat oluyor size de neririm. Sadece prezervatif korumaz. Kesinlikle bu ekilde yapn. Erkek kiisi boxerla uraamam falan demesin korunsun. Kafanz rahatlasn

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Hpv pozitif elerin negatif olmak iin tedavi srecindeki cinsel hayati

Alnt ahmet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar selam ben ve kz arkadam hpv tedavisi grdk koter ile lezyonlardan kurtulduk. Ahcc kullanmndan 7 ay sonra kz arkadamda hi lezyon grlmedi byk ihtimalle kendisi negatif olmutu nk biz ilikiye balamadan nce hpv as yaptrmtm kendisine ve kendi hastalmdan bahsetmitim ona ramen hpv bulamt kendisine ama ann yarar sayesinde ok az lezyon grld koterle yok edildi ahcc ve propolis multivitamin spor hereyi artk ezbere biliyorsunuz ite yeilay gibi... Onlar uyguladk. Uzatmadan konuyu cinsellie getireceim. Cinsellie ara vermeyin psikolojiniz bozulur. Koter yaralarmz iyiletiinde biz birbirimizi el ile uyararak iliki yaamaya devam ettik ve bu srete akas zorlandk. Sonra bir zm bulduk ve bu tedavimizde birbirimize pinpon etkisi yaatmamak iin ok nemli bir adm oldu.

Benim tavsiyem udur: Hpv gemii olan eler bundan sonra cinselliklerine farkl devam etsinler. Benim gibi.
    zm basit boxern ortasn makasla penisin geecei kadar delik ayorsunuz boxer giymeden nce prezervatifi takyorsunuz tercihim durex klasik en gvenilir gelen bana o marka. Kadn olan kiinin bir ey yapmasna gerek yok bu ekilde kafanz rahat birlikte olabilirsiniz. lk balarda garip gelebilir enerjinizi drmesin hayatnzda bundan sonra bunu yapmak sizden bir ey kaybettirmez ve zevkinizi azaltmaz. Ama salnz korur ve tedavi srecinizde kafanz tamamen rahatlatr. nk hpv kasklarda da ok grlen hatta benim sadece kasklarmda olan bir eydi. Boxersz sevimek bana bir zorluk yaatmyor kafam rahat oluyor size de neririm. Sadece prezervatif korumaz. Kesinlikle bu ekilde yapn. Erkek kiisi boxerla uraamam falan demesin korunsun. Kafanz rahatlasn

Ahmet selamlar,

Verdiin tavsiyeyi doru bulmadm. Sebebi ise u; sen lezyon bulamamas iin boxern ortasndan delik ayorsun iyi gzel ama bakas senin kadar iyi yapamayabilir veya aman ben byle kullanamam diyebilir ve sonucunda partnerine sigil bulatrabilir veya pin pon etkisini dogru devam ettirebilir. Sen cinsellie ara vermedin ve bylece psikolojin bozulmam olabilir ama bakas iin ayn durum geerli deil. Belki bir bakas zaten cinsel temas istemeyecek korkusundan. Niyeti olan da cesaretlendirerek zellikle de uzun sredir bu konuyla savaan kiileri ynlendirmi oluyoruz. Bence yanl.

Sen bu ekilde yayorum diyebilirsin, cinsel anlamda aktif oldugun icin hpv'nin verdii psikolojik tahribat nlediini dnyor olabilirsin ama hepimiz bir deiliz. Ben hpv oldugum zamanlarda ne ilikisi yani, ilikiden kaardm.... O yzden kendimizde yaptgmz ama duruma uygun olmayan eyleri ltfen burda ''yaayn cinsellik'' eklinde tavsiye vermemen iyi olur.

Ona bakarsan ben de ok az ama sigara kullanyordum hpv zamannda, azaltmama ragmen brakmamtm. imdi ben ey mi diyeyim ''ok az iiyordum o kadar az ki, siz de devam edin tek dayananz bu oluyor...'' desem olur mu? bence olmaz... O yzden ben yaptm sen yapma diyorum, herkeste ayn etkiyi vermez nk ben negatif oldum evet ama sen sigara kullandgn icin olamayabilirsin meselesi bu...

Bu Konu iin Etiketler