Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Ekim.2021
    Tecrbe Puan
    0

HPV Kapm mitsiz Biri Tecrbelerinizden Yararlanmak stiyor

Arkadalar herkese merhaba sanrm ben bu illete yakalandm ve sizin gibi tecrbeli ve bilgi sahibi insanlardan yardm talep ediyorum. ncelikle kendimden bahsetmem gerekirse 1.90.boyunda 95 kilo dzenli olarak 10 seneden beri spor yapan iyi bir bagklk sistemine sahip sigara kullanmayan. Ara ara alkol ien bir erkek kardeinizim.

Bundan yaklak 4 ay nce genital blgemde bir adet sivilceye benzer bir ey fark ettim ama akcas fazlama kafama takmadm.

4 ayn sonunda ise sivilce tarz (ii hafif beyaz) kntlardan oaldn fark ettim ve hemen rologa gittim. Kendisi muayene etti (2 dakika) ve kendisine "Hocam bu HPV mi" diye sorduumda "bilmiyorum olabilir" eklinde bir geri dn aldm.

Bana Verrutol ad altnda bir ila verdi ve bu siillerin stne srmemi syledi. 1 ay sonra ise tekrar gel bakalm diye de ekledi. Yaklak 1 haftadan beri dzenli olarak gnde 1 kere verrutolu kullanyorum aikcas derimin tahri olmasndan baka bir ey grmedim. Bugn ise genital organimn u alt ksmnda bir lezyon gibi bir ey grdm dierlerinden boyut olarak daha byk ve rengi biraz daha normal deri rengimden daha koyu.

Ar derecede stress olmu durumdayim. Arkadalar herhangi bir test yaptrmadm, nasl bu illeti kaptm inann onu da bilmiyorum. AHCC denilen bir ey grdm doktor bununla alakali bana bir sey soylemedi. Bu illetten kurtulabilecek miyim inanin cok perisan haldeyim psikolojim gercekten cok cok kotu. Burda bu hastaligi yenmis tecrubeli arkadaslardan onerilerini ve tavsiyelerini bekliyorum. Inanin kendimi AIDS kapmis gibi hissediyorum. Lutfen bana yardim edin.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: HPV Kapm mitsiz Biri Tecrbelerinizden Yararlanmak stiyor

Selam @Levent, nce baka bir doktora daha gzkebilirsin. Siil iin bilmiyorum olabilir denmi, bir netlik yok. Bence ie bu konuyu netletirerek balayabilirsin. Ayrca koterizasyon veya kriyoterapi diye 2 adet sigillerden kurtulma yntemi daha var doktor yapyor, bunlar da bir aratr. Verrutol tahri yapyorsa sigilin iin dermatologlarn uyguladg kriyoterapi daha iyi olabilir, iyileme hz da yksek oluyor kotere gre ve cok basit bir ilem yle ciddi bir can acs yok.

nce sen hpv konusunu netletir ondan sonra ahcc konusuna bakarsn.
    Ahcc hakknda doktorlarn bir ey sylememesi normal, nk direkt tbbi zm ahcc deil, hpv'nin tbbi net bir czm yok malesef. Ahcc amerikal doktor judith smith'in yaptg bir deney sonucu hpv pozitif hastalarn hpv negatif olup virsten kurtulmasn salad zere ortaya kt, sanrm trkiye'de ilk ben kullandm ya da iddial olmayaym hpv negatif olma amacyla ilk kullanan kiilerden olabilirim. Hpv virsn negatif yapyor ( 6 ayda - tek tip tayorsa kii) bunu da biraz deneysel yntemlerle anladk. rnein ben ve benim gibi pek ok kii time health ahcc kulland, cogumuz negatif olduk. O zaman dr judith smith hakl dedik, ama nemli olan negatif yapan ahcc'yi bulman time health gibi, yoksa her ahcc negatif yapmyor, kald ki ucuz bir takviye deil artk pahal, nceden de pahalyd ama dviz kurlarndan dolay ulkemizde ucuz hibir ey kalmad geri.

Er ya da ge kurtulacaksn, beslenmene eki dzen ver, uyku saatlerini duzenle, k geliyo bol brokoli, pancar, turp vs yiyebilirsin. Kivi ve arliston biber (yeil) ok yksek c vitamini ieriyor, tavsiye ederim.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    25.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: HPV Kapm mitsiz Biri Tecrbelerinizden Yararlanmak stiyor

Alnt Levent35 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar herkese merhaba sanrm ben bu illete yakalandm ve sizin gibi tecrbeli ve bilgi sahibi insanlardan yardm talep ediyorum. ncelikle kendimden bahsetmem gerekirse 1.90.boyunda 95 kilo dzenli olarak 10 seneden beri spor yapan iyi bir bagklk sistemine sahip sigara kullanmayan. Ara ara alkol ien bir erkek kardeinizim.

Bundan yaklak 4 ay nce genital blgemde bir adet sivilceye benzer bir ey fark ettim ama akcas fazlama kafama takmadm.

4 ayn sonunda ise sivilce tarz (ii hafif beyaz) kntlardan oaldn fark ettim ve hemen rologa gittim. Kendisi muayene etti (2 dakika) ve kendisine "Hocam bu HPV mi" diye sorduumda "bilmiyorum olabilir" eklinde bir geri dn aldm.

Bana Verrutol ad altnda bir ila verdi ve bu siillerin stne srmemi syledi. 1 ay sonra ise tekrar gel bakalm diye de ekledi. Yaklak 1 haftadan beri dzenli olarak gnde 1 kere verrutolu kullanyorum aikcas derimin tahri olmasndan baka bir ey grmedim. Bugn ise genital organimn u alt ksmnda bir lezyon gibi bir ey grdm dierlerinden boyut olarak daha byk ve rengi biraz daha normal deri rengimden daha koyu.

Ar derecede stress olmu durumdayim. Arkadalar herhangi bir test yaptrmadm, nasl bu illeti kaptm inann onu da bilmiyorum. AHCC denilen bir ey grdm doktor bununla alakali bana bir sey soylemedi. Bu illetten kurtulabilecek miyim inanin cok perisan haldeyim psikolojim gercekten cok cok kotu. Burda bu hastaligi yenmis tecrubeli arkadaslardan onerilerini ve tavsiyelerini bekliyorum. Inanin kendimi AIDS kapmis gibi hissediyorum. Lutfen bana yardim edin.
    Kanka takma kafana dzgn bi cildiyeci bul yaktr. 2-3 hafta sonra al eline byteci tekrar bak tekrar karsa yine yaktr. Kllarn makasla kes sexten, kuru mastrbasyondan uzak dur. Bence mastrbasyon bile yapma da neyse. Byle yaparsan en ge birka aya negatif olursun. Sen sporuna beslenmene dikkat et. Kat diyete girip vitaminlerinden eksik kalma zaten k ay bulk falan yap vitaminlerini makro mikrolarn eksik etme. Sedanter insanlardan daha hzl negatif olursun ve olacaksn da.
    Yaaaani ok da ipleme olum senin vcut makina gibidir dkfk
    Gemi olsun bu arada kanka