Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 yýlda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardým lütfen

Durum
    nohpv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

3 yýlda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardým lütfen

Merhaba,

Öncelikle cinsiyetim erkek, 3 yýldýr tedavi oluyorum. 3 doktor/dermatolog deðiþtirdim ancak kurtulamadým ne yazýk ki. Gittiðim doktorlar ahcc kullanmamý istemediler ve bir ömür siðillerin çýkacaðýný, tedavisinin olmadýðýný söylediler. Bu sitede ise daha farklý hikayeler okudum ve umutlandým açýkçasý.
    Ýstanbul' da HPV uzmanlýðý olan, ya da sizlerin memnun kaldýðýnýz doktor, hastane önerilerine çok ihtiyacým var.
    Þimdiden teþekkürler...
    (Ýnternetteki aramalarda genelde kadýn doðum uzmanlarýný görüyorum, sitelerinde erkekte hpv tedavisi ile ilgili bilgiler olsa da sanýrsam biz erkekler gidemiyoruz)

Kýsaca geçirdiðim süreçten bahsedeyim:

3 yýl önce genital bölgemde ilk siðillerle tanýþtým ve direkt doktora gittim. 3 ayda bir kontrole gelmem istendi, her tedavide 3 ayda bir olmak üzere kreyoterapi yapýldý. Her seferinde çok küçük boyutlarda ve az miktarda (2-3) yeniden çýktýlar. Doktorlar her seferinde siðillerin çok küçük olduklarýný o yüzden ahcc' ye ihtiyacým olmadýðýný söylediler. Hatta bazý lezyonlarýn siðil olup olmadýðýndan emin olmadýklarýný ancak ne olur ne olmaz onlarý da yakalým dediler.

Herkese geçmiþ olsun

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 3 yýlda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardým lütfen

Siðiller çok küçük ahcc'ye ihtiyacýn yok diyor ama her 3 ayda bir gel yakalým donduralým neyse muayanesi alalým, iyiymiþ ya nasýl bir soygun bu. 3 senedir bunu yaþatmalarý sana, çok vicdansýzca geldi bana. 2-3 lezyondan para alýp birde muayane parasý alýnca oh diyorlarsa demek....

Neyse konu hiçbir zaman sigil kücüklügü büyüklüðü ile alakasý yok, senin vucudunda hpv var bunu doktorlarda biliyor. siðilin kücük o yuzden ahcc kullanmana (yani aslýnda hpv den kurtulmana) gerek yok diyor þaka gibi. Hayýr olay ahcc'de deðil bence, nasýl bu kadar denemeye karþýlar ben anlamadým. Benim eski doktorum eðer dediðin gibi yan etkisi yok ise deneyebilirsin demiþti, þimdi jinekolog olarak onu öneririm insanlara ve öneriyorum da, dünyanýn en iyi doktoru olduðu için deðil, yöntem denenmesine karþý olmayan, yenilikçi, sadece kendi çýkarýný ve alacaðý parayý düþünmeyen ahlaklý bir doktor olduðu için.

Hpv negatif olmak için ahcc kullanýyoruz, bana inan bunu sigil küçüklüðü ve büyüklüðü ile hiç alakasý yok.

Durum
    nohpv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teþekkürler cevap için, forumda bahsettiðin ahcc' ye baþlýyorum ben de. Ne kadar süre kullanmalý acaba ahcc' yi

Durum
    mert2036 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alýntý nohpv Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok teþekkürler cevap için, forumda bahsettiðin ahcc' ye baþlýyorum ben de. Ne kadar süre kullanmalý acaba ahcc' yi
    En az 6 ay devam ederse kullanmaya devam

Bu Konu için Etiketler