Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 56 8 ayda negatif

Durum
    Ýyi düþün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 56 8 ayda negatif

Arkadaþlar herkese merhaba son 8 ay hayatýmda 10 yýl gibi geçti. Aslýnda birçoðu gibi bendede asýl sýkýntý aksyete bozuklupu olmasý ve en kötüsünü düþünmemdi. Öncelikle her soruya sabýrla cevp veren site sahibi aryaya teþekkür ederim. Hikayeyi kýsaca özetleyeyim.Erkek bireyim. Evleneli 2 sene oldu. 1 Sene sonunda çocuðumuz oldu. Doðum sonrasý eþimin kanamalarý 3 ay sonrasýnda bile bitmedi. Kontrolde rahim içinden parça aldýlar. Patoloji sonucu bebek plesantasý rahme yapýþmýþ çýktý. Sonrasýnda ilaçlarla parça atýldý. Kanama tam durdu derken 1 haft asonra yine kanama baþladý. Tekrar kontrol rahim aðzýndan kanýyor dediler. Hop tekrar kolposkopi ve 4 yerde sýkýntý var dedi doktor ve hpv kaynaklý dedi. Patoloji sonucu çýkana kadar 10 gün hiç uyumadým yemedim. Sonuç ise sadece kronik servisitti. Hiçbir redavi yaptýrmadýk. 8 ay boyunca hergün propolis ve bal propolis arý sütü karýþýmý yedik. Bugun sonuç çýktý eþim 8 ay sonra negatif. Sizlerede umut olsun diye hemen yazayým dedim. Ben negatif oldum mu bilmiyorum. Aslýnda kendi mide hiç düþünmüyorum. Eþimde hiç siðil çýkmadý. Bende ilk kanama zamaný siyah renkli 5 tane çýkýntý vardý. Onlarýn siðil olduðunu öðrensim ve yaktýrdým. Þükür tekrar çýkmadý. Psikolojik olarak çok zorlandým. Namaza baþladým maneviyata önem verdim. Allaha andýkça rahatladým. Bunuda yapmadam kafayý yerdim. Herkese bu zor yolculukta baþarýlar dilerim. Her namaz sonrasý hiç tanýmasam bile sizlerede dua ettim. Sizlerdende dua bekliyorum. Arya iyþki varsýn ve bu siteyi kurmuþsun allah sana mutlu ömür nasip etsin.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv 56 8 ayda negatif

Merhabalar @iyi düþün, eþin adýna cok sevindim gerçekten. Umarým sen de negatif olmuþsundur, tekrar sigil cýkmamasý olumlu iþaret. Eðer 6-7 ay daha çýkmazsa sen de umutlanmaya baþlayabilirsin artýk

Sizler de iyi ki varsýnýz, ben sadece hem kendi yaptýklarýmý anlatýyorum hem de gerçekten yardým eli uzatmak istiyorum. Ne mutlu ki negatif olmuþ eþin Tekrar tebrik ederim, geçmiþ olsun.