Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc

Durum
    birselin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc

Merhaba ilk test sonrasý 5 ay ABAY AHCC tablet 1 tane kullandým, ilk testten 6 ay sonra yine DNA testi pozitif, doktorum günde 2 tablete tolere edersen 3’e çýk dedi, normalde önerilen 6 tablet, bir yandan da otoummin reaksiyondan korkuyorum , önerileriniz olur mu? (Bu arada bana erkek arkadaþýmdan geçti, siðil olduðunu farketmemiþ, ben de siðil olmadý, 1 yýldýr cinsel birlikte olmayýp bekliyoruz, bu da ayrý bir stres tabi)

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc

selam birselin, ahcc ilaç deðil bitkisel bir takviye ondan dolayý baðýþýklýk bir reaksiyon geliþeceðini sanmýyorum. Günde 2 tablet 1 gram ediyor eger time health kullanýyorsan, çok az. en azýndan 4 olmasý lazým. Anlýyorum seni ama hpv negatif olabilmek için 3 gram almalýsýn, hepimiz böyle kullandýk deneylerde hep 3 gram yapýldý, karar senin tabii ki

Durum
    Yeni Üye

Çok teþekkürler Arya, 5 ay günde 1 tane kullandým( amino up/Abay) , þimdi günde 3 tablet alsam yeterli olur mu ki, bir de ne kadar süre kullanmalýyým? 6 ay sonra kontrol olacak, bu sürede ara vermeli miyim? Bir de timehealth mi, amino up mu sizce?

Durum
    Admin

Alýntý birselin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok teþekkürler Arya, 5 ay günde 1 tane kullandým( amino up/Abay) , þimdi günde 3 tablet alsam yeterli olur mu ki, bir de ne kadar süre kullanmalýyým? 6 ay sonra kontrol olacak, bu sürede ara vermeli miyim? Bir de timehealth mi, amino up mu sizce?
    Amino up markasýnda 3 gram ne kadara denk geliyor bilmiyorum ama gunde 3 gram gerekiyor negatiflk için. 3 gramýn kaç taneye tekabul ettiðini senin hesaplaman lazým o kýsmý ben bilmiyorum, her ahcc de gramaj deðiþir marka farklýysa.
    Ara verecek bir durum görmüyorum bir þey kullanmamýssýn zaten 1 tane hiçbir etki etmez, 2-3 tane de etmez...
    Ben time health kullandým, forumdakilerde öyle, bundan dolayý benim için time health tartýþmasýz, çünkü negatif yapýyor bundan dolayý. Abay pharmadan ve etkisinden memnunsan sen onla devam edebilirsin

Durum
    Yeni Üye

Genel olarak Ne kadar süre kullandýnýz? Bir de tabletleri ayný anda mý, sabah öðle akþam gibi aldýnýz ?

Durum
    Yeni Üye

Genel olarak Ne kadar süre kullandýnýz?6 ay fazla mý?( 6 ay ara ile kontrole çaðrýlýyoruz çünkü ) Bir de tabletleri ayný anda mý aldýnýz ? 6 tablet birden sabah ?

Durum
    Admin

Genel olarak Ne kadar süre kullandýnýz? Bir de tabletleri ayný anda mý, sabah öðle akþam gibi aldýnýz ?
    Ben 8 ay kullandým, benim hpv tipim yüksek riskliydi. Kiþide, birden fazla hpv tipi varsa vücutta zaten 6 ay her zaman yeterli gelmiyor. Hele 2 den fazlaysa tip sayýsý mutlaka 9 ay falan yapmak lazým.

Ben hepsini ayný anda sabahlarý aldým. Time health ahcc sabah aç karna içiliyor. Ýçildikten 45 dk sonra kahvaltý yapabilirsin, hemen yapamýyorsun. Yani bir yemegi yemeden 45 dk önce ve aç içmen lazým, o yuzden en mantýklýsý sabah erkenden oluyor.

Durum
    Yeni Üye

Teþekkürler Arya 🙏🏻

Durum
    Admin

Teþekkürler Arya 🙏🏻
    Rica ederim