Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Yardım bekliyorum

3 ay önce penisimin altında 1 tane küçük lezyon ne olduğunu bilmiyordum bu şekilde hayatıma devam ettim yalnız bir iki derken 10 taneyi buldu geçen ay dondurma işlemi yaptım şuanda saydığım 20 tane siğil var ne yapmam gerekiyor 😬😬

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Yardım bekliyorum

yeniden yaktirmaniz/dondurmaniz gerekiyor.

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Sedat1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay önce penisimin altında 1 tane küçük lezyon ne olduğunu bilmiyordum bu şekilde hayatıma devam ettim yalnız bir iki derken 10 taneyi buldu geçen ay dondurma işlemi yaptım şuanda saydığım 20 tane siğil var ne yapmam gerekiyor ����
    Siğiller çıktıkça düzenli olarak belli bir sürede dondurmanız (kriyoterapi) ya da aynen enginerb'in dedigi gibi yaktırmanız (koterizasyon) gerekiyor.
    Hpvsiniz bundan dolayı sigiller kendini göstermiş.
    Bundan sonraki süreçte dikkat etmeniz gereken şeyler şunlar;

- cinsellikten ve cinsel temastan kaçınmak
    - epilasyon aleti olarak jilet kullanmamak, sigilleri azdırır. (makasla kısaltma veya tüy dökücü krem kullanabilirsin)
    - çok iyi beslenmek bağışıklığı güçlendirmek (sabahları yeşil çarliston biber, meyve olarak kivi, brokoli, içecek; yeşil çay - kefir)

durumunuz varsa da tüm bunları yaparsak (sigilleri düzenli yok ettirmek şartı ile) ahcc kullanmanı veya ahcc yi araştırmanı öneririm önce.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler bilgileriniz için bi doktor önermeniz varmıdır İstanbul'da

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Ahcc ücretleri nasıl acaba ��

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı burcux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ücretleri nasıl acaba ��
    Bu konuyu burada konuşmuyoruz. Çünkü ahcc döviz kuruna göre değişiyor. Ülkemizde döviz ne kadar yükselirse ahcc fiyatı da yükselir bundan dolayı fiyat konuşmuyoruz. Ama ahcc'ler markası cok farketmeksizin genelde pahalı takviyelerdir. Biz time health kullandık, sen o fiyatı baz alabilirsin çünkü ben fahiş fiyat yapmadıklarını biliyorum. Google üzerinden veya alva supplement sitesine girip time health ahcc fiyatına bakabilirsin. Amino up kullanım süresi daha kısa ama cok daha pahalıdır mesela. Kinokoyu unuttum sımdı ama yurtdısından satın alabiliyosun onu bir tanıdıgın vs giderse.