Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    0

Hpv ve duygusal ilikiler

Merhaba arkadalar. Grupta yeniyim ve herkese salk diliyorum. Benim hikayem biraz uzun. 3 yldr bir sevgilim var. Son bir yldr ise uzaktan ilikiyi srdryoruz. Sevgilimi seviyorum ve ona gveniyorum. Lakin aralk ay banda erkek arkadam yanma geldiinde hpv pozitif olduunu ve kasklarnda siil bulunduunu syledi. Test yaptrm ve tip-6 mevcuttu. nce ardm elbette, ben de hemen teste gittim ve negatif kt. Kendi sonucum iin sevindim elbette. Fakat sevgilimin nerden kapt konusunda ok zlmeye baladm. Dediim gibi yldr birlikteyiz, son bir yldr ise ayda bir ortalama grp seviebiliyoruz. Ayrca benim baklm ok dk ve ar alerjik bir yapm var. Yani daha nce kapm olsak kard diye dnyorum. Sizce nerden kapt? Aldatlma fikri kalbimi parampara ediyor. Bu nedenle gstermesem de uzaklamaya baladm. O pozitif ben negatif olduum iin ne kadar sre cinsel ilikiye giremeyeceiz? u an aldara krem kullanyor, doktor en son grdnde iyiye gittiini sylemi. Var m fikir sahibi?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Hpv ve duygusal ilikiler

Alnt Kafaskark Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba arkadalar. Grupta yeniyim ve herkese salk diliyorum. Benim hikayem biraz uzun. 3 yldr bir sevgilim var. Son bir yldr ise uzaktan ilikiyi srdryoruz. Sevgilimi seviyorum ve ona gveniyorum. Lakin aralk ay banda erkek arkadam yanma geldiinde hpv pozitif olduunu ve kasklarnda siil bulunduunu syledi. Test yaptrm ve tip-6 mevcuttu. nce ardm elbette, ben de hemen teste gittim ve negatif kt. Kendi sonucum iin sevindim elbette. Fakat sevgilimin nerden kapt konusunda ok zlmeye baladm. Dediim gibi yldr birlikteyiz, son bir yldr ise ayda bir ortalama grp seviebiliyoruz. Ayrca benim baklm ok dk ve ar alerjik bir yapm var. Yani daha nce kapm olsak kard diye dnyorum. Sizce nerden kapt? Aldatlma fikri kalbimi parampara ediyor. Bu nedenle gstermesem de uzaklamaya baladm. O pozitif ben negatif olduum iin ne kadar sre cinsel ilikiye giremeyeceiz? u an aldara krem kullanyor, doktor en son grdnde iyiye gittiini sylemi. Var m fikir sahibi?
    Merhaba, ncelikle iyiye gitme gibi bir ey hemen olmaz. Ne anlamda iyiye gitmi onu sor nk erkeklerde rahim agz kanseri gibi bir durum yok kanser ihtimalleri ok dk. Sadece sigil ckarp tayc oluyorlar. Siillere ktgnda mudahale ettirmesi gerekiyor, koterle veya kriyoterapi ile yok ettirmek gibi. Ama bu hemen olmaz, ilk zamanlar sigiller daha ok kar hem say olarak de nks aralg olarak daha sk tekrar eder, zamanla say olarak da azalr nks aralg da alabilir, ayda 1, 2 ayda 1 falan karlar... O yzden sre yeniyken ve scakken cinsellik yaama fikrini bence askya aln derim, tabi sizin kararnz. Ama virs size bulasn emin olun istemezsiniz, burada ben dahil pek ok kii bununla savat savayor, ben 2 yl gibi bir vakitte yendim ve cin3 oldum, yani kanserin bir nceki evresi, doktor muayaneleri, sigillerden kurtulma, bununla psikolojik anlamda savama evresi, cin3'e mudahale edilmesi ksmlarn saymyorum bile. Yani benim kadar skntl olmayabilir mesela ama yine de git gel sreler insan her trl zyor, bundan dolay size can gnlden tavsiyem yaknlasmayn. Bu virs 1-2 yl kalyor vcutta bazen 3 yla kadar ckabiliyor ama siz 1-2 yl diyin ve kendinize 1 yl verin, daha dogrusu erkek arkadanz versin, 1 yl sabredip diinizi skn cinsellik konusunda. Ve o da kivi yesin, brokoli yesin, yeil ay isin, pancar yesin, kefir isin, yeil arliston biber en byk c vitamini bunlar tketsin, alkol ve sigaray braksn kesinlikle, en azndan oook azaltsn brakamyorsa. Kendine iyi bakacak bagsklg yuksek tutacak yani. Maddi durumu varsa; ahcc kullansn en byk etki bunda. Yok eer maddi olanaklar az ise; sylediklerimi kesin yapsn + imutor kullansn + propolis (beeo kullanyordu burdaki arkadalar sanrm ve memnunlard, ben kullanmadm) kullansn. Bunlar olumlu etki eder.

Nasl kaptg konusunda yanls ynlendirmek istemiyorum sizi ama una temin ederim ki; bu virs tuvaletten, havuzdan, araftan, havludan bulamyor. Bunun literaturde olma ihtimali %1 falan yazsa da pratikte %0.01 belki olabilir bu pay. Bunu ben deil bu alanda baya prof doktorlar sylyor bu arada. Ben zaten yllarca bunu biliyor ve sylyordum ama doktorun sylemesine ihtiyac varms demek ki, youtubeda dr. muratt ismi, nl de bir doktor bu arada, soyadn unuttum ama bulursam sylerim.